Küllerden Doğmak Vol.2

Bu defa gıyabımda katılmış bulundum yazayım bari :))))
1. Yatak odası toplandı, süpürüldü, nevresim değiştirildi, toz alındı, menekşelerin bakımı yapıldı
2. Çocuk odası toplandı, süpürüldü,nevresimler değiştirildi, toz alındı
3. Ütülenenler yerlerine yerleştirildi
4. Portmanto temizlendi, montlar kaldırıldı, ayakkabılar yazlık-kışlık değişimi yapıldı. Atılacak/verilecek ayrımı yapıldı.
5. Oyuncak tarifi yazıldı. İkincisini örmeye de başladım çok şükür:)

Tünaydınlar efendim..
  • Iki balkon da yıkandı,
  • Balkonda boş duran dolap temizlendi,
  • Bulaşıklar elde ve makinada olmak üzere yıkandı,
  • Makina bitince boşaltıldı,
  • Kaşıklık ve içindeki kaşıklar yıkandı,
  • Kaşıklığın olduğu ve +1 çekmece temizlendi
  • Tezgah temizlendi.

Canim sifayildizi yazmayınca bana bildirim gelmiyor yani ı harflerini i olarak yazacaksın

ha_mim ha_mim dünkü maraton sonucumu yazamadım biraz vaktim olmadı birazda nette sorun var ve hala devam ediyor... kızlar saat 14.00- 16.00 arasi maroton yapacağım katılan var mı ☺

Ben o saatlerde kv dede maratondaydım:)

Evini süpürdüm sildim dip köşe
Banyosunu detaylı yıkadım cif poşet yardımıyla
Sonra yemek çay faslı yıka yerleştir filan

M.Ö:
Lavabo ev temizlendi,
Baharatliklar yıkandı,
Çamaşır yıkandı,
Kv kahvaltı verildi
Kv yıkandı
M.S:
Kişisel bakım ve duş alındı,
Banyo toparlandı,
Çamaşırlar asıldı,
Kv. Hava yapıldı,
Çay keyfi
Tatlı yapıldı ..

Maraton bitti, kubdef kubdef yalnız kalmasın ona da yaptığım kadar eşlik edeyim.

Kısaltmaları milattan önce milattan sonra olarak algıladım:))

çok beter bir baharyorgunluğu var üzerimde. ağzım burnum yüzüm gözüm :KK42:
geçmişi okurken bir selam vereyim dedim
Merhaba, guzum ustunde.. Ahahaaaha. Bende buraya dert yanmaya gelmistim. Hem cocuklara ilgili olmak, hem is yerinde bakimli guzel caliskan becerikli aktif olmak, hem ev isinde hamarat olmak, hem esin ailesi kendi ailen es dost ile iyi olmak gorusmek vs, iyi es olmak, hem mutfakta becerikli hizli olmak ... :rolleyes: Beynim error verdi. Niye toplum bizden herkonuda mukemmellik bekliyor.. Cok yoruldum ben herseyden :KK43:

Canim sifayildizi yazmayınca bana bildirim gelmiyor yani ı harflerini i olarak yazacaksın

ha_mim ha_mim dünkü maraton sonucumu yazamadım biraz vaktim olmadı birazda nette sorun var ve hala devam ediyor... kızlar saat 14.00- 16.00 arasi maroton yapacağım katılan var mı ☺
daha öncede söylemiştşn ama telefnla tek tek yazmıyorum otomatık arka arkaya cıkıyor yıne de bı dahakınde dıkkat ederım edemezsem anla kı hızlı kı yazmısımdır

Kısaltmaları milattan önce milattan sonra olarak algıladım:))
:KK70::KK70:

Aleykumselam.
En güzel yorgunluklardan biri olsa gerek ..

Merhaba, guzum ustunde.. Ahahaaaha. Bende buraya dert yanmaya gelmistim. Hem cocuklara ilgili olmak, hem is yerinde bakimli guzel caliskan becerikli aktif olmak, hem ev isinde hamarat olmak, hem esin ailesi kendi ailen es dost ile iyi olmak gorusmek vs, iyi es olmak, hem mutfakta becerikli hizli olmak ... :rolleyes: Beynim error verdi. Niye toplum bizden herkonuda mukemmellik bekliyor.. Cok yoruldum ben herseyden :KK43:
Şunu öğrendim ki, ne kadar kendinden verirsen hep daha fazlasını isterler .." bu kadar kâfi, yorulma daha fazla" diyen olmaz ve vermeyi bıraktığın an yorulmuş olabileceğini düşünmeden bütün artiların eksiye düşer ...

Bugunun hasilati :) Ogle ve aksam yemegi hazirlama -sonra mutfak toplama pazarliklari yerlestirme- kasiklik ve icindeki kasik catallari yikama-cekmecesini temizleme

bir detoks suyu yapsan kendine, 1 ay kadar içsen.
Detoks derken zayıflamak için değil ama...
Normal şekilde beslen, suyunu aşağıdaki karışımı hazırlayıp da iç

1 sürahi su
1 şişe maden suyu
1 çubuk tarçın
1 tutam maydonoz
1 tutam taze nane
2-3 karanfil
yarım limon (suyunu içine sıkıp, kabuğuyla sürahiye bırakacaksın)
1-2 dilim yeşil elma
1-2 dilim salatalık

Günaydın kizlaaaar, artık aranızdayım yarindan itibaren ben de maratonlara dönebilirim insallah. Beni etiketlemeyi unutmayın :)
Gunaydın, tekrar hoşgeldin aramıza.. Asıl maraton sende, sen de bizi çagırırsın unutma.. Yeni gelen üyeler de var, onları da eklersin.

ay bende de çok error var da. hatırlar mısın geçen sene gene bu zamanlar benzer hallere girmiştim. siz de hayırdır ne oldu deme gafletinde bulunmuştunuz da buralar kana bulanmıştı hep. gene benzer şeyler olmuştu. bıktım insanlardan yeterin bi "çektirin" gidin diyesim var :KK34:

:KK70::KK70:

Aleykumselam.
En güzel yorgunluklardan biri olsa gerek ..

Şunu öğrendim ki, ne kadar kendinden verirsen hep daha fazlasını isterler .." bu kadar kâfi, yorulma daha fazla" diyen olmaz ve vermeyi bıraktığın an yorulmuş olabileceğini düşünmeden bütün artiların eksiye düşer ...
ben sevmiyorum ya bu yorgunlukları. geller gitler. bi gün mutlu bi gün mutsuz. bi gün yorgun bi gün enerjik. bence de mö ms kısaltması güzel olmuş

Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz
Ev aldı başını gidiyor
Yorganları yıkayıp kaldırmakla başlasam diyorum
Hazır pazartesi tatilini de değerlendirsek
Motive olmak lazım
artık kalıcı ol ne olur. bi ceee deyip gitme. bak badine yazık sensiz kalıyor hep. gerçi senden hiç şikayet gelmedi ama .. Mia- Mia-

bir detoks suyu yapsan kendine, 1 ay kadar içsen.
Detoks derken zayıflamak için değil ama...
Normal şekilde beslen, suyunu aşağıdaki karışımı hazırlayıp da iç

1 sürahi su
1 şişe maden suyu
1 çubuk tarçın
1 tutam maydonoz
1 tutam taze nane
2-3 karanfil
yarım limon (suyunu içine sıkıp, kabuğuyla sürahiye bırakacaksın)
1-2 dilim yeşil elma
1-2 dilim salatalık
şu an bile canım çekti ya... yapayım. eminim muhteşem olur tadı:KK71:

Günaydın kizlaaaar, artık aranızdayım yarindan itibaren ben de maratonlara dönebilirim insallah. Beni etiketlemeyi unutmayın :)
hoş geldin. nasıl oldu evin çok merak ediyorum yaa...

Hayırlı cumalar hepimize..

• Kv. Gardrobu düzenlendi,
  • " ilaçları, kahvaltısı verildi,
  • Ortalık toplandı,
  • Kafa izninde olan kızıma test yaptırıldı, odası toplattırıldı,
  • Çamaşır yıkandı,asılacak
  • Yerler süpürülüp silindi ...

Hayırlı cumalar
Daha bir iş yapamadım iğne oyası ögrenmeye merak saldım az önce bir küçük havlunun iki kenarına zürafe yaptım ilk kez deniyorum yorumlarınızı bekliyorum
1524221043504-621000466.jpg

X