Küllerden Doğmak Vol.2

Canım geçmiş olsun kuzuya, benimde büyük oğlum hasta çok zor oluyor hastalık
saol cnm sizede geçmis olsun
kuçuk olunca bide bakiyor oyle melul melul çaresiz
sabahtan beri kucagimdan sadece uyumak için indi
ben çocuklarin atesi olunca ates dusruuc vermuyorum diger ikisnide oyle buyuttum
bu ilk boyle oluyor ama alisacak :)

Buzdolabını içli dışlı temizlemek. (Buzluğa dokunmak/dokunmamak serbest.)
Bugün yaptım

Evde birikmiş CD/DVD-BELLEK vs içeriklerini düzenlemek (Asgari duzenleme suresi 1 saattir.)
Cd lerim az hep aynı yerde düzenli

1 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Buzdolabi temiz olanlar 2 tane dolap düzenleyecek)
Çocuk odası ve yatak odasında ki dolağları konmari metoduna göre düzenledim

Evde dikilecek ne varsa dikmek. Bu vesileyle dikiş kutunuzu da düzenlemek. (Eğer söküğünüz çoksa asgari düzenleme süresi 1 saattir)
Dİkilecekler ayarlandı terziye gidecek

Evde çalışmayan saat, oyuncak vb. pillerini yenilemek, tamir etmek. İşlevini geri kazanması mümkün olmayan her türlü şeyden ise kurtulmak.
Salonumun saatini atıyorum bu vesileyle bozulmuştu, onun dışında gereksiz bir şey bulundurmam atarım hep:)

Koltuk silme
Oturma odasındaki iki koltuk, mutfaktaki koltuk ve yatak odası çocuk odasındaki tekli koltukları sildim

Fayans silme mutfaktaki
Yakın zamanda boydan boya duvardaki fayansları silmiştim, dolap arasındakini sürekli siliyorum tezgahı silerken

Görevler 7 de 7 tamam

oteki tarafa bildirimde bulunuyonmu canim

Sağol canım, en doğrusunu yapıyorsun bana kalsa bende vermem eşimle bu konuda çok tartışıyoruz koyverdim artık anlamıyor adam çünkü, Rabbim tüm hasta bebeklere çocuklara şifa versin

Benim büyük oğlanın tuvalet tutma sorunu var iki yaşından beri, kardeşi doğdu düzeldi derken yeniden nüksetti, büyük tuvaleti tuttukça enfeksiyona çeviriyor, canım çok sıkkın yine başa döndüm beni bunalıma sokmuştu bu mevzu, bugün afedersin istifra etti battı her yer, koltukları sildim ondan, halıyıda kaldırdım yıkanacak

BUGÜNKÜ ÖDEV (30 ekim 2015)
Evdeki tüm temizlik bezlerini yikamak. Eksikse yenisini almak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. seyhan77
3. cnntrm
4.eflalim

iki gün önce yıkamıştım

merhabalar kizlar..
ben hepinizden ozur dileyerek baslamak istiyorum saglik sorunlarim yuzunden bu hafta hic gelemedim ben tup bebek tedavisine baslamastim ama hipotroidim sorun cikardi ve doktorum tedavimi yarida kesti.. yani bosu bosuna onca igneyi ve ilaci yedim kullandigim ilaclar hormonlarimi, hormonlarim piskolojimi alt ust etti kendime gelemiyorum bir turlu tabiki bundada vardir bir hayir diyorum ama donuk bir haldeyim ne hissettigimi bile bilmiyorum tek bildigim canimin hic bisey yapmak istemeyisi
ne olur beni affedin ve listeden cikarin bu hafta ne gunluk odevlere bakip yapabildim nede haftalik odevleri yapabildim
ben yine arada sizinle sohbete gelirim insallah ama listede olmamin bir anlami yok kimseye kotu ornek olmak istemem hepinizi cok opuyorum..

BUGÜNKÜ ÖDEV (30 ekim 2015)
Evdeki tüm temizlik bezlerini yikamak. Eksikse yenisini almak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. seyhan77
3. cnntrm
4.eflalim
5. soocute

bezleri yıkatmaktan kasıt nedir kullanınca ztn yıkanıyo mutfaktakiler zaten sürekli yıkanıyo vilada paspasları da dün yıkamıştım diğer toz bezleri vs ile

hem geçmiş olsun diyeyim hemde her şeyin bi hayrı olduğunu düşün canım maneviyatın kuvvetli belli rabbim sağlıkla çocuk sahibi olmayı nasip etsin moral bozma psikolojini muhakak etkiler

Böylesi hayirli demekki iyi düsün iyi olsun canim
Böylesi hayirli demekki iyi düsün iyi olsun canim

Yaaa kızlar koltuk sikme görevini günlük ödevlerde yapmamışmıydık kafam karıştı günlük ödev de ben yaptım onu

MaRaL_ ve Nego geçmiş olsun kızlar ateş diyince söylemeden edemedim ben de son ana kadar vermiyordum oğluma 39u görmeden ama maalesef yazın havale geçirdi oğlum üstelik ateş düşürücüyu de vermiştim ona rağmen oldu siz yine de kontrol altında olun sürekli çünkü havale o kadar anlık bir şey ve o kadar çaresiz hissettiriyor ki Allah kimseye yasatmasin şimdi 38i bile bekleme lüksüm yok 37,5i geçince veriyorum doktor tavsiyesiyle
mirjam canım moralini bozma sakın her şerde bir hayır vardır bizim göremediğimiz Allah gönlüne göre versin inşallah en yakın zamanda sağlıkla

haftalık ödevi diğer sayfaya yapacağız dimi

buzdolabını içli dışlı temizledim.

terzi işlerini hallettim çocuğun pantolon paçası vardı eşimin takımının astarı sökülmüş falan onlar tamam.

cd işleri atılacakları attım bizim evdede çok gereksiz cdler falan var ama onları bi cd çantalarına dizdim. düzenlemek çok vaktimi alacaktı eşime de sormam lazım belki lazım olacak bir şeyse diye ama hepsi bi kutuda en azından mesleği gereği çok fazla cd var.

koltuk örtülerini yıkadım giydirme usulü örtüler zaten giydirmesi yarım saatimi alıyor

çocuğun dolabı kendi makyaj dolabımı düzenledim komodinleri falanda aradan çıkardım

mutfak fayanslarını arasına sürekli siliyordum ama Aspiratörü de temizledim benden önceki kiracı güzel kullanmamış malesef

eski oyuncak vs attım kullanılmayan saat vardı pil taktım bu da ok diyebilirim .

7 de 7 mi diyeyim

geçmiş olsun kızlar da anlamadığım bir şey var ateş düşürücüyü niye vermek istemiyorsunuz bilmediğim için soruyorum ateş hastalık değildir belirtidir zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…