Küllerden Doğmak Vol.2

Merhaba kızlar.. Ben ne yapıyorum..
Genel temizlik için kadın geliyor artık. Ben de ufak günlük işlerimi yapıyorum. Daha çok alışkanlık kazanma ile ilgili toparlanmam gerek. Şu aralar tatil gezmeleri falan olduğu için katılamıyorum aranıza. Hepiciğinizi öpüyorum

Günaydın kızlar :KK68: Sabah sabah aklıma takılan bir soru sormak istiyorum mutfak dolaplarını ne ile siliyorsunuz. Ben çok aralıklı silmem genelde temizdir dolaplarım. Ama yinede ister istemez yağ lekesi oluyor onlar için etkili birşey istiyorum

Eğer çok kirliyse yağçözle yoksa domestos bulaşık deterjanı kattığım suyla silip durulayıp kuruluyorum.bulaşık makinesi tabletiylede silenler var.arap sabunuyla silen var amwayin zoom olanıyla silen var.sonuçta hepside aynı işi görüyor

Merhaba kızlar.. Ben ne yapıyorum..
Genel temizlik için kadın geliyor artık. Ben de ufak günlük işlerimi yapıyorum. Daha çok alışkanlık kazanma ile ilgili toparlanmam gerek. Şu aralar tatil gezmeleri falan olduğu için katılamıyorum aranıza. Hepiciğinizi öpüyorum

Ohh ohh ne güzel.istediğinde yapamayacağın şey yok sen yaparsın canım
Bizde seni öpüyoruz iyi eğlenceler:KK15:

ohh kocaman 41 kere maşaAllah...
çalışan ev kadini kadin olmak çok zor.;(
evimi hiç temiz tutamadim pislik içinde bi de evi süpürüyorum hergün... kızımda elektirik süpürge peşinde. :KK70:
çocukla çok zor oluyor peşime dolaniyor beni al anne diyo bide tezgahin üstüne oturmayi seviyor. meraklı meraklı doğrayişimi izliyo:KK70: almaya çalışıyor :KK70: vermiyorum bende. sinirleniyor ah ah.:KK70:
temizlikçi kadin almadim. eşim evde... beraber yapıyoruz o süpürüyo ben siliyorum. bazen yemeği eşim yapıyo. bulaşık makineyi boşaltma işi eşime birakiyorum. kızıma bakiyo karni doyuruyo altını aliyo uyutuyo. bide çok güz<el oyun oynuyolar :) kızım babasina aşık :KK70: üst katta kv oturuyo öğleden sora birakiyo. banyoyu firçaladim da hala gözümde temiz durmadi :/temiz olsun istiyorum azaltcam bazı eşyalari .

Maşallah kızına çok tatlı:)
Etraf düzenli olmayınca temizlik kendini göstermiyor maalesef.

Eğer çok kirliyse yağçözle yoksa domestos bulaşık deterjanı kattığım suyla silip durulayıp kuruluyorum.bulaşık makinesi tabletiylede silenler var.arap sabunuyla silen var amwayin zoom olanıyla silen var.sonuçta hepside aynı işi görüyor

finistin bulaşik makine temizleyici tableti çikmiş nasıl bilmiyorum reklamlarda gördüm

O bulaşık makinesi tabletini ben denedim geçen bayram içinede biraz yağ çöz koymuştum allahım böyle iğrenç bir kökü olamaz ne yaptımsa o kokuyu cikartamamistim dolaptan o yüzden çok önermiyorum iğrençti:stop:

O bulaşık makinesi tabletini ben denedim geçen bayram içinede biraz yağ çöz koymuştum allahım böyle iğrenç bir kökü olamaz ne yaptımsa o kokuyu cikartamamistim dolaptan o yüzden çok önermiyorum iğrençti:stop:

Karıştırdığından mı acaba.ben sadece tabletle dışını sildim.ama çok vıcık vıcık oldu su sevmedim bende.çokta aman aman temizlemedi.güldal yağçözün üstüne tanımam.oda çok keskin kokuyor

Karıştırdığından mı acaba.ben sadece tabletle dışını sildim.ama çok vıcık vıcık oldu su sevmedim bende.çokta aman aman temizlemedi.güldal yağçözün üstüne tanımam.oda çok keskin kokuyor
Evet canım bende sevemedim hiç. Sihirli su diye birşey varmış kuzenim söyledi fayans araları için çok güzelmiş yerleri pırıl pırıl yapıyor dedi parke içinde kovana biraz koyabilirsin dedi de hiç duydun mu sen acaba porcoz yerine yerleri onunla mi silsem

Evet canım bende sevemedim hiç. Sihirli su diye birşey varmış kuzenim söyledi fayans araları için çok güzelmiş yerleri pırıl pırıl yapıyor dedi parke içinde kovana biraz koyabilirsin dedi de hiç duydun mu sen acaba porcoz yerine yerleri onunla mi silsem

Duydum canım .ben derz aralarını bazen domestosla bazen de parlatıcı ile temizliyorum.son olarak highgenic markasının derz için olan deterjanını aldım oda güzel.ama derz arasını temizlediğin şeyle yerleri silmek ne kadar doğru bilmem.çünkü kuvvetli bi temizleyicidir o.zarar verebilir.ben yerleri sadece arap sabunu ve sirke karıştırdığım suyla siliyorum.diğerleri dokunuyor.hepimizin koku hassasiyeti var.çamaşır suyu filan sınıırlı kullanırım o yüzden

İyi geceler hanımlar

Boş kalmasın bildirim vereyimde kaçayım

Tibet egzersizleri ile güne başlandı
Sabah ev ve mutfak toplandı
Çamaşır toplandı katlandı yenisi serildi
Eşin kıyafetleri ütülendi
Çocuk uyutuldu
Temizliğe yardım için kv ye gidildi
Orda balkon kapısı silindi tülü asıldı
Balkondaki masa ve çiçekler bahçeye çıkarıldı.balkonun korkulukları cam onlar ciflendi silindi
Sandalyeler ciflendi
Yerler çamaşır suyu ile yıkandı
Koltuk örtüleri silkelendi serildi
Ev süpürüldü
Gardolabının dağınık kısımları düzenlendi
Dip köşe temizlik bayrama yakın yapılacak
Sonra onlarla bize geldik
Hamur yoğurdum içli yaptım yedik
Arkasından mutfak toplandı
Makine boşaltıldı dolduruldu bazıları elde yıkandı.ocak masa silindi
Çocuklar tekrar doyuruldu yatırıldı
Ev tekrar toplandı
İşten gelen eşe yemek hazırlandı
Namaz kılındı Kuran okundu ve yatılacak
:ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh:

Kızlar merhaba bende alışık olmadığımdan bildirim yapmamışım neler yaptığımı, hemen yazayım.

10.08.2018-Cuma günü
Aklıma gelenler
  • Yemek yapıldı
  • Mutfak dolapları boşaltıldı iç dış komple silindi
  • Içlerinde düzenlemeler yapıldı
  • Ocak komple çıkartılıp silindi,demirleri yıkandı
  • Difriz güzelce sökülüp yıkandı
  • Çay kahve vb makineleri yıkandı
  • Yerler süpürüldü
11.08.2018- Cumartesi
  • Çamaşır yıkanıp asıldı toplandı
Babanem yoğun bakıma kaldırılmıştı il merkezine hastaneye gittik sabahtan akşama kadar ordaydım birşey yapmadım dönüşte biraz alışveriş yaptım giysi olarak.

Bugün de baya birşeyler yapıyorum bakalım bunları da akşam yazarım

Günün bildirimini yapayım
Çamaşır katlandı
Toz alındı
Ocak.silindi
Bulaşık makinesi boşaltıldı
Yerler süpürüldü silindi
Wc yıkandı
Banyo yıkandı
Birazdan çamaşır serecem günü kapatacam

1.ev süpürüldü
2.yerler silindi
3.fırın çekilip altı, kenarları, camı silindi
4.halılar fırçalandı
5.halılar yıkamaya verildi
6.bulaşık makinesi boşaltıldı. Bulaşıklar sudan geçirilerek makineye yerleştirildi. Vr yıkandı
7.yemek yapıldı
8.dağınıklık toplandı
9.gardrobun içi düzenlendi
10.perdeler söküldü yıkandı takıldı
11.yatak odası dolap üstü düzenlendi
12.çöpler atıldı
13.tekrar dağılan odalar toplandı
14.ayakkabılık düzenlendi. Elden çıkarılacaklar elden çıkarıldı.
15.bir duvar silindi

:ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::uykucu::uykucu::uykucu:

Kızlar merhaba bende alışık olmadığımdan bildirim yapmamışım neler yaptığımı, hemen yazayım.

10.08.2018-Cuma günü
Aklıma gelenler
  • Yemek yapıldı
  • Mutfak dolapları boşaltıldı iç dış komple silindi
  • Içlerinde düzenlemeler yapıldı
  • Ocak komple çıkartılıp silindi,demirleri yıkandı
  • Difriz güzelce sökülüp yıkandı
  • Çay kahve vb makineleri yıkandı
  • Yerler süpürüldü
11.08.2018- Cumartesi
  • Çamaşır yıkanıp asıldı toplandı
Babanem yoğun bakıma kaldırılmıştı il merkezine hastaneye gittik sabahtan akşama kadar ordaydım birşey yapmadım dönüşte biraz alışveriş yaptım giysi olarak.

Bugün de baya birşeyler yapıyorum bakalım bunları da akşam yazarım

Geçmiş olsun Allah şifa versin.iyidir inşallah

1.ev süpürüldü
2.yerler silindi
3.fırın çekilip altı, kenarları, camı silindi
4.halılar fırçalandı
5.halılar yıkamaya verildi
6.bulaşık makinesi boşaltıldı. Bulaşıklar sudan geçirilerek makineye yerleştirildi. Vr yıkandı
7.yemek yapıldı
8.dağınıklık toplandı
9.gardrobun içi düzenlendi
10.perdeler söküldü yıkandı takıldı
11.yatak odası dolap üstü düzenlendi
12.çöpler atıldı
13.tekrar dağılan odalar toplandı
14.ayakkabılık düzenlendi. Elden çıkarılacaklar elden çıkarıldı.
15.bir duvar silindi

:ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::ruh::uykucu::uykucu::uykucu:

Maşallah küldaşıma.pazar gününün en hamaratı seçiyorum seni:)
Halıları hem yıkamaya verdin hem neden fırçaladın

Çamaşır astınız kurudu şimdi onlar ütü ister beraber yapalım mııııı?

Merhaba kızlar bugün yapılanları yazıp çıkıyorum hemen

1. 6 tane kapı + 2 büyük sürgülü kapı ciflendi temizlendi
  2. Misafir odasının perdeleri yıkandı takıldı
  3. Misafir odasının camı+balkon kapısı silindi
  4. Misafir odasında değişiklik yapıldı
  5. Misafir odasının tozu alındı+yerleri silindi
  6. Gardrobun üstü silindi+düzenlendi
  7. Hunçtaki yorganlar battaniyelerin Nevresimleri çıkartıldı(makineye atilcak)
  8. Gardrobun içine yerleştirilip komple düzenleme yapıldı
  9. Ebeveyn banyosu temizlendi+düzenlendi (orayı yüklük gibi kullanıyorum)
  10. Kışlıklar büyük valizden çıkartılıp hunca yerleştirildi
  11. Boş odanın perdeleri söküldü (oraya başka perde takacağım yarın)
  12. Bulaşık makinesi boşaltıldı
  13. Tencereleri yıkadım
Şimdilik aklıma gelenler bunlar yarında çok isim var ama en önemlileri bitti çok şükür

Merhaba kızlar bugün yapılanları yazıp çıkıyorum hemen

1. 6 tane kapı + 2 büyük sürgülü kapı ciflendi temizlendi
  2. Misafir odasının perdeleri yıkandı takıldı
  3. Misafir odasının camı+balkon kapısı silindi
  4. Misafir odasında değişiklik yapıldı
  5. Misafir odasının tozu alındı+yerleri silindi
  6. Gardrobun üstü silindi+düzenlendi
  7. Hunçtaki yorganlar battaniyelerin Nevresimleri çıkartıldı(makineye atilcak)
  8. Gardrobun içine yerleştirilip komple düzenleme yapıldı
  9. Ebeveyn banyosu temizlendi+düzenlendi (orayı yüklük gibi kullanıyorum)
  10. Kışlıklar büyük valizden çıkartılıp hunca yerleştirildi
  11. Boş odanın perdeleri söküldü (oraya başka perde takacağım yarın)
  12. Bulaşık makinesi boşaltıldı
  13. Tencereleri yıkadım
Şimdilik aklıma gelenler bunlar yarında çok isim var ama en önemlileri bitti çok şükür

:KK57:
Bi maşallahda sana gelsin
Kaç saatte yaptın bunları valla bravo:KK9:

:KK57:
Bi maşallahda sana gelsin
Kaç saatte yaptın bunları valla bravo:KK9:
Teşekkür ederim canım daha yapardim da ayağıma ağrı girdi bıraktım işte öğleden sonra başladım saat 9-9buçuk gibi bıraktım. Çocuğum yok ya o yüzden biraz daha rahattım ayağıma takılan yok

X