Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNÜN ÖDEVİ: Komidinleri temizlemek, en az 1 tanesini.

1. _VUSLAT_
2. mirjam

komidinleri duzenlemistim zaten duzenliydi bende onun yerine faturalari felan koydugumuz bir cekmecem vardi onu duzenledim
bu arada haftalik odevlerden firca temizlemede tamam
allah askına söyler misin neden nickin mirja
fin ismi değil mi.

Günaydin kizlar hayirli cumalar iki degil üc makine yikanacakda makinem bozuldu galibaya of aksam calistirdim suyuyla duruyo hata veriyo nedenki:KK43:

Gunaydin kizlar buginku odevde super ama benim 2makina yok bir renkliler vardi hemen onlari atiyorum makinaya ogleden sonrada oglusumu gormeye gidicez doktora:anneadayı::emir_bebek:heyecandan cok bisey yapasimda yoktu iyi oldu odev

BUGÜNÜN ÖDEVİ (22 Ekim 2015)
Komidinleri temizlemek, en az 1 tanesini.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1

Benim teki boş, teki de düzenli, bir kutu var dantelli kutulardan onun içini düzelttim, orada olmaması gereken bir şeyi alıp yerine koydum.

HU HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

HERKES NEREDE SAAT OLMUŞ 20.31 sadece 3 kişi yapmış ödevi

NAZ24 NAZ24 ile başlayalım da kalksın bi yerinden :KK34:
chentiq chentiq canım sana uymaz bu ödev, sana şöyle çay içmeli, dinlenmeli, keyif yapmalı ödevler olur ama kalk bunu da yap yahuuuuuuuuuuuu :KK4:
@eflalim canım sen yaparsın neredesin :KK64:
@cnntrm sen zaten cansın canım benim :KK19:
@eniyikadinoyuncu hadi hadi hadi :rolleyes:
dagci dagci canım sen de buralardaydın bugün yaptın ama eklemedin olabilir mi acaba :KK61:
@2KediAnnesi yok ki uzun zamandır :cry:
@sosyoloji12
@anathema8
@ftemiz
@catuke canım nasıl gidiyor tez
areser areser
@Feraceli okul başlamış canım hayırlı olsun :KK68: yine de unutma bizi
Findikfaresi123 Findikfaresi123 neeeeeeeeeeeeeeeeeeee seyhan77 yapmadı mı hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@yesilkubbe
@statistician
@MaRaL_ canım ban da kalktı hadi hadi hadi aaa yoksa eltin mi geldi
@eshma
A Anka
@__ATALANTE
@Bi kahve canım nerdesinnnnnn, doğum günü telaşı mı ?
bendimahi bendimahi canım sen de nerdesin yahuuuuuu
@ruzgarinannesii
@nnightsaill
@Efser
@elifcino
@ayseyma canım bugün gelmezsen bile yarın gel mutlaka bildirim günü
@La_vinya canım sen de yoksun sanki :KK57:
@niglibe
@Littlebutterfly
@patoloji
@zambak86
@kelebek25
@denizyagmur4
P pinhan16
Melegimkorusun Melegimkorusun
canım dün yazmıştım ama listeye değil.
benim komodinlerim düzenli.geçen hafat çamaşırları yerleştirirken elden geçirmiştim hepsini.

Ben de bornoz attım makineye. Hava da soğuk kurur inşallah.
Sonra da bir battaniye atayım maksat ödev yapmak. Yeni yıkamıştım aslında :-)

Dun yaptim yesa yesa odevimi ama bildirmeyi unuttum. Aabah 9.15 ti artik gecti diye yazmadim. Bufunu odevini de yapıyorum simdi. Umarim unutmam bildirimi.

Arada bir is yapiyorum caniiiiimmm :KK70:

Günaydın kızlar :KK60: bendimahi bendimahi canımmmmm senin memleket nire nerde yaşıyon hava sıcak ve güneşlimi :KK57:keza istanbul yağmurlu soğuk ve gri :KK54:çamaşır 2 makine değil 5 makine rahat var lakin nerede kurutayım bilemiyorum:KK43:şöyle bi tekrar bakdım mümkün değil kurumazzzzzz :KK12:evede asamam oğlan öksürüyor şuan tıkanır mazallah:KK17:

Merhaba kızlar sadece 1 makina çamaşırı olanlar onu yıkadıysa tamamdır. Ben genelde çamaşırları çok tasnif ederek yıkadığımdan ful makine dolu olmuyor pek sadece beyazlar+havlular bi tamamen dolar diğerlerini hep grup grup yıkarım daha kısa programlarla...
Hiç çamaşırım yok diyenlerden de ricam evlerine şöyle Bi göz gezdirsinler her zaman akla gelmeyen ama yıkama vakti gelmiş bir şeyler bulurlar diye düşünüyorum
Bornoz olur, kırlent kılıfı olur, banyo paspasları olur, mutfak bezleri önlükleri, makinaya atanlar varsa Toz bezleri bile olur...

Günaydın kızlar :KK60: bendimahi bendimahi canımmmmm senin memleket nire nerde yaşıyon hava sıcak ve güneşlimi :KK57:keza istanbul yağmurlu soğuk ve gri :KK54:çamaşır 2 makine değil 5 makine rahat var lakin nerede kurutayım bilemiyorum:KK43:şöyle bi tekrar bakdım mümkün değil kurumazzzzzz :KK12:evede asamam oğlan öksürüyor şuan tıkanır mazallah:KK17:
İstanbuldayım tatlım haklısın çok zor kuruyor parça parça yıkıyorum o sebepten ki zaten ben çok tasnif ederim ben çamaşırları yıkarken misal gömlekleri ayrı yıkarım daha düşük devirde kırışmasın diye duşun 6 7 gömlek kısa Programa atar yıkarım pantolonları ayrı yıkarım hatta deforme olmasınlar diye sutyenlerimi bile ayrı yıkarım böyle olunca iki uç makine birden rahat yıkayabiliyorum çok kalabalık olmuyor, cam balkonumda duvar askısında kurutmaya çalışıyorum az nemli kalınca eve oraya buraya seriyorum mecbur.. Bi de minik Bi portatif çamaşırlık var onu da yine balkonda kullanabiliyorum ya da hava çok nemli ise kuruması zorsa bir odaya açıyorum..
Misal bugün Bi makine beyaz ve havlu yıkarsam yanında bide eşimin gömleklerini ya da kendi sutyenlerimi yıkayabilirim onları zaten içerde kurutuyorum.

Merhaba kızlar sadece 1 makina çamaşırı olanlar onu yıkadıysa tamamdır. Ben genelde çamaşırları çok tasnif ederek yıkadığımdan ful makine dolu olmuyor pek sadece beyazlar+havlular bi tamamen dolar diğerlerini hep grup grup yıkarım daha kısa programlarla...
Hiç çamaşırım yok diyenlerden de ricam evlerine şöyle Bi göz gezdirsinler her zaman akla gelmeyen ama yıkama vakti gelmiş bir şeyler bulurlar diye düşünüyorum
Bornoz olur, kırlent kılıfı olur, banyo paspasları olur, mutfak bezleri önlükleri, makinaya atanlar varsa Toz bezleri bile olur...
Bornozlar ne zamandır aklımda eve gidince ilk işim bornozları atmak olacak makineye

X