Küllerden Doğmak Vol.2

kitabi adım adım okuyorum. Ilk asama elbise imis. Oldukca zor. O kadar kiyafeti nasıl toplayacagim tek noktada. Hafta yetmez.......... sen nasil yapmistin

adini ekleyebilirsin cnm.

Ben durdurmam zaten canım. Genel temizlikte atarım sürekli. Ama senin çoksa bölümlere ayıracaksın. Altlar üstler iç çamaşırları vs diye. O zaman kolay olur.

Neyı denıyorsunuz banada soyleyın

Netten bulduklarımı denetiyorum size.
Size bişey olmazsa ben öyle deneyeceğim :KK70:

Canim daha iyi oldu sanki ama videoda tek parça atıyo ya kadın ondan zaten çok kirismiyo ki makineyi çok doldurunca buzusturuyo yarın nevresimleri atıcam o zaman tam söylerim sana çünkü normalde top gibi yapıyo düşün
Parça parça atsan nasıl olur ki. Bütün yıkananları değil de 5 er 5 er mesela. Sonuçta hiç ütü gerekmeyecekse ütüde harcayacağın elektriği orda harcarsın eşitlenir sanki. :-)

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim 2015)
2 makine çamaşır yıkamak ve asmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Mirjam

BUGÜNKÜ ÖDEV (23 Ekim 2015)
2 makine çamaşır yıkamak ve asmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. Melegimkorusun
3. dagci
4. Nill41
5. Patoloji
6. Chentiq
7. _VUSLAT_
8. Bi kahve
9. eniyikadinoyuncu
10. maral
11. yesa1
12. Areser
13.naz__24
14.mirjam

topiği biraz okudum ama sanki bana karışık geldi deneme süresi bi hafta mı

Evet canım bir hafta, aslında hiç karışık değil.

1- günlük kısa ödevimiz var, 15 dk geçmeyecek şekilde 5 parça ütü, 2 kapı silmek gibi

2-Haftalık da 4 ya da 5 görevlerimiz var, biraz daha detaylı tabii ki (1 hafta süren var)

Bu kadarcık :KK50:

Son düzenleme:
hayirli aksamlar kizlar yetistim cok sukur :KK49:
evimi bastan asagi temizleyip sildim
pcdeki ve tlfndaki fotolari usb ye yukledim ve bugun goturup (650 adet) yaptirdim
ayakkabilarida hallettim
fircalarida temizledim
son olarak buzdolabimi icli disli sildim ve odevi tamamladim cok sukur :KK14:

benim kışlık ayakkabılar kaldı :KK43: yazlıkları ayırıp kaldırmıştım zaten ama kışlıklar hala bodrumda onları da tek başıma alamıyorum korkuyorum oraya tek girmeye o yüzden ayakkabı görevi 0,5 oldu :KK43: yalnız saç fırçalarını ilk defa bu şekilde temizledim. normalde arada banyo yaparken hem saçımı tarıyor hem de şampuanla onların da temizlendiğini düşünüyordum. kesinlikle böyle sirkeli suda bekletince daha temiz oldular. yalnız sirkeyi fazla kaçırdım galiba kokuyorlardı :) şimdi tekrar yumuşatıcıya bastım o yüzden:)))

hayirli aksamlar kizlar yetistim cok sukur :KK49:
evimi bastan asagi temizleyip sildim
pcdeki ve tlfndaki fotolari usb ye yukledim ve bugun goturup (650 adet) yaptirdim
ayakkabilarida hallettim
fircalarida temizledim
son olarak buzdolabimi icli disli sildim ve odevi tamamladim cok sukur :KK14:
Canım ne kadardan yaptırdın tanesini gerçi senin bira fazla benim 110 falan olur

Arkadaşlar elektrik süpürgesi almayı düşünüyorum da philps marathon 9225 kullanan var mı?

Bu arada kızlar bu günün ödevini yapamadım. Makinada çamaşırım var yıkanacak ama asacak yerim olmadığı için yıkayamadım. Evin içinde de kurutamaıyorum. Balkon demirinde çamaşır kurutmalığım var, bugün burası sabahtan beri yağışlıydı. Ev içinde kurutacak kurutmalığım yok...:KK12:

X