Küllerden Doğmak Vol.2

Geçmiş olsun canım
Alerjin varsa tavsiye etmem canım ya.illa etkiliyor evdeki hayvanlar.bana kalsa almam ama eşim seviyor.
Allah bi sebep verirde alırız inşallah.aslında taksitle alınır ama eşim gereksiz görüyor:/

Günaydın hanımlar.. ha_mim ciğim, Hoşbulduk. Güncelleme için de teşekkür ederim çok sağol..
K klbk33 dün akşamki maratonum:
Yemeğin yanına pilav ve salata yapıldı,
Akşam yemeği hazırlanıp, yenip toplandı,
Makina dolu olduğu için çıkan bulaşıklar elde yıkandı,
Kıza kaytardığı ders için baştan ödev yaptırıldı,
Evdekilere süt, meyve servisi yapıldı,
Yorgan çıkarılıp nevresim takıldı,
Mutfak toparlanıp düzenli bırakıldı
Ve kapanışşşş.

aslında çok gerekli benim ilaç kullanımım düştü nefesim tıkanmıyor uzun zamandır.
evde ses olsun istiyorum kuzum ya temizlerim hergün zaten balkona koyuyorum kafesi evin içinde serbest uçuruyorum banyosunuda yaptırıyorum
Allah şifa versin inşallah kendini daha iyi hissettiğin günlerde gelir
aminnnn inşallah
Kişisel albümü mü soruyorsun? Profiline girip albümleri seçiyorsun sanırım. Ordan al üm oluştur ya da fotoğraf ekle seçeneği olması lazım. Bir dene, olmazsa ben girip bir daha bakarım senin için
sanırım yaptım ama albümler bölümü varya forumlar yazan hizada ordan yaptım

evde ses olsun istiyorum kuzum ya temizlerim hergün zaten balkona koyuyorum kafesi evin içinde serbest uçuruyorum banyosunuda yaptırıyorum

Bakma bende seviyorum özellikle muhabbetleri ama benimkinin kanarya tutkusu var başka kuş almıyor.ama bahçeli bi evim olsa kesin köpek alırım çok seviyorum.küçükken dedemlerin vardı.ayrı bir dostluk onların ki.evde zor ama hem dinende caiz değil maalesef.

muhabbetler sevimli oluyor benimki çayıma kahveme suyuma ortak ben varsam kimseye gitmiyor benim omzumda saçımda ya da sevimliler ya .
köpek evde çok zor tabi kiri pisliği ..
eskiden bizde bahçede bakıyorduk kıymetini bilememişim sanırım o günleri korkuyordum o zamanlar

Hadi kızlar sabah maratonu yapalım
10.30 12.30 arası olsun

sivastrabzon Dil-i bitab zambak86
Ve gören duyan herkes:))
günaydın hanımlar, iş yerinde size çalışarak eşlik ediyorum. dün eve gittiğimde sadece mutfak ile ilgilendim. yemek yap mutfağı topla spora git gel sonra dinlenme faslı. bugün ne yemek yapsam düşüncesindeyim bakalım artık.

Bende denedim canım eşim araba için almıştı mavi bi su hatta yağmur sularının iz yapmadığı kayıp gittiği falan yazıyor ama bizim evin camlarına iz yaptı ya da kullandığım bezden kaynaklı olabilir birde gazeteyle deneyeceğim. Gerçi artık yağmur çamur başladı hava güzel olduğunda artık denerim. Cam bezi, atlet vs denedim ama iz oluyor ya uzaktan bakınca gözüküyor yakından miss

cam için bulaşık makinesi parlatıcıları ve sirkeyi duymuştum ama uygulamadım. bi ocağımı silerken bir kez sirkeyle sildim iyi gibiydi belki faydası olabilir onların da aklında olsun.

Bu arada günaydın kızlar hepinize kolay gelsin. Pazar günü evi süpür sil çamaşır as gibi standart işleri yapıp öğlen anneme gittim. Akşama kız kardeşimle birlikte döndüm. Pazartesi yani dün de kahvaltı yap topla bulaşıklari yerleştir temizleri çıkart yatakları topla gibi işler yaptım. Sonra yukarı kv çıktık kahve muhabbet derken annem geldi muhabbet sohbet derken bizim eve indik annem sağolsun elleri kolları dolu gelmiş yine. Hemen mutfağa geçti yemekleri yaptı bende tatlı yaptım, yardım ettim. Sofra kur topla bulaşıkları yerleştir yaptım. Ocagi detaylıca söküp demirlerini kaynar suya deterjan ile koydum, temizledim. Sonra annemler gitti bende evi süpürdüm, ortalığı topladım. Aklıma gelenler bunlar ama çok daha fazlası vardır eminim. Eşim sabah geldi işten uyuyor bende müge anlıyı izliyorum.
Bugün yapılacaklar

• Market ve pazar alışverişi yapılacak
  • Tabi yerlerine yerleştirilecek
  • Yemek yenir sofra bulaşık toplanır
  • Çamaşır aticam,asıcam
  • 2-3 sepet kadar da ütü var yaparım inşallah tv seyrederken

Maraton biteli yarım saat oluyor, sarktı biraz.

Üst mutfak dolabı iç dış, kapak silindi,
Mutfak yerleri silindi,
Kv. Kahvaltı ilaçları verildi,
Kuruyan çamaşırlar toplandı,
Makinaya çamaşır atıp, yıkananlar asıldı,
Patlıcan oturtma için kıyma kavruldu,
Patlıcanlar doğranıp tuzlu suya kondu.

Maraton harici sabah bulaşık makinası boşaltıldı, kızım okula bırakıldı.
Maraton sonrası yaptıklarımı akşam eklerim. Şimdiii
Çay keyfissiii..

Beni hatırlamışsın
Temizliğin korumasına çalışıyorum bu aralar. Olacak inşallah

Ellerine sağlık.
Spora zaman ayırabiliyorsun ne güzel.
8.katsa Silme boşver
Ahahaa benim de o kadar var.. Akşam yapalımmı beraber? Ütüye gelen var mı akşam?
Mutfak dolaplarını hallettim sayılır. Şükür.
Gardrop işlerini de hallettim.

Başka da dolap yok çok şükür

Merhaba ne güzel topik canlanmış. Bende kimse yazmıyor diye gelmiyordum.
Ben 2 gündür temizlik yapıyorum.

Halıları yıkamaya yolladım.
Camları sildim
Perdeleri yıkadım
Gardolabı temizledim
Kapalı balkonun camını sildim
Erzak dolaplarını temizledim
Tuvalet banyo temizledim.
Yerler silip süparüldü toz alındı

Bugün dinlenme günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…