Küllerden Doğmak Vol.2

Selam kızlar
Görüşmeyeli epey oldu cümleten nasılsınız.
Tilki geri geldi kürkçü dükkanına:))
Ramazandı tatildi derken baya dağıldım toparlanmam üstümdeki rehaveti atmam lazım.sizin enerjiniz bana çok iyi geliyor.çoğusu benim gibi firar etmiş gerçi ama inşallah toplaşırız yeniden.

sivastrabzon sivastrabzon chentiq chentiq Dil-i bitab Dil-i bitab CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer @klbk33 vee diğer arkadaşlar hepinizi çoooook özledim:KK200:

Gelelim bugünki planlarıma

Mutfak toplanacak
Ev süpürülecek
Toz alınacak
Balkon yıkanacak
Çamaşır serilip yenisi yıkanacak
Yemek yapılacak

Benimle maraton yapacak sıcaktan canı iş yapmak istemeyen ite kaka bişeylere kalkışıp sonra hızını alamayıp fazlasını yapan hamarat hanımlar aranıyooor:confused:

Ber ra Ber ra hakkında hayırlısı olsun...Allah yar ve yardımcınız olsun...
Sağol canım amin
Maratona varım ben

Selam kızlar
Ramazandı tatildi derken baya dağıldım toparlanmam üstümdeki rehaveti atmam lazım.sizin enerjiniz bana çok iyi geliyor.çoğusu benim gibi firar etmiş gerçi ama inşallah toplaşırız yeniden.

sivastrabzon sivastrabzon chentiq chentiq Dil-i bitab Dil-i bitab CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer @klbk33 vee diğer arkadaşlar hepinizi çoooook özledim:KK200:

Mutfak toplanacak
Ev süpürülecek
Toz alınacak
Balkon yıkanacak
Yemek yapılacak

Benimle maraton yapacak sıcaktan canı iş yapmak istemeyen ite kaka bişeylere kalkışıp sonra hızını alamayıp fazlasını yapan hamarat hanımlar aranıyooor:confused:

Aleyküm selam hoşgeldin canım biz de seni özledik :KK36:
Sanırım hepimiz aynı durumdayız :KK43:
Oymak başı chentiq chentiq gelse de toplasa herkesi :KK73:canlansak ne iyi olur geç kaldım ama başlıyorum maratona
Haydi bismillah
S Sifayildizi Y yildiztozu Dostacilisoyler Dostacilisoyler areser areser A Alaikra kubdef kubdef chentiq chentiq sivastrabzon sivastrabzon ha_mim ha_mim @Mi_a p_ritha p_ritha
Ber ra Ber ra
Ve nickin hatırlayamadıklarım buyrun
15.30-18.30:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik: maratonu yapalım

Balkon ve çamaşır harici diğer işleri hallettim.belki unuturum yaptıklarımı yazıyım:))

Mutfak ta elde yıkanacak bikaç parça bulaşık yıkandı makine çalıştırıldı.
Ocak çaydanlık ve yağdanlıklar cif poşetle temizlendi
Cam önü silindi tezgah arkası fayansı silindi
Buzdolabı ve kapaklardaki el izleri lekeler silindi
Tezgah üstündeki tepsiler kettle vb şeyler yıkandı

Evdeki dağınıklık toplandı
Nevresimler makineye atıldı
Ev süpürüldü sulu süpürge temizlendi
Toz alındı

Ufaklığı doyurup uyuttum uyandı tekrar uyuttum.

Yemek koydum (bamya ve mantı)pişmek üzereler.
Birazdan eşim gelir yemek faslı bulaşık çay sonrasında balkon yıkama çamaşır serme olur.akşamda kızları yıkayıp bende duş alırsam benden iyisi yok inşallah:))

Oymak başı chentiq chentiq gelse de toplasa herkesi :KK73:canlansak ne iyi olur geç kaldım ama başlıyorum maratona
Haydi bismillah
S Sifayildizi Y yildiztozu Dostacilisoyler Dostacilisoyler areser areser A Alaikra kubdef kubdef chentiq chentiq sivastrabzon sivastrabzon ha_mim ha_mim @Mi_a p_ritha p_ritha
Ber ra Ber ra

Hoşbuldum canımm:KK200:

Zayıflama takımına girmişsin bu arada.Allah kolaylık irade ve azim versin.önce sana sonrada bana inşallah:))

Son düzenleme:
Hoşbuldum canımm:KK200:

Zayıflama takımına girmişsin bu arada.Allah kolaylık irade ve azim versin.önce sana sonrada bana inşallah:))

İyi ki paslanmissin her o ne öyle yarina is kalmamis:)
Evet tek basima al ver al ver Yoruldum bibson vermek istiyorum artik gel sen de takima azim o zaman nasil geliyor bak :)

Ben sonucu yazmayi unuttum
Daginikliklar toplandi
Oturma odası mutfak koridor süpürüldü
Ocak silindi
Tezgah temizlendi
yemek yapildi
Bulasiklar makineye kondu
Çamaşır atilip serildi
WC lavabo dezenfekte edildi

İyi ki paslanmissin her o ne öyle yarina is kalmamis:)
Evet tek basima al ver al ver Yoruldum bibson vermek istiyorum artik gel sen de takima azim o zaman nasil geliyor bak :)

3 çocukla paslanmak mümkün mü:confused:
Takım işi zor ya diyet neysede hergün girme belli sayıda mesaj yazma filan zorlar gibime geliyor o yüzden yanaşmıyorum hiç.

Akşam raporunuda veremde yatam:))

Sofra hazırlandı yemek yendi
Balkon yıkandı
2 makina çamaşır serildi
Kp geldi ona da yemek hazırlandı
Çay içildi
Mutfak toplandı
Çöp toplandı atıldı
Çocuklar uykuya hazırlandı büyükler yattı sıra anne bağımlısında:/
Bu aralar emzik bırakmaya çalışıyoruz.dua edin bize kolay olsun inşallah...

Hayırlı geceler küldaşlar:KK15:

3 çocukla paslanmak mümkün mü:confused:
Takım işi zor ya diyet neysede hergün girme belli sayıda mesaj yazma filan zorlar gibime geliyor o yüzden yanaşmıyorum hiç.

Akşam raporunuda veremde yatam:))

Sofra hazırlandı yemek yendi
Balkon yıkandı
2 makina çamaşır serildi
Kp geldi ona da yemek hazırlandı
Çay içildi
Mutfak toplandı
Çöp toplandı atıldı
Çocuklar uykuya hazırlandı büyükler yattı sıra anne bağımlısında:/
Bu aralar emzik bırakmaya çalışıyoruz.dua edin bize kolay olsun inşallah...

Hayırlı geceler küldaşlar:KK15:

Akşam tam gaz devam etmişsin :)
Allah kolaylık versin :anne:
Yarışmaya girmeyen diyet grupları var onlara da takılabilirsin tek başına vermek zor oluyor

Günaydın hanımlar,

ha_mim ha_mim 'ciğim, ben de özledim seni, maratonlarını :)
Ctesi günü İst.'a düğün sebebiyle gittik, gün içinde de hazırlanma olayları sebebiyle evde bir iş yapamadım.
Gece 2:30'da gelince Pazar günü de tüm gün dinlenmiş olduk.

Pazar günü kızımı babaannesiyle geziye uğurladım.
Akşam saatlerine doğru evdeki dağınıklığı toplayıp, evi süpürdüm.
Nevresim değiştirdim.
2 makine nevresim yıkadım.

bu akşam da çamaşır yıkamaya devam edeceğim.

Selam kızlar

Mutfak toplanacak
Ev süpürülecek
Toz alınacak
Balkon yıkanacak
Yemek yapılacak

Haydi bismillah
Ber ra Ber ra

Günaydın herkese.. Tayfa yeniden toplanıyor galiba. Tam topiğin adına yaraşmış :küllerden yeniden doğuyorsunuz..
Öncelikle hatırladığınız için çok teşekkür ederim. Ben de sizleri özledim. Çok niyetlendim yeni açılışı yapmaya ama verim yönünden zayıfladığım için girişmedim.
Kp. Senesini yaptık. Çok kalabalıktı. Öncesi sonrası çok yoruldum. Ve bir kaç gün sonra ayağımda ağrı başladı, topuğumdan baldırıma kadar yayılan. Hemen her akşam bu sıkıntıyı çekiyorum. Hem bundan dolayı hem de üstüme çöken tembellikten dolayı günlük işler dışında ekstra bir şey yapamıyorum.
Yine sizi izler, beğenir takipte kalırım ama katılım olarak pek bir katkım olacağını sanmıyorum. Bildirim yapsam da birbirinin benzeri işler olur büyük ihtimal..
Hepinize kolay gelsin sevgili kül perileri..
:KK68:

Günaydın herkese.. Tayfa yeniden toplanıyor galiba. Tam topiğin adına yaraşmış :küllerden yeniden doğuyorsunuz..
Öncelikle hatırladığınız için çok teşekkür ederim. Ben de sizleri özledim. Çok niyetlendim yeni açılışı yapmaya ama verim yönünden zayıfladığım için girişmedim.
Kp. Senesini yaptık. Çok kalabalıktı. Öncesi sonrası çok yoruldum. Ve bir kaç gün sonra ayağımda ağrı başladı, topuğumdan baldırıma kadar yayılan. Hemen her akşam bu sıkıntıyı çekiyorum. Hem bundan dolayı hem de üstüme çöken tembellikten dolayı günlük işler dışında ekstra bir şey yapamıyorum.
Yine sizi izler, beğenir takipte kalırım ama katılım olarak pek bir katkım olacağını sanmıyorum. Bildirim yapsam da birbirinin benzeri işler olur büyük ihtimal..
Allah şifa versin ablacım
Sen yine de gel iş yapmasanda iki kelam ederiz :KK36:

Günaydın hanımlar,

ha_mim ha_mim 'ciğim, ben de özledim seni, maratonlarını :)
Ctesi günü İst.'a düğün sebebiyle gittik, gün içinde de hazırlanma olayları sebebiyle evde bir iş yapamadım.
Gece 2:30'da gelince Pazar günü de tüm gün dinlenmiş olduk.

Pazar günü kızımı babaannesiyle geziye uğurladım.
Akşam saatlerine doğru evdeki dağınıklığı toplayıp, evi süpürdüm.
Nevresim değiştirdim.
2 makine nevresim yıkadım.

bu akşam da çamaşır yıkamaya devam edeceğim.

:KK200:bende senin hafta sonu maratonlarına bayılıyoruuuuuum.çalışan çalışkan bayan:KK9:

Geçmiş olsun sivasım trabzonum.bi ara yine ayağım ağrıyor demiştin galiba doktora gittin mi hiç.iş güç bahane sohbet şahane canım.senin canın sağolsun:KK200:

Maraton yapıcam gelmek isteyenler buyursun

Hedeflerim
Mutfağı toplamak
Evi süpürmek
Eşi işe göndermek
Namaz kılmak
Pazara gitmek
Buzdolabını elden geçirip malzemeleri yerleştirmek
Ekstradan ne çıkacak bakalım
Maraton akşama kadar sürer bu gidişle

Geçmiş olsun sivasım trabzonum.bi ara yine ayağım ağrıyor demiştin galiba doktora gittin mi hiç.iş güç bahane sohbet şahane canım.senin canın sağolsun:KK200:
[OUTE] çok teşekkür ederim canım
Evet, o zaman da yorgunluktan olduğunu düşünmüştüm, birkaç gün sonra geçince de ertelemiştim. Ama bu sefer geçecek gibi değil. Dinlenince geçse de yürümeye başlayınca ayakta durunca tekrarlıyor. Ayın 7sine randevu aldım, bakalım.
Siz burda oldukça ben gelmeden duramam zaten.
Az da olsa bildirim yapacağım. Ama akşama..

X