Küllerden Doğmak Vol.2

Bugün cuma olduğu için duşa girdim
duş da kulagıma su kaçtı acayip bir agrı var ne yapsam bilmiyorum çok rahatsızım

Canim bitse çok güzel olacak monte edilecek seyler var ben takıntıliyim hemen hepsi olsun diyorum simetri takıntım var ama öyle hemen olmjyir aksıyor iste :) bir de titizlikte takıntım olsa

Gunaydın, tekrar hoşgeldin aramıza.. Asıl maraton sende, sen de bizi çagırırsın unutma.. Yeni gelen üyeler de var, onları da eklersin.
Sorma hem de ne maraton oldu :) perdeleri yıkadım ne tozlanmış, koltuk halıları yıkatıyorum ki temiz bir başlangıcım olsun düzenli bir ev hanımı olabileyim bu istekle :)

Kulağım çok kötü ama bu işler yapılacak
Hepsini tamamlayınca yazarım buraya

Saat 2 de ev işine kalktım
Oglum acıkmış ona yemek hazırladım
Yatak odasını toparladım biraz
Bulaşıkları bir araya topladım
Mutfagın halısını kaldırdım
Fayansları viledaladım
Bulaşıkları yıkadım

Ben de boyle dusunuyorum aslinda.. Kimden kıssam ddiye dusunuyorum.
Bahardandir belki. Ben dun bir uyudum 8de. Cocuklara esim bakti. Bugun sabaha kadar kucugu emzirmek dışında kalkmadim. Cok iyi geldi. Enerjimi düşüren insanlar var. Sallıyorum onları da.
ben bayadır temizlik yapmıyorum
mutfak wc dışında
of ya saldım iyice
Beraber girişelimmi? Bende saldım.
Aslinda boyle seyler stres atiyor

Aynen canım

Mutfagın halısını serdim
Antrenin fayanslarını silip büyük halı yerine daha ufak halı serdim
Mutfak lavabosu taştı Yığınla sıkıntım var ama tek ve yegane istediğim bugünlerde başka düzenli temiz ve yeni bir eve taşınmak
Yeniden sildim
Makineden çıkan çamaşırları astım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…