Küllerden Doğmak Vol.2

Bu haftaki ödev bana ceza gibi olmuşya nedir benim bu çilem niye dışardaki işlerim bitmiyor yarın annemi dokt götürücem öğleden sonra yine bütün işim kaldı.

bendensin ben plank hareketi yapıyorum ben öyle saatlerce spor yapamam bu hareketi sabah akşam üç set şeklinde yapıyorum 15 sn ile başlayıp artırdım vücut titreyene kadar göbek falan gitti sayılır az biraz ayva göbek kaldı bir ayda inanılmaz faydasını gördüm

BUGUNKU ODEV
Pazar banyosu veya bakim yapmak, krem sayılır

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.seyhan77
2. Yesa1
3.eshma
4.soocute kil maskesi yapıp yüz yıkama jeli ile güzelce yıkadım

kızlar bu haftanın ödevleri nerde yazıyo

Bildirim topiğinin 1.sayfasında Canım hele bi bak çok zor çok

ayy süpersin canım bayıldım tam benlik :))) hemen bu gece başlıyorum.

BUGUNKU ODEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.seyhan77
2. Yesa1
3.eshma
4.soocute kil maskesi yapıp yüz yıkama jeli ile güzelce yıkadım
5. bendimahi valla her gün yüzümü yıkar kremlerim de bugün yapamadım ama kaşlarımı aldım ve yüzüme maden suyu buzu ile masaj yaptım ohhh :)

BUGUNKU ODEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.seyhan77
2. Yesa1
3.eshma
4.soocute
5. bendimahi
6. cnntrm

banyomu yaptım, peelig yaptım, siyah nokta bandıyla kısa süreli bir ilişkimiz oldu :) akabinde kaşlarımı da alıp kremlendim. ohh sefam olsun :) kuşlar gibi hafif hissediyorum şuan

BUGUNKU ODEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.seyhan77
2. Yesa1
3.eshma
4.soocute
5. bendimahi
6. cnntrm
7. Anka_misali

Selam hanımlar yazamıyorum bebeğim hala hasta, uykusuzluğa hastalık eklendi artık fenalık geçiriyorum

21 KASIM 2015 GÜNLÜK ÖDEV
Ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1

uzun zaman sonra listeye girmenin haklı gururunu yaşıyorum
Canım ben kaçırmış olabilirim neden ara verdin ödevlere hastamıydın, bende yapmsam da bildirim yapamadım pek

BUGUNKU ODEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.seyhan77
2. Yesa1
3.eshma
4.soocute
5. bendimahi
6. cnntrm
7. Anka_misali

bildirim bitmiş ama ben pazar istediğim gibi kendime bakım yaptım.:)

chentiq spor var ya görevlerde, het gün oğluma okila götürüp getiriyorum o sayılır mı, ekstra yapamam bebeğim sadece ayağım da salkanarak uyuyor gündüz hep ayağıma oluyor, o uyanıkken hıc yapamam

Canım ev işini erteleme bence çok uygun, ne kadar erken alırsanız o kadar iyi

KASIM 4.HAFTALIK GÖREVLER:

• Evdeki tüm hali ve kilimlerin altli ustlu temizlenmesi. Sac killarinin toplanmasi.c.tesi yaptım.bir kısmı yıkamadan gelecek.
  • Mutfak veya balkondaki iki eksik isin tamamlanması.yaptım c.tesi,düzelttim.
  • Bakliyat stogunun kontrolu yenilenmesi ve duzenlenmesi. Ben bu hafta buyuk boy takim kavanoz almayi dusunuyorum estetik bir goruntu icin.dün elden geçirdim.yerleştirdim.
  • Haftalik yemek listesi olusturmak ve pazara cikmakhazırlarım şimdi.alışveriş yapıldı.
  • Toplamında 90 dk egzersiz/spor yapmak hergün 45dk yaparım.
  • Evi silip süpürmek c.tesi yaptım.
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak)camlar,kapılar,ayna,lavabo-wc,ütü,mutfak dolapları-çekmeceleri,nevresim yıkama,paspas yıkama.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…