Küllerden Doğmak Vol.2

Günaydın hanımlar yeni görevler neler göremedim ne var ne yok geçmişe bakmaya çalışıcam ama zor miniğim hala hasta zaten uykusuzdum iyice zombi oldum:KK43:

Mutfağa girdik canım, senin mesajının iki mesaj üstündeydi görevler:KK50:

10 madde var 5'ini yapan sınıfı geçer ama sınıf çok çalışkan 10'da 10 yapacaklar kesin canlarım benim :KK19:

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının silinmesi.
*Buzdolabı temizlenmesi (zamanı bol olan iç-dış olmayan tek dış)
*Mutfak dolaplarının silinmesi (zamanı olan iç-dış olmayan tek dış)
*Üst dolap ile alt dolap arasındaki fayansların silinmesi
*Aspiratör, ocak, fırın, kombi, mikrodalga silinmesi
*Beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin silinmesi
*Masa ve sandalyelerin silinmesi
*Çöp kovasının temizlenmesi.
*Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması.

heh heh heh diye gıcık bir sırıtmayla giriş yapayım kızlar.:KK53:
cuma öğlen ,c.tesi,pazar cam perde hariç yaptım.

kulaklarım çınlatmışsınız hafta sonu.:KK66:
yeni proje gruplar sanırım.
chentiq chentiq dengeli bir grup yapar sanırım.

Süpersin canım benim biliyordum zaten senden yana hiiiiiiç sıkıntım yok :KK19:

bi sıkıntılı arkadaş var o da kendini biliyor zaten :KK70::KK70::KK70:

Mutfağa girdik canım, senin mesajının iki mesaj üstündeydi görevler:KK50:

10 madde var 5'ini yapan sınıfı geçer ama sınıf çok çalışkan 10'da 10 yapacaklar kesin canlarım benim :KK19:

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının silinmesi.
*Buzdolabı temizlenmesi (zamanı bol olan iç-dış olmayan tek dış)
*Mutfak dolaplarının silinmesi (zamanı olan iç-dış olmayan tek dış)
*Üst dolap ile alt dolap arasındaki fayansların silinmesi
*Aspiratör, ocak, fırın, kombi, mikrodalga silinmesi
*Beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin silinmesi
*Masa ve sandalyelerin silinmesi
*Çöp kovasının temizlenmesi.
*Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması.
ay sağol canım geçmişi okuyordum:) çekiştirmişsiniz beni:KK70: takım konusunda:) bu kadar olur ben genel temizliğe başladım dün oturma odası ı hallettim bugün salon düşünüyordum, mutfağın tülü temiz dün güneşliğini yıkamıştım:) sandalyeleri beyaz eşyaları silmiştim:) az kaldı mutfağın işi:)
bu haftanın gçrevi sadece mutfak mı olacak?

ay sağol canım geçmişi okuyordum:) çekiştirmişsiniz beni:KK70: takım konusunda:) bu kadar olur ben genel temizliğe başladım dün oturma odası ı hallettim bugün salon düşünüyordum, mutfağın tülü temiz dün güneşliğini yıkamıştım:) sandalyeleri beyaz eşyaları silmiştim:) az kaldı mutfağın işi:)
bu haftanın gçrevi sadece mutfak mı olacak?

oooooooooooooooooooooo

işte eflalim farkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :21:

eflalimmmmmmmmm eflalimmmmmmmm eflalim eflalim eflalim :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Evet canım mutfağın altını üstünü getir,

Çalışanları düşünerek zaman kalırsa diye opsiyonel görevler de ekledik

ben de başladım, ilerlettim bugün bitireceğim inşallahhh :KK75:

İlk bitirene ödül var mı:KK45: bugün salonu bırakıp mutfağa girişiyorum hemen:KK73:

valla ben de bitirebilirim canım başladım 08:34'te şimdi mola verdim, bir çay içip tekrar başlayacağım, ödülü ben de alabilirim :KK34:Ödül neydi bu arada :confused:

ben de camını bir ara sileyim.
geçen bütün camları silmiştim mutfak kalmıştı.
kısmet bu haftayaymış.:KK45:

oooooooooooooooooooo maşallah maşallahhhhhhhhhhhhhhhh

HAYDİ KIZLAR UYUMAYIN

MUTFAKLAR BİZİ BEKLERRRRRRRRRRRRRRR

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

oooooooooooooooooooooo

işte eflalim farkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :21:

eflalimmmmmmmmm eflalimmmmmmmm eflalim eflalim eflalim :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Evet canım mutfağın altını üstünü getir,

Çalışanları düşünerek zaman kalırsa diye opsiyonel görevler de ekledik

ben de başladım, ilerlettim bugün bitireceğim inşallahhh :KK75:
ah canım temizlikte yapmasam ben kafayı yerim gerçekten benim terapim temizlik yapamayınca bunalıma giriyorum:KK53: dün bütün halıları kaldırdım salon çocuk odası hariç silkelemek için eşim silkeledi ohh:) çünkü yine haftasonu beni ekti vicdan yaptı bende o sinirle temizliğe giriştim, ver canım ben silkeliyim kendini böyle mi rahatlatıyorsun diyor birde:KK70: adam bir yönümü çözdü sonunda:KK70: küçük oğlum hasta olduğu için dün yarım kaldı sadece oturma odası antre yatak odası sildim, oturma odasının şeklini değiştim camını sildim, yarım kaldı diye depresyona girdim:KK53: inşallah küçük oğlum uyurda bende yapabilirim işimi bugün:)

sen bugün bitirirsin sende süpersin:KK9:

bulaşık makinesini boşalttım yeni çıkanları yerleştirdim. Davlumbazı sildim. Dolaplarımın dışını sildim. Yarın perdesini yıkayıp camını ve balkonunu yıkayayım. Eşime diyorum ki bi makine daha alalım boşaltmayayım birinden alır diğerine koyarım. Sizce de mantıklı değil mi... :KK70:
çok mantıklı:KK70:

ah canım temizlikte yapmasam ben kafayı yerim gerçekten benim terapim temizlik yapamayınca bunalıma giriyorum:KK53: dün bütün halıları kaldırdım salon çocuk odası hariç silkelemek için eşim silkeledi ohh:) çünkü yine haftasonu beni ekti vicdan yaptı bende o sinirle temizliğe giriştim, ver canım ben silkeliyim kendini böyle mi rahatlatıyorsun diyor birde:KK70: adam bir yönümü çözdü sonunda:KK70: küçük oğlum hasta olduğu için dün yarım kaldı sadece oturma odası antre yatak odası sildim, oturma odasının şeklini değiştim camını sildim, yarım kaldı diye depresyona girdim:KK53: inşallah küçük oğlum uyurda bende yapabilirim işimi bugün:)

sen bugün bitirirsin sende süpersin:KK9:

Maşallah canım benim valla bir sürü iş halletmişsin, yaparsın sen geri kalanı da valla :KK50:

Ben 4 gün izinliyim bu hafta çok mutluyum :KK49: ama diğer zamanlar bu kadar çabuk yapamayabilirim o_O

Maşallah canım benim valla bir sürü iş halletmişsin, yaparsın sen geri kalanı da valla :KK50:

Ben 4 gün izinliyim bu hafta çok mutluyum :KK49: ama diğer zamanlar bu kadar çabuk yapamayabilirim o_O
sana da maşallah, çalışsam bende yapmazdım bu kadar yine süper yapıyorsun sen:KK66: hadi bakalım ben öğleden sonra anca başlarım, oğlumu okula bıraktıktan sonra, terli terli çıkmak olmuyor bu soğukta:)

sana da maşallah, çalışsam bende yapmazdım bu kadar yine süper yapıyorsun sen:KK66: hadi bakalım ben öğleden sonra anca başlarım, oğlumu okula bıraktıktan sonra, terli terli çıkmak olmuyor bu soğukta:)

ben de hala çay molasındayım ama en kısa zamanda kalkacağım canım :KK50:

Bu saate kadar uyunur mu hadi kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

chentiq chentiq

:KK70::KK70::KK70:

bu kadar yeter etiketlemek bence diğer kızlar kalkmıştır zaten :KK70::KK70:

ben de hala çay molasındayım ama en kısa zamanda kalkacağım canım :KK50:

Bu saate kadar uyunur mu hadi kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

chentiq chentiq

:KK70::KK70::KK70:

bu kadar yeter etiketlemek bence diğer kızlar kalkmıştır zaten :KK70::KK70:
ben de sabha erkenden başladın sanmıştım.
10dan sonra işe başlanır mı hiç.cık cık cık:KK53::KK53::KK53:

evde olunca iş yapası gelmiyor insanın.
evde olmayınca çıkarken işlerde kalıyor gözü.
ne olacak böyle ya.:mad:

ben de sabha erkenden başladın sanmıştım.
10dan sonra işe başlanır mı hiç.cık cık cık:KK53::KK53::KK53:

evde olunca iş yapası gelmiyor insanın.
evde olmayınca çıkarken işlerde kalıyor gözü.
ne olacak böyle ya.:mad:

aynen canım yaa ahh bu chentiq ahh bu chentiq :KK70::KK70::KK70:

neyse çok konuştum ben şu çayımı içeyim de kalkayım,

MUTFAK beni bekler :KK53:

oooo kızlar mutfak görevi gelmiş. çok güzel bi görev tebrik ederim :KK9::KK9:

yerleri dün süpürüp sildim. ocak aspiratör fırında silindi. ama bu hafta içi daha çok defa silinir herhalde. buzdolabınıda dün temizledim yerleştirdim. bir ara dışını silerim. geriye kalmış 2 tane görev. onları da bir ara yaparım inşallah.
:KK45::KK45:

Selam kızlar. Ben de bu gün 5 te kalktım. 8 de kızın randevusu vardı hastaneye gittik. Yeni eve girdim oğlanı okula gönderip pazara gideceğim. Artık geldikten sonra yorgun olmazsam mutfağın perdesini yıkar camını silerim inşallah.

Günaydın kızlar,ben daha mutfağa başlayamadım,mutfak kalk gidelim diyor bende halt yeme otur diyorum,bu ara hiç bişey yolunda değil rabbim kolaylık versin,hepinize kolay gelsin :KK54:

X