Küllerden Doğmak Vol.2

Ymek yapildi
Bulasik mk boslatilip dolduruldu
2makine camasir yikandi
Cocuklarin oyuncaklari dokuldu atilacaklar mutfak esyalari oyuncaklar ayrimi yapildi
Oje arinmasi yapildi. Hergun bir grubu duzrne sokmayi planliyorum. Oyuncaklar ojeler buzdolabi ilaclar vb.. Dunde ilac elemesini yapmistim.

Eki Görüntüle 2130738
Bana gel başkaaaannnn :)))) chentiq chentiq

@ha_mim daha ütüye geçemedim bile :/

Fincanlarını koyduğun rafa bayıldım ..gule gül e kullan çok şık duruyor..
MasaAllah badim supersin :sampiyon::KK9: Littlelemon Littlelemon canim sivastrabzon sivastrabzon a arada badim diyorum aliskanlik olmus eski badim olunca, alinmiyorsun degil mi?
Teşekkür ederim canım :KK28::KK22::KK22:
Littlelemon Littlelemon badim bu hafta yoğun olacak sanırım, ev taşıyor.

Fincanlarını koyduğun rafa bayıldım ..gule gül e kullan çok şık duruyor..

Teşekkür ederim canım :KK28::KK22::KK22:
Littlelemon Littlelemon badim bu hafta yoğun olacak sanırım, ev taşıyor.
Evet kızlar badim biliyor yoğunluk var, ve belirsizlik var tarih ile ilgili. Hayırlısı ile anahtarı teslim aldimmi zamanı da belli olur. Birde istanbuldan Antalya’ya taşınma, git gel olacak, yorucu olacak.

:))))) seni alintiladim ama cvp vermeme gerek kalmamis. Kendi aranizda anlasmissiniz :KK70: :KK70:

Usengeclikte son nokta :KK70:
Hakkaten kiz usengeclik degil. Kisa bir aram var mesela. Gecmisi okuyorum. Ama cevap verme kismina geldiginde o musaitligim bitiyor. Dondugmde yazarjm dedigimde ise alintilar kayboluyor.. eee tekrar gecmis okuyamayacagima gore ortaya karisik yapiyordum aklimda kalanlari.. ya aciklama yaptim ama umarim ise yarar :KK70: :KK70:

CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer su verdigin listeyi gercekten ben de kıskandım tipki K klbk33 gibi. Ancak spor maratonu falan deyince ona gozum korktu. bana da odev verir misin. Alıştıra alistira.. sirf meraktan.. acaba bana ne vereceksin diye :KK70: :KK70:

Ben_olmak Ben_olmak mutfagin o kosesine bayilmakla birlikte o fayanslari nasil temizledigini sormak isterim. O girinti cikintilarin arasinda incecik toz birikir. Iyi durulamazsan deterjanin artiklari kalir. Nasil bas ettigini merak ettim..

:))))) seni alintiladim ama cvp vermeme gerek kalmamis. Kendi aranizda anlasmissiniz :KK70: :KK70:

Hakkaten kiz usengeclik degil. Kisa bir aram var mesela. Gecmisi okuyorum. Ama cevap verme kismina geldiginde o musaitligim bitiyor. Dondugmde yazarjm dedigimde ise alintilar kayboluyor.. eee tekrar gecmis okuyamayacagima gore ortaya karisik yapiyordum aklimda kalanlari.. ya aciklama yaptim ama umarim ise yarar :KK70: :KK70:

CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer su verdigin listeyi gercekten ben de kıskandım tipki K klbk33 gibi. Ancak spor maratonu falan deyince ona gozum korktu. bana da odev verir misin. Alıştıra alistira.. sirf meraktan.. acaba bana ne vereceksin diye :KK70: :KK70:

Ben_olmak Ben_olmak mutfagin o kosesine bayilmakla birlikte o fayanslari nasil temizledigini sormak isterim. O girinti cikintilarin arasinda incecik toz birikir. Iyi durulamazsan deterjanin artiklari kalir. Nasil bas ettigini merak ettim..
Bende liste isterim. Bana ne yazardin acaba?. CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer
Ben 100squat yaptim. Maratondada kalan oyuncaklar varmis onu doktum eledim bazilarini. Duzenledim.
Ikinci olarak yatak odasini toplayip tozunu aldim
Ucuncu olarak salonu toplayip tozunu aldim
Dorduncu olarak bulasik mk dugmesine bastim :KK70: dolduruyorum basmayi unutuyorum sonrada hep basmayi erteliyorum :KK70:
Besinci olarak cocuklari uyutuyorum. Erken Uyurlarsa spora devam edecegim..

Maraton sonuclarinizi gorelim.

Gunluk odevi verir misin areser areser bu hafta cok hamarattin. Hayranin oldum.

Bu topige ilk basladigimda gunluk odev verme sirasi bana geleceginde ne cok sevinir heyecan yapardim.. Hey gidi gunler heyy..

chentiq chentiq yok başkan öyle toz birikecek bir mesafe yok çok incecik bir dalga o, belki resimde derin çıktı hiçte farketmedim..bir fısfıs şişem var sirkeli su var içinde onu sıkıp siliyorum kuru bezlede kurulayınca mis valla :))
Tezgah silerken de hep duvar silinir ya hiç aklıma gelmedi inan ki toz birikiyomu acaba buralarda diye sen diyince şimdi dikkat edecen bi bakim :KK64:

Maratonda
Yemek sonrası mutfak topladim. O kadar.
Hasta kocaya kış çayı yapıldı.

Ayrıca liste isteyenlere lafım
Kelin ilacı olsa başına sürermiş. :63:
Kiz liste dedigim gorev. Eline bi sepet al bi de cop poseti dedin.ballandora ballandira anlattin ya cok hosuma gitti..

K klbk33 o kahveyi sen mi koydun yoksa kazandin mi ödül falan mi?

Benim de mor kepim olacak da zamanini bekliyorum. K Kazen mezun olanlara veriyormus. Duyunca cok sevindim.

Kiz liste dedigim gorev. Eline bi sepet al bi de cop poseti dedin.ballandora ballandira anlattin ya cok hosuma gitti..

Benim de mor kepim olacak da zamanini bekliyorum. K Kazen mezun olanlara veriyormus. Duyunca cok sevindim.
Ben koydum kahveyi. Mor kepi bende cok istiyorum. Az kilom kaldi benimde. Bende pro uyeligi merak ediyorum. Kazaniliyor mu?

Valla yazınca ben de beğendim.
Mia- Mia- hep maraton yapmaya ihtiyacim var dediginden empati kurup evi cok dağılmış hissettim. Kendi yaptiklarimdan ornek verdim.

Sizlerin nesi daginik bilemiyorum ki...
Siz de kiler dolabı temizleyin.
Banyo dolabi duzenleyin
Bornoz yıkayın
Yarim bakliyatlarinizi doldurun
1 koltuk silin

maratonda eksik yazdiklarim;
-kızın çamaşırları katlandi
-kız halıya boza döktü o silindi.

Itiraf ediyorum. CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer in kiskandim diye maratona kalk diyecegini bilsem hic kiskanmazdim :KK70: ama o da cok ballandira ballandira yazmisti :KK70:
Bir suru is yaptim. Hatta ne is yapacagim diye baya etrafa bakindim :KK70:

Kızlar birsey soracağım. Aranızda beni izlemeye alan varsa profilime bakabilir mi son etkinliğim gözüküyor mu? Hatta izlemeye almayanlar da bakarsa sevinirim. Forumdan bir arkadaş benim etkinliğime bakmak istemiş ama görünmüyormuş. Ayarlara baktım bununla ilgili bir seçenek bulamadım. Birkaç kişiye sormuş, pro üyelerinki görünmezmiş sadece.. Ama bende o da yok!
Bakarsanız yazabilir misiniz, nasıl oldu, neden oldu bakayım..

Kızlar birsey soracağım. Aranızda beni izlemeye alan varsa profilime bakabilir mi son etkinliğim gözüküyor mu? Hatta izlemeye almayanlar da bakarsa sevinirim. Forumdan bir arkadaş benim etkinliğime bakmak istemiş ama görünmüyormuş. Ayarlara baktım bununla ilgili bir seçenek bulamadım. Birkaç kişiye sormuş, pro üyelerinki görünmezmiş sadece.. Ama bende o da yok!
Bakarsanız yazabilir misiniz, nasıl oldu, neden oldu bakayım..
gözükmüyor ablam pardon ismine tiklayinca gözükmüyor ama.profil sayfan girince gözüküyor

X