Küllerden Doğmak Vol.2

Nerden ve kaça aldın canım??

Canım sosyete pazarından aldım, biraz pahalı 15 tl, (biraz daha kaliteli diğerlerine göre)

Ancak gimsa da sanırım 7- 8 tl ye var (Biraz daha az kaliteli ilkine göre ama alınabilir bence ne olacak anlaşılmıyor bile:)

Onun dışında ikea'da 14.90 aldım benzer bir ürün, makyaj malzemelerim için, diğer bir topic te paylaşmıştım.

İkea'dan aldığım bu canım, diğerini de akşam paylaşırım.

Kizlar ben corap ve camasirlara bunlardan kullaniyorum. Coraplarim icin cok uygun oldu. Hic dagilmiyor. Kac ay gecti koydugum gibi. :))

Lakin camasirlarima az geldi bolmeleri. Dagildi.

Herkesin derdi de bu oluyor genelde. :)) Camasirlar bozuluyor. O yüzden boyle bir gorev vereyim dedim. :)

BUGÜNKÜ GÖREV
1 Çamaşır çekmecesi düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8

Selamm bayanlar ne güzel bir topik olmuş böyle maşallah bende @azerinnn topiğine yazıyorum günlük işlerimi ama bu ödev cok iyi olmuş 10 günlük tatil sonrası yeni geldim herşey birikmiş durumda çamasır, ütü, ev temizliği oldugundan bu haftadaki görev yarın bitiyor yanlış anlamadıysam yetişeyeceğim için bir sonraki haftanın görevine beni de yazarsanız cok sevinirim.....ne iş olursa yaparım

kızlar ben akşam yapacağım.
ama bu akşam pazar,çocukalrla ders vs. var.
size yazamayabilirim.:)

kızlarr,bugün ki görev tamamdır
gece eve 1 de gittiğim için dün ki görevi yapamadım maalesef

haftalık görevden ;

- ilaç kutumu düzelttim
- anahtarlarımızın yeri belli zaten herhangi bir işlem yapmadım
- baharatlıklarımı 2 hafta önce a101 den almıştım.temiz zaten ama dolabını silip düzeltemey çalışırım
- buzdolabının buzluğunu yeni temizlemiştim,temizlemeye gereke yok ama alt kısmı yapsam çok iyi olacak. bu akşam eve erken gidebilirsem hallederim inşallah

BUGÜNKÜ GÖREV

1 Çamaşır çekmecesi düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8
3-statistician

Ayy yazliktan 3 gün önce döndük dolabimin boş olmasi işime yaradı hemencecik bitti:) artik yarinda alışveriş yaparım temiz temiz Ohh baharatliklarimida tamamen boşalticam onlar nemlenmistir anahtarlık bozuk para içinde a 101 den küçük kutular aldım onların içine koydum iyi oldu bi tek ilaç isim kalıyo oda zaten 5 6 ilaç var evde sadece düzenliycem bu hafta görevler kolay oldu bana:)

Hoş geldin canım benim her daim bekleriz seni de aramızda ben biliyorum seni sen de çok hamaratsın

Kızlar kutular pek güzel maşallah

dagci canım seni yapmış kabul edip listeye ekleyelim mi

Bugün 14'ü geçiyoruz kızlar yeni rekor 14

Bugün ki görevden de yırttım ya ben
Dün zaten dolapları düzeltince onlarada el attıydım ya ben hatta eskimiş olanları da çıkardım attım
Şimdi ev süpürücem akşam a düğün var allah ım hiçte sevmem düğünleri ama mecburrr hazırlanmam gerek bugünü kendime adıyorum canlar bakım yapayım saçlar yapılıcak iki bebe yıkancak yarın a yeni görev bekliyorummm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…