Küllerden Doğmak Vol.2

@La_vinya canım ben hiç bir şey yapamadım yeni girdik eve ve şimdi de yapmam gereken başka işler var. Bunları bitirip zaman kalırsa çamaşır toplama ve Ütü işine gireceğim. o_O

@Bi kahve ne vardi canım dün bdv de :KK19:

chentiq chentiq canım son günümüz bugün heyecanlı misin :KK14: ben daha yapmadım ama yapacağım insallah:KK49::KK51:
sen hepsini halledersin canım.hamarat hatunsun vesselam:KK19::KK68:
ben de bugün iş üstüne iş çıkardım resmen.bu yaz bina tadilata girdi.mantolama boya badana vs.yüklüğümü havalandıramadım bu yüzden.hiç zamanı olmasa da yorganları vs çıkardım.yarınd a hurçları yıkarım yerleştiririm inşallah:KK22::KK39:
@Bi kahve çok geçmiş olsun kuzucuğa.

sen hepsini halledersin canım.hamarat hatunsun vesselam:KK19::KK68:
ben de bugün iş üstüne iş çıkardım resmen.bu yaz bina tadilata girdi.mantolama boya badana vs.yüklüğümü havalandıramadım bu yüzden.hiç zamanı olmasa da yorganları vs çıkardım.yarınd a hurçları yıkarım yerleştiririm inşallah:KK22::KK39:
@Bi kahve çok geçmiş olsun kuzucuğa.

Canım benim valla yarına bıraktım bu hafta 2 gün ise gitmeyecegim ızinliyim. Halletmek gerek işleri yaptım üstüne jillian üstüne 8 min Abs üstüne duş falan olunca yoruldum. Yarına artık inşallah. :KK51:

Valla asıl sen çok güzel çalışmışsin bravo valla :nazar:

kızlar Ben affımı istiyorum üzülerek net paketim yok uzun zamandır yokum zaten yeni fırssat bulabildim. Sizlere iyi temiizlikler.. geri gelirsem haber ederim

Canım benim valla yarına bıraktım bu hafta 2 gün ise gitmeyecegim ızinliyim. Halletmek gerek işleri yaptım üstüne jillian üstüne 8 min Abs üstüne duş falan olunca yoruldum. Yarına artık inşallah. :KK51:

Valla asıl sen çok güzel çalışmışsin bravo valla :nazar:
aslında en güzelini yapmışsın.kendine zaman ayırmışsın.ben şu sıralar işlerin arasında boğuldum resmen:KK47:

BUGÜN Kİ ÖDEV 18 EKİM 2015
Evin bir odasında olmaması gereken her şeyi kendi yerlerine götürüyoruz.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. La_vinya
3.mirjam
4.eflalim
5-seyhan7
6.pinhan16
7.anathema8
8. _VUSLAT_
9. cnntrm
10.Nill41
11.maral
12.Bi kahve
13.catuke
14.anka_misali
15- areser
16 - chentiq
17. yesilkubbe
18.nnightsaill

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. La_vinya
3.mirjam
4.eflalim
5-seyhan7
6.pinhan16
7.anathema8
8. _VUSLAT_
9. cnntrm
10.Nill41
11.maral
12.Bi kahve
13.catuke
14.anka_misali
15- areser
16 - chentiq
17. yesilkubbe
18. nnightsaill
19. Sosyoloji12
Telefonu yeni elime aldım. Veerr bi baktım ki zaten bugün yaptığım bir iş günlük odevmiiiiis :KK66: musmutlu oldum.

Oyyyy ben bugün coook yoruldum kizlar. Bütün evi süpürüp sildim, toz aldım. Yaş haftalık görevlerden birisi bitti :KK66: çamaşır yikadim, ütü yaptım, mutfak dolaylarını sildim düzenledi. Veee tüm bunların üzerine bir de aksam misafir ağırladım. Un de konserve yaptım gece yarısına kadar. İçime bisey kaçtı galiba :KK66: ama pilim bitti yaş. Güya köfte yapip buzluga atacaktır ama artık yarına kalsın.

chentiq chentiq Ayy olur güzelim yaaa ama ben 3te yatıp 8 de kalkamam ki erken de yatmak gerekmez mi... Bi de tatlıcım nasıl yapacağız hele Bi söyle bakayım ben baştan varım.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. La_vinya
3.mirjam
4.eflalim
5-seyhan7
6.pinhan16
7.anathema8
8. _VUSLAT_
9. cnntrm
10.Nill41
11.maral
12.Bi kahve
13.catuke
14.anka_misali
15- areser
16 - chentiq
17. yesilkubbe
18. nnightsaill
19. Sosyoloji12
20. bendimahi

Oturma odasından katlanmayı bekleyen çamaşırları katlayıp kaldırdım

Bugünkü ödevi bende yaptımmmm ama telefondayım listeye adımı yazamıyorum kopyalayabiliyorum ama yapıştıramıyorum ne iş ya :KK43: yalnız haftalık işler süper bayıldım yani :)
Bugünde annemlerin odayı temizledim valla elime ne geçerse attım :KK70: babamıda tehdit ettim arabanın birkaç eşyası vardı ya bunlatı al götür ya da atarım dedim aldı götürdü usulca. :KK70:
Manyağa bağladım psikopatlaştım resmen

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. La_vinya
3.mirjam
4.eflalim
5-seyhan7
6.pinhan16
7.anathema8
8. _VUSLAT_
9. cnntrm
10.Nill41
11.maral
12.Bi kahve
13.catuke
14.anka_misali
15- areser
16 - chentiq
17. yesilkubbe
18. nnightsaill
19. Sosyoloji12
20. bendimahi
21. lıttebutterfly

hahah :) guzel odeve guzel derim yani :)

Guzele guzel demezsin guzel senin olmayinca

chentiq chentiq Ayy olur güzelim yaaa ama ben 3te yatıp 8 de kalkamam ki erken de yatmak gerekmez mi... Bi de tatlıcım nasıl yapacağız hele Bi söyle bakayım ben baştan varım.
nasilini ben de bilmiyorum. Bir seyler duaunelim bu hafta sonuna kadar. Bende de plansizlik var. Su saate bak.....

Littleforly ne yaaa. Hic yazmayaydin daha iyiymis :KK70: hahahha

Bugünkü odevvvvvvv

Uzun zamandır beklenen bakım görevi. Ben hafta sonu gidemedim kuaföre bugün gideceğim artık. Bakım adına aklınıza gelen her şey kabul.

:rolleyes::rolleyes:

X