Küllerden Doğmak Vol.2

Arkadaşlar ben haftalık görevleri tamamladım ama bugün yoğun olduğumdan bildirim yapamadım, saati geçmiş ama kabul edilirse şimdi listeye bildirim yapayım.

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim 2015)
2 makine çamaşır yıkamak ve asmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Areser
13.naz__24
14.mirjam
15. cnntrm

Sadece bir makine yikadim diğer arladaslarla aynı sebepten :))

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim 2015)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Areser
13.naz__24
14.mirjam
15. cnntrm
16.eshma

Kızçelerim. Bir cumayı daha sizlerle kapatmanın haklı gururunu yaşıyorum. Ne de çok yol aldık birlikte. Birazdan yeni haftamızın görevlerini yazacağım. Ama ondan önce mesajlarınızı cevaplayayım.

topiği biraz okudum ama sanki bana karışık geldi deneme süresi bi hafta mı
canım aslında hiç karışık değil. topiği değil ilk baştaki mesajı okuman yeterli. haftalık görevler için cuma saat 23:00 e kadar bildirim süremiz var. Bir de günlük ödevlerimiz var. 1 hafta deneme süren var. Örneğin bu hafta ekleyeceğim 5 görevi cuma gününe kadar bitirirsen, bizimlesin :KK15: de bitirip cuma gün

benim kışlık ayakkabılar kaldı :KK43: yazlıkları ayırıp kaldırmıştım zaten ama kışlıklar hala bodrumda onları da tek başıma alamıyorum korkuyorum oraya tek girmeye o yüzden ayakkabı görevi 0,5 oldu :KK43: yalnız saç fırçalarını ilk defa bu şekilde temizledim. normalde arada banyo yaparken hem saçımı tarıyor hem de şampuanla onların da temizlendiğini düşünüyordum. kesinlikle böyle sirkeli suda bekletince daha temiz oldular. yalnız sirkeyi fazla kaçırdım galiba kokuyorlardı :) şimdi tekrar yumuşatıcıya bastım o yüzden:)))

kuzucuklarım karar verme mercii olarak beni göstermişsiniz ama, kurallarımız zaten açık. yani ben o kuralları bir kez yazdıktan sonra kafama göre sen çık sen gir diyemem. bendimahi bendimahi kişi istemediği sürece çıkarma diye bir şey MÜMKÜN değil. Eğer dikkatli okursan 2. kez uyarı alan arkadaş BİLE devam etmek isterse cüzi bir ceza çekerek gene devam edebilir. Misal mirjam ve ftemiz :nazar: vuslat, canım görevleri tamamlamandı önemli olan :KK50: listemiz sadecec motive amaçlı biliyorsun.

yesilkubbe yesilkubbe cnm son anda bildirim yapmışsın :eek: ama 18 miyiz 17 miyiz bilemiyorum. Sanki 23:00 ü geçti gibi o_Osaati yazmıyor henüz bilemedim o yüzden. Umarım geçmemiştir dizi aşkınaaaaaaaaEn Büyük KK

Kızçelerim. Bir cumayı daha sizlerle kapatmanın haklı gururunu yaşıyorum. Ne de çok yol aldık birlikte. Birazdan yeni haftamızın görevlerini yazacağım. Ama ondan önce mesajlarınızı cevaplayayım.

canım aslında hiç karışık değil. topiği değil ilk baştaki mesajı okuman yeterli. haftalık görevler için cuma saat 23:00 e kadar bildirim süremiz var. Bir de günlük ödevlerimiz var. 1 hafta deneme süren var. Örneğin bu hafta ekleyeceğim 5 görevi cuma gününe kadar bitirirsen, bizimlesin :KK15: de bitirip cuma gün

kuzucuklarım karar verme mercii olarak beni göstermişsiniz ama, kurallarımız zaten açık. yani ben o kuralları bir kez yazdıktan sonra kafama göre sen çık sen gir diyemem. bendimahi bendimahi kişi istemediği sürece çıkarma diye bir şey MÜMKÜN değil. Eğer dikkatli okursan 2. kez uyarı alan arkadaş BİLE devam etmek isterse cüzi bir ceza çekerek gene devam edebilir. Misal mirjam ve ftemiz :nazar: vuslat, canım görevleri tamamlamandı önemli olan :KK50: listemiz sadecec motive amaçlı biliyorsun.

yesilkubbe yesilkubbe cnm son anda bildirim yapmışsın :eek: ama 18 miyiz 17 miyiz bilemiyorum. Sanki 23:00 ü geçti gibi o_Osaati yazmıyor henüz bilemedim o yüzden. Umarım geçmemiştir dizi aşkınaaaaaaaaEn Büyük KK
Canım tam anlayamadım sadece 1 uyarı mı almış oluyorum ya sürekli misafirle ilgilendik gezdirdik sandığımdan yoğun oldu işte üzgünüm

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Areser
13.naz__24
14.mirjam
15. cnntrm
16.eshma
17. bendimahi
Kendi ödevimi yaptım tabi :)

chentiq chentiq yayınla şu ödevleri de yatayım yahuu meraktan yatamıyorum:KK70::KK70: bu arada kurallar vs diye yazarken beni de etiketlemişsin 4.5 ödev yaptığım için uyarı mı aldım şimdi ben:KK57::KK57: ama günlüklerden sadece birini yapmamıştım diğerlerini hep yaptım:KK17:

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Areser
13.naz__24
14.mirjam
15. cnntrm
16.eshma
17. bendimahi
Kendi ödevimi yaptım tabi :)

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Areser
13.naz__24
14.mirjam
15. cnntrm
16.eshma
17. bendimahi
18.anka_misali

chentiq chentiq yayınla şu ödevleri de yatayım yahuu meraktan yatamıyorum:KK70::KK70: bu arada kurallar vs diye yazarken beni de etiketlemişsin 4.5 ödev yaptığım için uyarı mı aldım şimdi ben:KK57::KK57: ama günlüklerden sadece birini yapmamıştım diğerlerini hep yaptım:KK17:

günlüğüme yazmışsın. onu okuyup cevaplamakla meşguldüm. hem oyalıyor beni hem de yayınla dio :63::63::63:

Eline sağlık chentiq chentiq ödevler kolaymış.

•Evde birikmiş CD/DVD-BELLEK vs içeriklerini düzenlemek (Asgari duzenleme suresi 1 saattir.) evde Windows tan başka cd yok. Harici belleğe de herşeyi düzenli atarım. Yine de kontrol edeyim ama bu görev cepte
•1 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Buzdolabi temiz olanlar 2 tane dolap düzenleyecek) evdeki bütün dolapları silmedik mi. Her hafta dolap mı silinir.

•Evde dikilecek ne varsa dikmek. Bu vesileyle dikiş kutunuzu da düzenlemek. (Eğer söküğünüz çoksa asgari düzenleme süresi 1 saattir) benim elde dikilecek yok ama terziye gidecekler var onları vereyim yarın.

•Evde çalışmayan saat, oyuncak vb. pillerini yenilemek, tamir etmek. İşlevini geri kazanması mümkün olmayan her türlü şeyden ise kurtulmak.
Eşim sağolsun evde bozuk hiç bir şey bırakmaz hemen tamir eder. Ya da beceremez iyice bozar direk çöpe. Bu da cepte...

Ohh bu hafta ödev yok sanki bana. Hepsi cepte nerdeyse.

X