Küllerden Doğmak Vol.2

Iyi haftalar şimdiden
Eşimi 17.30 gibi işe uğurladım yatağa döndüm uyuyordum çünkü sonra kalk dedim kendime yatak odasının balkonunu yıka e balkon yıkayıp camları mı birakcan dedim eee perde ne olcak dedim giriştim işe
● y.odasının balkonu yıkandı
● balkon camı ve y.odasının camı silindi
● yatak odasının perdeleri yıkandı
● nevresim söküldü yeni pike çıkardım
● yorgan makineye atıldı bitince serecem
● .odasının tozu alındı yerleri süpürüldu halıları kaldırıldı
● antre halıları süpürüldu kaldırıldı
● el de yıkanacak bulaşıklar yıkandı
● süpürge makinesinin suyu döküldü parçaları yıkandı kurumaya bırakıldı

Daha ne olsun yeni yatağıma geçtim işim bayağı hafifledi iyi geceler kızlar

Hay maşallah :))

hafta sonumu dinlenmeye ayırdım.
Oruçlu olduğum için kocam kızımla ilgilendi.
Uzun saatler uyudum.

yemek faslı sonrası Pazar günü yaptıklarım;
-dağınıklık toplandı.
-ev süpürüldü.
-2-3 posta çamaşır yıkandı, asıldı.
-Kuru çamaşırlar katlandı.
-Nevresimler değiştirildi.
-yatak odası tozu alındı.
-bulaşık makinesi çalıştırıldı, bitince yerleştirildi.
-iftar sonrası mutfak toparlandı, temiz bırakıldı.

Günaydın.
Valla biz açık tutmaya çalışıyoruz ama işler kesat bu ara..:KK70:
Ramazandandir herhal deyi idare ediyoruz..:KK6:
Hadi ya.. O zaman bir kampanya başlatalım..

TEMİZLİK YAPTIKTAN SONRA BİLDİRİMDE BULUNANA YANINDA RAMAZAN PİDESİ BEDAVAAA

GEL VATANDAAAŞŞŞ GELL... SUSAMLI YUMURTALI MİSS GİBİ PİDELER BURADAAA

ÜŞENME TEMİZLE EVİNİ, KAP PİDELERİ

:hamarat:

Hayırlı ramazanlar arkadaşlar nasılsınız bakiiim.özledim sizleri...
ramazan güzel geçiyor çok şükür.ahh şu uykusuzlukta olmasa.bugün gözlerim yanıyor.bildirim yapamasamda işler tam gaz artarak devam:))

Hadi ya.. O zaman bir kampanya başlatalım..

TEMİZLİK YAPTIKTAN SONRA BİLDİRİMDE BULUNANA YANINDA RAMAZAN PİDESİ BEDAVAAA

GEL VATANDAAAŞŞŞ GELL... SUSAMLI YUMURTALI MİSS GİBİ PİDELER BURADAAA

ÜŞENME TEMİZLE EVİNİ, KAP PİDELERİ

:hamarat:

Pideleri duydum işlere koyuluyorum:)
Bu arada kızlar ramazanla birlikte şeker orucuna başladım.hurma ve karpuz dışında hiç tatlı bişi yemedim.hep aklımdaydı ama ramazanı fırsat bildim niyet ettim başladım.niyet çok önemli galiba beynim ikna olmuş gözüküyor beni zorlamıyor:) inşallah bozmadan devam edebilirim.
Rabbim maddi manevi arınmayı nasip etsin inşallah...

Benimle maratona kimler gelir
13.30 dan iftara kadar ...bildirim yapana başkandan pide ona göreeee

sivastrabzon sivastrabzon
zambak86 zambak86
Ber ra Ber ra
Dil-i bitab Dil-i bitab
SchonerDuft SchonerDuft
cnntrm cnntrm (nikini her gördüğümde aklıma bu isme benzeyen bi gofret varya o geliyor:)))
Ben_olmak Ben_olmak
@kimgelmekisterse

ramazan güzel geçiyor çok şükür.ahh şu uykusuzlukta olmasa.bugün gözlerim yanıyor.bildirim yapamasamda işler tam gaz artarak devam:))

Bu arada kızlar ramazanla birlikte şeker orucuna başladım.hurma ve karpuz dışında hiç tatlı bişi yemedim.hep aklımdaydı ama ramazanı fırsat bildim niyet ettim başladım.niyet çok önemli galiba beynim ikna olmuş gözüküyor beni zorlamıyor:) inşallah bozmadan devam edebilirim.

zambak86 zambak86
Ber ra Ber ra
Dil-i bitab Dil-i bitab
SchonerDuft SchonerDuft
cnntrm cnntrm (nikini her gördüğümde aklıma bu isme benzeyen bi gofret varya o geliyor:)))
Ben_olmak Ben_olmak
@kimgelmekisterse
ben çalışıyorum kuzum yoksa katılırdım :KK43:

Benim cocuklar havluyu alip havlu asilmca oynuyorlar. Mecburum sık degistirmeye.
Yuz havlusunu da bu yuzdden ayirdim. El neyse de yuz silmeyi icim almiyor. Yoksa bende senin gibiydim eskiden. Haa bir de misafir havlum ayridir. Misafr gelecegim dedimi degistiiririm hemen havluyu. Annemden kalma aliskanlik bu da.
ben misafire günü birlik küçük renkli havlulardan aldım. hem sepetin içinde çok şık duruyor, hem de tek sefer için koskoca 45 cm lık havluları atmamış oluyorum

dün süpürüp sildim evi balkonlar yıkandı cuma ütüler yapıldı ..
gardropeları düzenleyip elden geçirmem gerek
hoşgeldin

Günaydın :KK200:
Ben de aynı haldeyim, bu halde nasıl maraton yapılır ki, anca maratondan kaçılır :KK55:
:KK70::KK70:
Zaten kv bekliyorum, kalksın mecbur en azından yerleri temizlemek lazım . Öyle katılırım ama ne kadar iş çıkar bu halde bilmem
bahane yok arkadaş :KK70:

Merhaba dün dışarı çıktık geç geldik yazamadım

Dün yapılanlar.
Kahvaltı hazırlandi hafta sonu olduğu ve çocuklar da büyüdüğü için herkes birseyler istiyor hazırlaması bayagi vakit alıyor.
Kahvaltı sonrası bulasik mak. Yerlesti çalıştırildi.
Elde yikanacaklar ve salamura kavanozlari yikandı.
Çok kirli ocak çiflendi Demirler makineye.tezgah masa silindi. Ev toplandı süpüruldu.
Ütü yapıldı.
Çocuklar yikandı.
Hazırlanıp düğüne gidildi.dönüşte bir akraba da çay içildi eve baya geç geldik.

Bugün bu saate kadar yapılanlar.
Kendime üç farklı bardak bitki çayı çocuklara c vitamini bol diye habiskus demledim rengi kırmızı ve Mayhoş bir tadı olunca meyve suyu diyorlar☺ haksizda degiller baya ferahlık veriyor.
Tarhana çorbası tereyağli sarımsaklı yapıyorum içinde nane yoksa nane de koyuyorum tarhana çorbası yemeyenler bile yiyor ve sahanda yumurta yaptım bunlar olurken yoğurt olmamış sütü tencereye boşaltıp kaynatim lor olsun diye suyunu şişeye koyup dolaba kaldırdım. Bul.mak. boşaltım sofra kurdum.
Kahvaltı yapıldı biraz nete takıldım kalkıp namaz kilip diğer işyeri yapacağım maratona katılan olursa beklerim☺
suyunu ne için kullanıyorsun? ben hep unutuyorum ya. yoğurt tutmayan sütü dökmüştüm bi iki defa :KK43:

Toplasan kendimi iyi hissedecektir belki ama içimden gelmedi ki ..
Ne güzel alışkanlık işte, keşke bende de olsaa:nazar::nazar:
olsun mu olsun mmu

bu akşam ne yapsam acaba? :işsiz:

bu akşam bisküvili prenses tatlısı yapıcam.
ana yemek olarak soruyorsan, ben de yayla çorbası, makarna, izmir köfte var. karpuz var yoğurt var. tatlı yapmıyorum hiç. imkanım olsa gezmeye giderken de götürmicem/yemicem de olmuyor maalesef :KK51: gideyim de izmir köfte nasıl yapılıyormuş bakayım :KK70:

zambak86 zambak86
Ber ra Ber ra
Dil-i bitab Dil-i bitab
SchonerDuft SchonerDuft
Ben_olmak Ben_olmak
@kimgelmekisterse
ben katılayım canım

ben misafire günü birlik küçük renkli havlulardan aldım. hem sepetin içinde çok şık duruyor, hem de tek sefer için koskoca 45 cm lık havluları atmamış oluyorum

hoşgeldin

bahane yok arkadaş :KK70:

suyunu ne için kullanıyorsun? ben hep unutuyorum ya. yoğurt tutmayan sütü dökmüştüm bi iki defa :KK43:

olsun mu olsun mmu
Bende de var o küçük havlulardan. Şimdilik çocuklara kullanıyorum.

ha_mim ha_mim bizim elektrikler kesikti, maratona katilamadim.:KK70: gülmeyin kız
, valla kesikti :KK48: .. bildirimi de akşam yapacağım..
Görüşürüz..byyy..

zambak86 zambak86
Ber ra Ber ra
Dil-i bitab Dil-i bitab
SchonerDuft SchonerDuft
Ben_olmak Ben_olmak
@kimgelmekisterse
İş yapmaya çalışıyorum ama bugün bebeğim çok huzursuz doğru düzgün bir iş yapamadım

[tr][/tr] [td]ÜYE ADI[/td] [td]KATILIM TARİHİ[/td] [td]BOY[/td] [td]BAŞLANGIÇ KİLOSU[/td] [td]HEDEF KİLO[/td] [td]GÜNCEL KİLO[/td] [tr][/tr] [td]ada81[/td] [td]7/12/2017[/td] [td]1,59[/td] [td]76.8[/td] [td]60[/td] [td]70.6[/td] [tr][/tr] [td]aylahl[/td] [td]19/01/2018[/td] [td]1,60[/td] [td]85[/td] [td]60[/td] [td]75,3[/td] [tr][/tr] [td]Ballarin annesi[/td] [td]05/05/2018[/td] [td]1,72[/td] [td]83[/td] [td]70[/td] [td]77,9[/td] [tr][/tr] [td]Birprensess[/td] [td]17/05/2018[/td] [td]1,68[/td] [td]102,2[/td] [td]65[/td] [td]102,2[/td] [tr][/tr] [td]burcugncy[/td] [td]17/12/2016[/td] [td]00,0[/td] [td]75,6[/td] [td]65[/td] [td]64,3[/td] [tr][/tr] [td]cankizzzz[/td] [td]18/01/2018[/td] [td]1,60[/td] [td]97[/td] [td]70[/td] [td]85,5[/td] [tr][/tr] [td]chentiq[/td] [td]13/04/2018[/td] [td]1,72[/td] [td]63.1[/td] [td]59.7[/td] [td]60,1[/td] [tr][/tr] [td]haldenlos[/td] [td]05/05/2018[/td] [td]1,61[/td] [td]81,4[/td] [td]65[/td] [td]79,2[/td] [tr][/tr] [td]Honeybonny[/td] [td]15/05/2018[/td] [td]1,61[/td] [td]75,9[/td] [td]58[/td] [td]75,5[/td] [tr][/tr] [td]Latiska[/td] [td]17/05/2018[/td] [td]1,55[/td] [td]62,7[/td] [td]56[/td] [td]62[/td] [tr][/tr] [td]merryangel[/td] [td]04/03/2018[/td] [td]1,66[/td] [td]73[/td] [td]58[/td] [td]73[/td] [tr][/tr] [td]Nisaca[/td] [td]18/05/2018[/td] [td]1,78[/td] [td]120[/td] [td]75[/td] [td]120[/td] [tr][/tr] [td]Polokey2244[/td] [td]04/02/2018[/td] [td]1,63[/td] [td]75[/td] [td]60[/td] [td]66,1[/td] [tr][/tr] [td]solmez[/td] [td]17/05/2018[/td] [td]1,62[/td] [td]99,8[/td] [td]65[/td] [td]99,8[/td] [tr][/tr] [td]umudum2[/td] [td]09/12/2017[/td] [td]1,53[/td] [td]71,6[/td] [td]55[/td] [td]57,9[/td]

Bildirimci geldi haniiimmm..

• Giyilmeyen 4 parça kıyafet dolaptan çıkarıldı ,
  • Mutfak.tezgahı, civarındaki fayanslar silindi, parlatıldı,
  • Proje ödevi döneminin 3 tane daha kapağı yapıldı (yarım saati geçkin vaktini aldığı için ekliyorum),
  • Ocak silindi,
  • Aspritör komple silindi,
  • Mutfak musluğu patlatıldı,
  • Mutfak yerleri silindi,
  • Çöp kovası temizlendi..
:kahve::kahve:

Patlattınmı parlattınmı:)

Bugün hiçbirşey yapmadım sabah elime icra kagıdı geldi ve ödemek için 7 günümüz var ama 10 tl bile olsa ödeyemeyiz :/ ne olacak hiç bilmiyorum şuan
Ben halısız eşyasız dururumda çocuk ne olacak ?
İnanın borç boşuna olmadı eğlence gezme tozma vs değil bu kadar sıkışık olduğumuzu icra gelecek durumda olduğumuzu kestiremedim
Berbat durumdayım

malesef işte olacak varmış 7000 tl ödemiştik şimdi o ödeme yok sayılmış normalde 25.000 tl den eksilmişti

Ber ra Ber ra
Allah kolaylık versin. İnşallah Hızır gibi yetişir birileri imdadına.
Borç zor bi şey. Benim ev kredim bu ay bitti. Allah herkese borcunu ödeme kolaylığı versin.

Hanımlar merhaba..
  • Lavabolar wc temizlendi,
  • Kv banyosu yaptırıldı,
  • Banyo toparlandı,
  • Ocak silindi,
  • Katlanan çamaşırlar yerleştirildi,
  • Yeni çamaşır yıkandı asıldı,
  • Bulaşık makinası açıldı, boşaltıldı,
  • Balkon yıkandı,
  • Ocak silindi,
  • Bulaşık makinası temizlendi,
  • Ikı kapı silindi,