Küllerden Doğmak Vol.2

Evi toplandı-süpürüldü
Toz alındı

Aksam hedefim:
Mutfak bulasıgı kalmamıs halde yatmak
Birkac sayfada olsa dergi ya da kitap okumak
Biten güne hamd etmek

Hedeflerim:
Yatmadan mutfak toparlanmış olacak
Dualarımı bitirmek
Evi toplu bırakmak
Kitap okumak ya da ders calısmak
Biten güne hamd etmek

Hedeflerim yatmadan mutfağı toparlamak
Az da olsa kitabımı okuma
Hafta içi planlamasınınyapmak
Kendime vakit ayırmak
Şükretmek ödül olarak güzel bir film seyretmek

Hedeflerim
15 dakika zumba veya leslie
Mutfak toplu bırakılacak
Ev süpürülecek
Dualar bitsin
Biten güne hamd etmek

Hedeflerim
15 dakika zumba veya leslie
Mutfak toplu bırakılacak
Ev süpürülecek
Dualar bitsin
Biten güne hamd etmek
Harikasiniz valla.bende bu ara tembelinde tembeliyim.cocuk hasta,ev berbat durumda yapacak halim yok,yapmam gereken dunya kadar is var,pazartesi is var.keske bi sihirli degnek olsa bana degsede enerji doldursa her hucreme

Harikasiniz valla.bende bu ara tembelinde tembeliyim.cocuk hasta,ev berbat durumda yapacak halim yok,yapmam gereken dunya kadar is var,pazartesi is var.keske bi sihirli degnek olsa bana degsede enerji doldursa her hucreme
Merhaba sanırım bu aralar hepimiz öyleyiz cocugum yok ama işleri yapacak enerjiyi de bulamıyorum buraya yazınca mecbur yapmak zorunda kalıyorum.. Sizde hedeflerinizi belirleyip yapmaya calısın

Merhaba sanırım bu aralar hepimiz öyleyiz cocugum yok ama işleri yapacak enerjiyi de bulamıyorum buraya yazınca mecbur yapmak zorunda kalıyorum.. Sizde hedeflerinizi belirleyip yapmaya calısın
Her gece hedef koyuyorum kendime yapmam gerek mecburen ama sabah uyaniyorum ilikleriminbicine kadar agrilarim var bide cocugum hasta zoraki onun ihtiyaclariyla ilgileniyorum sonra sadece uyumak istiyorum

Her gece hedef koyuyorum kendime yapmam gerek mecburen ama sabah uyaniyorum ilikleriminbicine kadar agrilarim var bide cocugum hasta zoraki onun ihtiyaclariyla ilgileniyorum sonra sadece uyumak istiyorum
Yaptığınız seyleri buraya yazın belki o zaman yapmak istersiniz

Denerim ama inan ona da vakit yok bazen gece 12ye kadar telefonu elime alamiyorum.bu yazmalarimda cocuguma yemek yedirirken bakmalar bi silkelenmem lazim ama nasil nerden baslasam bilemedim
Olsun hangi saatte yazdıgınız onemli değil ne kadar ilerleyebildiğiniz önemli bir yerden baslamak lazım 1 saat de olsa cabalamak hatta siz simdi yazmısken aksam ben buraya yaptıklarımı yazıcam hadi beraberce

Arkadaşlar birbirimizi motive edebiliriz yalnız değilsiniz

Denerim ama inan ona da vakit yok bazen gece 12ye kadar telefonu elime alamiyorum.bu yazmalarimda cocuguma yemek yedirirken bakmalar bi silkelenmem lazim ama nasil nerden baslasam bilemedim

Olsun hangi saatte yazdıgınız onemli değil ne kadar ilerleyebildiğiniz önemli bir yerden baslamak lazım 1 saat de olsa cabalamak hatta siz simdi yazmısken aksam ben buraya yaptıklarımı yazıcam hadi beraberce

Şimdilik ramazan dolayısıyla ara verdim. ramazan bittiğinde tembelliğim için neyi bahane ederim bilmiyorum D:

İtirafımdır:

Neyi yaptığımı yazamadığım için, neyi yapamadığımı yazacağım sevgili günlük.

Dün ortadaki eşyalar gözüme battı. Ama kalkıp da toplayacak enerjim de yoktu. Hepsini toplayıp buluşturduğum bir kolinin içine doldurdum. Ardından da dolaba tıktım.

Hadi motive edeyim seni ben eve kadın aldım yardıma ev düzelince bende biraz daha iyi hissettim kendimi en iyisi bu bence

Hadi motive edeyim seni ben eve kadın aldım yardıma ev düzelince bende biraz daha iyi hissettim kendimi en iyisi bu bence
o beni daha stres sahibi yaptı. dün gelecekti gelmedi bugün gelecekti bugün de gelmedi. sinir küpüyüm şu an sorma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…