Küllerden Doğmak Vol.2

Merhaba kıslar annemi götürdüm endeskopiye sakinleştirici verdiler bugün yanlız bırakmıcam öle dedi hemşire hala yanındayım git diyene kadar :KK53:eve gidince wc yıkıycam gerçi yeni yıkadım ama olsun dert değil :KK15:

BUGÜNKÜ ÖDEV (2 Kasım 2015)
Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm

hem normal wc hem de klozet paklandı :)
geçmiş günlük ödevlerden de tüm lavaboları temizleme, priz silme yapıldı yine tüm aynaları da tamamlıycam 2 ayna kaldı.. ee yani 3/5i bitiyor bugün kalan 2ye bakıcaz artık :) ben iyisi mi balkonu halledeyim ve tabi fırınlar da orada olduğu için onlar da yapılacak:KK15:

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm

hem normal wc hem de klozet paklandı :)
geçmiş günlük ödevlerden de tüm lavaboları temizleme, priz silme yapıldı yine tüm aynaları da tamamlıycam 2 ayna kaldı.. ee yani 3/5i bitiyor bugün kalan 2ye bakıcaz artık :) ben iyisi mi balkonu halledeyim ve tabi fırınlar da orada olduğu için onlar da yapılacak:KK15:
Arkadaslar yapmadigimiz ödevlermi yaptiklarimizdanda secebiliyozmu

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun

2 klozette yikandi

bugün de evde olmak öyle iyi geldi ki anlatamam yalnız yarın işe gitme düşüncesi hala kahrediyor:KK70: işlere gelince

• Mutfak dolaplarinin tamamini içli dışlı temizlemek duzenlemek. HAFTA İÇİNE KALDI
  • Balkonlari dip kose temizlemek pimapen varsa camlarini ve kenarlarini icli disli silmek dolap varsa komple temizlemek. TAMAMLANDI
  • Firinlari (mikrodalga dahil) tepsileriyle beraber temizlemek. fırınımı hsonu temızledım. gene de mıkrodalga sürekli kullanımda olduğu için silinecek. TAMAMLANDI
  • Tum kalorifer peteklerini silmek. 2 PETEK VE BANYODAKİ HAVLUPAN KALDI
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 5 tanesini yapmak. 3/5
velhasılkelam evde olunca ve ödevler de korkutunca çabuk çabuk epey iş hallettim.. darısı mutfak dolaplarımın başına :)) onu da halledersem diğerleri ufak tefek işler elime bezi alınca tamamlanır :)

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma

2 klozette silindi

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma
7. Areser

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma
7. Areser
8.anathema

Oyy bütün banyoyu komple yıkadım duvarlarını sildim Ohh 5 ödev çıkmıştır herhalde içinden artık :))

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma
7. Areser
8.anathema
9.seyhan77:KK9:

Yeni BUGÜNKÜ ÖDEV (2 Kasım 2015)
Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma
7. Areser
8.anathema
9.seyhan77
10.maral

bugun makineye çamsir attim
dun yapmamsitim odevi salonun tozunu aldim
aynalari sildim
odanin birinde fazlalik ne varsa yerine koydum
dunde kek yapmistim

5 gunluk odev tamamlanmis oldu boylelikle ..

petekler kaldi galiba bi tek bide camlari silicem bonus olarak :)

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma
7. Areser
8.anathema
10.maral
11.soocute

salonumu temizledim bugün camları yerleri sildim hava güzelken
ayrı wc m yok banyomu komple temizledim balkona yarın girişicem cam balkon uğraştırıyo beni

bugun makineye çamsir attim
dun yapmamsitim odevi salonun tozunu aldim
aynalari sildim
odanin birinde fazlalik ne varsa yerine koydum
dunde kek yapmistim

5 gunluk odev tamamlanmis oldu boylelikle ..

petekler kaldi galiba bi tek bide camlari silicem bonus olarak :)

Aa bak hatırladığın iyi oldu odalardaki fazlalık eşyaları ben de yerine koydum etti 4/5 süpersin maral :)) e yarın da bilmem kaç sayfa kitap okurum (en az 15 ama yarın 3 saat okuma dersi var fazla fazla olur) eder 5/5 yuppiii

Wc temizlemek

1.eflalim
2.pinhan16
3.chentiq
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.eshma
7. Areser
8.anathema
10.maral
11.soocute

salonumu temizledim bugün camları yerleri sildim hava güzelken
ayrı wc m yok banyomu komple temizledim balkona yarın girişicem cam balkon uğraştırıyo beni

Benim de cam balkon ama ilk defa küçük olduğuna sevindim kısa sürdü camları silmek:))

Aa bak hatırladığın iyi oldu odalardaki fazlalık eşyaları ben de yerine koydum etti 4/5 süpersin maral :)) e yarın da bilmem kaç sayfa kitap okurum (en az 15 ama yarın 3 saat okuma dersi var fazla fazla olur) eder 5/5 yuppiii
Oku anacım oku benım yerımede oku.kuz sen ne ogrtmenısın.kıtabu nıue sem okuyon ogrencu okusun :))

Yaa şu bildirim topiği ayrı olduktan sonra bi türlü bildirim yapamaz oldum buraya giriyorum oraya geçiş yapamadan çıkıyorum sonra yaparım diye kalıyor

Oku anacım oku benım yerımede oku.kuz sen ne ogrtmenısın.kıtabu nıue sem okuyon ogrencu okusun :))

Ahaha onlar da okuyor bacim beraber okuyoruz Türkçe öğretmeniyim (gerçi foruma yazarken hiçbir şeye dikkat etmediğim için söylemek istemiyorum pek) :))) herkes evden getirdiği kitabını okuyor haftada 1 ders saati hem çocuklar okuma alışkanlığı kazanıyor hem de bana ilaç gibi geliyor :)

X