Küllerden Doğmak Vol.2

20 Kasım ödevi
Bornozları yıkama ya da yatak örtüsü, klozet takımı yıkama
1.dagci
2.naz__24
3. Ayseyma
4.seyhan77
5.callan
6. Areser
7.eshma

Ya ben akşam eşimin teldem ödev bildirimi yaptım niye çıkmamış:KK43:

bu haftanın görevleri geldi mi?

eğer görevler verilmedi ise birkaç görev önerisi yapabilirim.

baza çekilip altının silinmesi
evdeki kalorifer borularının silinmesi.
diş fırçalık, sabunluk ....gibi temizlenmesi.
süpürgeliklerin silinmesi

canım gelmiş ödevler, diğer konuda :KK68:

21 KASIM 2015 GÜNLÜK ÖDEV
Ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. Areser

Sabah çocukları kursa götürmeden önce onların 1 makine kıyafetlerini ütüledim....

Ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. Areser
3. Melegimkorusun

Bugunki odev icin chentiq chentiq tesekkur ederim bugun benim evi boyamaya basladilar tum ev bende diger odada. 5 6 parca utum vardi onu yaptim yarinda kolay olur

Bu haftalik odevleride cok sevdim tum evi kaldirdik heryer yine silinip supurulcek hatta bu hafta silinen cam ve kapilar bi daha silincek

Hosgeldin chentiqcan iyilestinizmi günaydinlar herkese

Kizin ilaci bitti ama hala iyilesmedi. Karaturp kurunu de sevdiremedim bir türlü. Ben son asamasina geldim ama dinlenemeden gecmiyor bu meret. Ptesi kontrole gidecegiz maaile. Bildirim yapmaya gelirim. Egwr bir sey olursa gene yazarsiniz etiketleyerek. Bir de callen dkye birini gordum. Listeye girdi mi eski uye yeni nick mi

Haftanin odevlerine eklerim bunlari da.. kasimi da boylece kapatmis oluruz.

Ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. Areser
3. Melegimkorusun
4 . Chentiq

Ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. Areser
3. Melegimkorusun
4 . Chentiq
5.naz__24

yesa yesa canım senin bi abla vardı adı leslie miydi ne.. onun videoları nette var dimi? bir de göbüşlere etki ediyor mu bu ablamızın programı :))

yesa yesa canım senin bi abla vardı adı leslie miydi ne.. onun videoları nette var dimi? bir de göbüşlere etki ediyor mu bu ablamızın programı :))

Nette de var canım evde yürüyüş videosu genel olarak sırf göbek değil tabii ama az da olsa etki eder.:KK200:

Burada da var hatta ben favorilerimë eklemiştim bilgisayar a geçince yollayim canım. Sana linkleri

Leslie walk at home yazarsan çıkar bol bol 1mil 2 mil 3 mil 4 mil 5 mil:KK53:

İyi akşamlar arkadaşlar. Nasılsınız. 6 kasım günü sabah kalktım bir baktım telefonum kapanmış. Batarya şişmiş kapak yerinden çıkmış. Allah korumuş patlamamış. Hemen servise gönderdim tabi o günden beri giremedim internete. Tekrar katılabilir miyim acaba aranıza bu gün geldi telefonum.

Kızlar yahu bir ev var 140 bin 10 bin de tapu masrafı oldu 150 bin.

Bizim 50 bin araba 10 bin birikmiş tüm varimiz 60 bin.

Yani 90 bin kredi

Sizce erken mi daha hem birikim az hem de araba alalı 1 yıl olmadı mecbur arabasiz devam edeceğiz ve zor olur bizim için.

Siz ne dersiniz diyorum ama içim de daha erken diyor

İyi akşamlar arkadaşlar. Nasılsınız. 6 kasım günü sabah kalktım bir baktım telefonum kapanmış. Batarya şişmiş kapak yerinden çıkmış. Allah korumuş patlamamış. Hemen servise gönderdim tabi o günden beri giremedim internete. Tekrar katılabilir miyim acaba aranıza bu gün geldi telefonum.

Canım o nasıl soz katılabilir miyim falan sana hep yer var :KK49:

Nette de var canım evde yürüyüş videosu genel olarak sırf göbek değil tabii ama az da olsa etki eder.:KK200:

Burada da var hatta ben favorilerimë eklemiştim bilgisayar a geçince yollayim canım. Sana linkleri

Leslie walk at home yazarsan çıkar bol bol 1mil 2 mil 3 mil 4 mil 5 mil:KK53:

sağol canım bulurum ben netten ama bana asıl göbek için bir şeyler lazım kilo sorunum yok zaten vücudumda tek dengesiz yer göbek ve pek de yürekli olmadığım için her an yapılabilir olması lazım falan filan :)

bence katılabilirsin :KK66: telefon şarjdayken mi oldu bu sorun

Kızlar yahu bir ev var 140 bin 10 bin de tapu masrafı oldu 150 bin.

Bizim 50 bin araba 10 bin birikmiş tüm varimiz 60 bin.

Yani 90 bin kredi

Sizce erken mi daha hem birikim az hem de araba alalı 1 yıl olmadı mecbur arabasiz devam edeceğiz ve zor olur bizim için.

Siz ne dersiniz diyorum ama içim de daha erken diyor

şu sıra faizler çok yüksek canım beklemekte yarar var bence. araba sıfırsa satışta da zarar edersiniz. yine de içinden nasıl geliyorsa öyle yap.

X