Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 elektronik eşya silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2.callan
2. halley
3.hotcouture
4. Areser

Bilgisayar ve tv nin tozunu aldım

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo canımmmmm hoşgeldinnnnnnnnn,

gruplar için istek yapabiliyormuyuz callan bizim grupta olsun :)

canım bu hafta mutfak ile başladık 10 madde var, en az 5'ini yapmak zorunlu

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının silinmesi.
*Buzdolabı temizlenmesi (zamanı bol olan iç-dış olmayan tek dış)
*Mutfak dolaplarının silinmesi (zamanı olan iç-dış olmayan tek dış)
*Üst dolap ile alt dolap arasındaki fayansların silinmesi
*Aspiratör, ocak, fırın, kombi, mikrodalga silinmesi
*Beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin silinmesi
*Masa ve sandalyelerin silinmesi
*Çöp kovasının temizlenmesi.
*Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
*Kapısının silinmesi, avizenin tozunun alınması, prizlerin silinmesi.
Görevler harikaaa
Ben de yesamın grubunda olmak isterimmm mümkünse :))))

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 elektronik eşya silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2.callan
2. halley
3.hotcouture
4. Areser
5. bendimahi

bilgisayar :KK9:

merhabayın dostlar ay nasıl kaçırmışım yesacımız döktürüyor bugünnnnnnnnnnnn:rolleyes:

Hosbuldum cancagizlar.. Mutfaktan bi kaç parca is hallettim aspiratörü sildim tellerini neyin gıcırdattim yikadim fırını sildim ocagimi parlattin üstündeki o alet edevat ne varsa citiledim parlattim tezgahlar filan temizlendi aklandi çamaşır suyu kokusundan bayilmamak adına mutfağı biraktim bu günlük evimi süpürecegim kuşum olacak gudubet her yeri tüy tüs etmiş gene...

oooooooooooo süpersin valla canım benim ellerine kollarına sağlık :KK50:

canımcım kaçsenedir kk ya uğramıyordum uğrasamda şöyle bir bakınıp çıkıyordum unutmuşum bazı şeyleri hatırlattığın için tşk ..:21::21:

rica ederim canım o nasıl söz :KK19:

Yesa benide al bari chentiq yalniz kalsin:KK53:gözlerimde felfecir okuyo

ikimiz bir fidanın güller açan dalıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sen benimle ben seninle iki elmanın bir yarısıyız :KK70::KK70:

Canım gel gel sen de gel ayıp ediyorsun sensiz olur mu ama chentiq chentiq beni gebertecek "adam toplama kafana göre
ben ayarlayacağım seçmece yok" diyecek :KK48::KK48:

oooooooooooo süpersin valla canım benim ellerine kollarına sağlık :KK50:

rica ederim canım o nasıl söz :KK19:

ikimiz bir fidanın güller açan dalıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sen benimle ben seninle iki elmanın bir yarısıyız :KK70::KK70:

Canım gel gel sen de gel ayıp ediyorsun sensiz olur mu ama chentiq chentiq beni gebertecek "adam toplama kafana göre
ben ayarlayacağım seçmece yok" diyecek :KK48::KK48:

onu zaten diyecek hepimiz biliyoruz boşver desin :63::KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 elektronik eşya silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2.callan
2. halley
3.hotcouture
4. Areser
5. bendimahi
6.seyhan77 verdigim ödevi yapmamak olmazdi demi

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

ILK ODAMIZ MUTFAKKKKKKKKKKKKKKKKKK

HAYDI HERKES MUTFAĞAAAAAAA

YAPILACAKLAR

HER ODA İÇİN 10 MADDE YAZACAĞIM 5 MADDE YETERLİ

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının silinmesi.
*Buzdolabı temizlenmesi (zamanı bol olan iç-dış olmayan tek dış)
*Mutfak dolaplarının silinmesi (zamanı olan iç-dış olmayan tek dış)
*Üst dolap ile alt dolap arasındaki fayansların silinmesi
*Aspiratör, ocak, fırın, kombi, mikrodalga silinmesi
*Beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin silinmesi
*Masa ve sandalyelerin silinmesi
*Çöp kovasının temizlenmesi.
*Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması.

1.perde yikandi.
Buzdolabi temizlendi ic dis bir guzel yerlestrldi.
Mutfak dolaplari ic dis temizlendi duzenlendi. O sirada tencereler ve caydanliklar ciflendi. Yikanmasi gerkn tabak ve bardklar yikandi yerlestrlddi. Erzaklar duzenlendi. Yarm kalanlar birlestrldi. Yeni kaba bosaltlmasi gerknler ayarlandi.
Aspirator ve firin haric temizlendi.
Fayanslar silindi.
Copkovasi temizlendi. Yerler supuruldu.
Kapi silndi avizem yok..

Bir iki eksigm var. Aslnda bunlar odev geldigi gunlerde temizliyordum. Izinden donduum icin dip kose temzlige girsmstm cunku :KK49::KK49::KK24::KK9::KK9::KK9::KK9:

Naz hadi aynı anda kalkalim benim çok az kaldı 12 de kalkalim tam 13.00 da tekrar buluşalım :KK50:
Can'ım bu mesajı yazdığımda evde bile değildim :KK43: dün akşam dişim kırıldı sabah erkenden dişçime indim çocukları anneme bırakdım vs akşam 6 da eve girdim,buzdolabı canımı sıkıyor olmadı sanki bilemiyorum.Merak etme mutfak bitecek inş cumaya kadar :)

Can'ım bu mesajı yazdığımda evde bile değildim :KK43: dün akşam dişim kırıldı sabah erkenden dişçime indim çocukları anneme bırakdım vs akşam 6 da eve girdim,buzdolabı canımı sıkıyor olmadı sanki bilemiyorum.Merak etme mutfak bitecek inş cumaya kadar :)

Aaaaa canım çok geçmiş olsun ama nasıl oldu yahu çok şaşırdım. o_O

Tamam canım cumaya kadar bitsin de gerisi sıkıntı degil :KK49:

Hayır yok Canım bu diziyede tesadüfen başladım,kanaltürkde sık sık rastlıyordum bi gece ülen ne filimmiş be her hafta var dedim :) izleyim bari dedim meğer diziymiş bağımlı oldum resmen,netten izlemeye yeterli netim yok aylık 3gb var malesef tlf dan giriyorum sadece :KK43:
Hmm anladm canmm. Kotali olunca malesef.. bizmde internet kotaliydi ve butun aile fertleri giriyordu onternete dusun :KK47: tabi kimse video filan izeleyemiyordu :KK16:

Gecmis olsun.. allah allah oyle durup dururken mi kirldi ???

Gecmis olsun.. allah allah oyle durup dururken mi kirldi ???
Şöyle söyliyeyim dişim diş değildi zaten,ben çocukken çürümüştü kanal tedavisi yapılıp dolgu yapılmıştı,sanırım bi 20 sene olmuştur yapılalı bence iyi bile dayandı şimdi tekrardan dolgu çıkartılıp kaplama yapılacak inş perşembe günü dişçim çok yoğun bugün alamadı perşembeye kaldı:KK43:
Aaaaa canım çok geçmiş olsun ama nasıl oldu yahu çok şaşırdım. o_O

Tamam canım cumaya kadar bitsin de gerisi sıkıntı degil :KK49:
Şöyle oldu Canım buzluğu boşaltırken bitane sakız tarzı meyveli şeker buldum,azıma atınca dişime yapıştı ve kırıldı:KK53:yesacım çok keyifsizim bu aralar belki farkındasın :110:kopmamaya çalışıyorum sizlerden inş düzelecek En Büyük TÜRKİYE

Şöyle söyliyeyim dişim diş değildi zaten,ben çocukken çürümüştü kanal tedavisi yapılıp dolgu yapılmıştı,sanırım bi 20 sene olmuştur yapılalı bence iyi bile dayandı şimdi tekrardan dolgu çıkartılıp kaplama yapılacak inş perşembe günü dişçim çok yoğun bugün alamadı perşembeye kaldı:KK43:

Şöyle oldu Canım buzluğu boşaltırken bitane sakız tarzı meyveli şeker buldum,azıma atınca dişime yapıştı ve kırıldı:KK53:yesacım çok keyifsizim bu aralar belki farkındasın :110:kopmamaya çalışıyorum sizlerden inş düzelecek En Büyük TÜRKİYE

Ay çok geçmiş olsun ya ama resmen kirilacagi varmış onun değişeceği varmış :KK36:

Düzelir canım benim. arada hepimize oldu sen yeter ki kopma :KK50:

Günaydin uykucular kalkin kalkin gpnün ödevi hazir mutfaktayken havuclu tarcinli kek yapin ev halki sevinsin anacim ben yapmiyacam cünküm diyetteyim:KK53::KK53:bayiliyorum pörtlek göz ikonuna naz gecmis olsun sekerim dis cok zor ya

X