Küllerden Doğmak Vol.2

Diğer topik ilk sayfa da iki hafta için var canım görevler.

Gecen haftayı da ben yazayım.

3 kapı
3 cam
3 çekmece ya da dolap
tüm ev sil süpür
Günlükler den beğendiğin 5 tane

Çok teşekkür ederim canım. Ödevler azmış bu hafta ben 2 haftalık yaparım inşallah. Baya ihtiyacı var evin. :)

sağol canım bulurum ben netten ama bana asıl göbek için bir şeyler lazım kilo sorunum yok zaten vücudumda tek dengesiz yer göbek ve pek de yürekli olmadığım için her an yapılabilir olması lazım falan filan :)

bence katılabilirsin :KK66: telefon şarjdayken mi oldu bu sorun

şu sıra faizler çok yüksek canım beklemekte yarar var bence. araba sıfırsa satışta da zarar edersiniz. yine de içinden nasıl geliyorsa öyle yap.
Evet canım şarjda şişmiş. Kendi şarjıyla etmemiştim ondan olmuş.
Benim de kilo sorunum var hepsi göbekte. Callanaticse başlayacağım. Daha önce denemiştim baya gitmişti.

Allah allah dibinde hazine var sanki evin bu kdr fiyat mi artar
neyse bizde almayiz napamim elbet duser bigun acelemiz yok
arttigini biliyordumda bu kdrini tahmin etmuiyorudm
100.000 e bile daire yok yuhh

Rabbim gönlünüze göre versin inşallah canım. Biz de krediye bulaşmayalım diye kooperatife girmiştik 750 kira 1500 kooperatif + çocuk masrafları altından kalkamadık satmayı düşünüyoruz. Çok hevesle girmiştik aslında...

Çok teşekkür ederim canım. Ödevler azmış bu hafta ben 2 haftalık yaparım inşallah. Baya ihtiyacı var evin. :)

Evet canım şarjda şişmiş. Kendi şarjıyla etmemiştim ondan olmuş.
Benim de kilo sorunum var hepsi göbekte. Callanaticse başlayacağım. Daha önce denemiştim baya gitmişti.

Rabbim gönlünüze göre versin inşallah canım. Biz de krediye bulaşmayalım diye kooperatife girmiştik 750 kira 1500 kooperatif + çocuk masrafları altından kalkamadık satmayı düşünüyoruz. Çok hevesle girmiştik aslında...
Saol cnm
Nerdesınuz sız

A Anka yesa yesa bana bir yol yordam gösterin hele. en son hamileyken ebru şallının hamile pilates videolarıyla takılıyordum. callan falan hiçbir şey bilmiyorum hangi videoları takip edeyim. ben 48 kiloyum sadece göbek ve selülit sorunum var kilo vermek istemiyorum...

Evdeki tüm hali ve kilimlerin altli ustlu temizlenmesi. Sac killarinin toplanmasi - YAPILDI
Mutfak veya balkondaki iki eksik isin tamamlanması.- BALKON YIKANDI, BALKONDA Kİ KOLTUGUN MINDERLERI KALDIRILDI
Bakliyat stogunun kontrolu yenilenmesi ve duzenlenmesi. Ben bu hafta buyuk boy takim kavanoz almayi dusunuyorum estetik bir goruntu icin. KONTROL EDİLDİ, EKSIKLER ALINACAK
Haftalik yemek listesi olusturmak ve pazara cikmak
Toplamında 90 dk egzersiz/spor yapmak
Evi silip süpürmek - YAPILDI
Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak) - EKMEKLIK TEMIZLENDI, MUTFAKTAKI ELEKTRONİK EŞYALAR SİLINDI, WC TEMİZLENDI, BANYO TEMİZLENDI, NEVRESIMLER DEĞİŞTİRILDI, İKİ MAKİNE CAMASIR YIKANDI

6 da 4 tamam

A Anka yesa yesa bana bir yol yordam gösterin hele. en son hamileyken ebru şallının hamile pilates videolarıyla takılıyordum. callan falan hiçbir şey bilmiyorum hangi videoları takip edeyim. ben 48 kiloyum sadece göbek ve selülit sorunum var kilo vermek istemiyorum...

Ooo baya zayıfmışsın. Boyun kaç acaba. Ebru şallının videoları da güzel aslında. Callanetics baya zor oluyor alışana kadar. İnternette yazarsan çıkıyor zaten. Türkçe dublajlı var. Ben onu yapıyorum.

A Anka canım benim yazdığım geçen hafta bu haftaki ödevler bayaa
çok 9 tane sanirim:KK19:

Canim.bi de callan hangisini yapıyordun şu 10 saat lik olan mi

Evet canım 10 saatte 10 yaş gençleştiren.
Canım bana bu haftaki ödevler az geldi. Evi kaldırıp dip köşe gireceğim zaten ya. O yüzden dedim.

Saol cnm
Nerdesınuz sız

Ben Konya'dayım canım.

Ooo baya zayıfmışsın. Boyun kaç acaba. Ebru şallının videoları da güzel aslında. Callanetics baya zor oluyor alışana kadar. İnternette yazarsan çıkıyor zaten. Türkçe dublajlı var. Ben onu yapıyorum.

boy 1.62 canım. bu normal insana benzeyen halim. evlenene kadar 38 kiloydum :) neyse ki doğum falan derken toparladım biraz. ama göbek var işte o sinirimi bozuyor. asıl ironik olan şu ki eşim 100kg :)))

canım benim youtube "8 min abs" yaz 2 adam 1 kadın açık alanda karın çalışıyorlar benim yine favorilerimden :KK50:

söyle kuşum :KK48:

Canım bana bu haftaki ödevler az geldi. Evi kaldırıp dip köşe gireceğim zaten ya. O yüzden dedim.

Ben Konya'dayım canım.

anladım canım ben de yapmıştım hiç işe yaramaz yıllar öncesinin videosu tiplere bak diye dalga geçmiştim ama pek güzel de yarıyor valla :21:

ohh ne güzel evin de mis gibi olacak desene :nazar:

Ben Konya'dayım canım.
Bursa olsa müşterı olurdum kız eve
Ben ne edem konyada:)

Ben sen al diye demedim zaten canım.:) Yatırım için kooperatif çok mantıklı değil. 9 sene ödemesi var daha. Toplam 300 e yakın ödenecek.
Yok ben alırım dıye sordym kıiii:)
300 mu.çok fazlaymış yaa.emlak pahalılaşınca sızın borçda mı yukseldi
Hayırlısı olsun inş

BUGUNKU ODEV
Pazar banyosu veya bakim yapmak, krem sayılır :KK48:

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.seyhan77
2. Yesa1
3.eshma

X