Küllerden Doğmak Vol.2

Selam kızlar

Kumbara görevi TAMAM
Takı düzenleme görevi : TAMAM
Kitap düzenleme görevi ; TAMAM
2 perde tül yıkama görevi :TAMAM

Bir tek dolap kaldı onu da cocukların dolaplarını başladım şimdi dolap iç örtülerini Astım kurusun yerleştireceğim kışlıklarını çıkarttım...

Bunlarda düzenlediğim fotolar
Takılarım
Eki Görüntüle 1657210
Kitaplarım
Eki Görüntüle 1657213
Dolap iç ortusu nasıl bışey

IMG_20151014_130513.jpg resım kalmış:)

Beni mi çağırdın :KK66:
Saldırgan huysuz aksi memnuniyetsiz bir kızım var :KK43:
Tabir i caizse hayat enerjimi sömürdü.
Çok şımarık büyüdü benim kızım. Çok geç geldi öyle olunca her dediği yapıldı ne kadar yapmayın desem de tabi benim de yaptığım zamanlar oldu evlat sonuçta.
Ama şimdi acısını çekiyoruz. Pedegog, çocuk gelişimi uzmanı işe yaramadı şimdi çocuk psikoloğuna gidiyoruz.
Dışarı çıkmak eziyet bize. Aska gittiğimiz yeri beğenmez yemeği beğenmez.
Sürekli ağlar 24 saat ağlama kapasitesi var çocuğun.
Düşünsene psikolojimi durmadan ağlayan yerde yatan çocuk.
Kıyafet beğenmez o rahatsız ediyor,bunun rengini sevmedim, bunu giymem.
Dışarı çıkarız buraya gitmem ben, yemek yicez burda yemem ben. Ama tabi bunları söylerken ya yerde yatıyor ağlıyor,yada tepiniyor :KK43:
Psikolog iyi geldi şükür artık 5 saat ağlıyor :)
Pofff olmadı bu çocuklar olmadı malzemeden çaldık biz kesin,diğeri de uyumaz sabah a kadar. Ama uysaldır şükür. Tek sorun arada abladan görüp oda aynı anda ağlıyor balkona zor atıyorum kendimi :KK43:
Seni böyle okudukça halime şükrediyorum :KK51:sabrına,sevgine azmine,motor takmış haline hayranım:KK60:. Bide hastalıklarla uğraşıyorsun Rabbim şifa versin istanbulda olsan kızanlara ben bakardım sende ameliyatını olurdun:KK42:o çok bilmiş kaynanan gelsinde baksın size ölürmü acaba:KK67:

Kızlar erken çıktım bugün işten. Şimdi girdim eve saat tutup benimle beraber kalkacak var mı. :KK19:

Naz gelsene

:KK50:

Off bu gün hiç iş yapmadım. Sabahtan beri bir suru bulaşık birikti. Makineye çamaşır attım asmaya üşeniyorum. Banyonun yıkanması lazım. :'( ama içimden gelmiyor. Sürekli yatıyorum :'(

Off bu gün hiç iş yapmadım. Sabahtan beri bir suru bulaşık birikti. Makineye çamaşır attım asmaya üşeniyorum. Banyonun yıkanması lazım. :'( ama içimden gelmiyor. Sürekli yatıyorum :'(

Canimm aynı anda kalkalim mi ben ortalık topladım bi mutfak kaldı. Makineyi de çalıştırdım. Şimdi spor yapacağım. Sen balkon yıkayıp çamaşır as ben de spor yapayım tam 1 saat sonra buluşalım haydiiiiiiiiiii

Canimm aynı anda kalkalim mi ben ortalık topladım bi mutfak kaldı. Makineyi de çalıştırdım. Şimdi spor yapacağım. Sen balkon yıkayıp çamaşır as ben de spor yapayım tam 1 saat sonra buluşalım haydiiiiiiiiiii

Tuh 15 dk sı gitmiş ben mesajı okuyana kadar. Tamam canım bulaşık yıkayayım ben önce. Çamaşırları içeri seriyorum zaten. 45 dk sonra gelirim:-)

Tuh 15 dk sı gitmiş ben mesajı okuyana kadar. Tamam canım bulaşık yıkayayım ben önce. Çamaşırları içeri seriyorum zaten. 45 dk sonra gelirim:-)

canım ben de sen yazana kadar çayımı aldım, takılıyordum :KK70:16:30 diyelim, 17:30'a kadar kalkıyoruz, haydi 1-2-3 :rolleyes:

Beni mi çağırdın :KK66:
Saldırgan huysuz aksi memnuniyetsiz bir kızım var :KK43:
Tabir i caizse hayat enerjimi sömürdü.
Çok şımarık büyüdü benim kızım. Çok geç geldi öyle olunca her dediği yapıldı ne kadar yapmayın desem de tabi benim de yaptığım zamanlar oldu evlat sonuçta.
Ama şimdi acısını çekiyoruz. Pedegog, çocuk gelişimi uzmanı işe yaramadı şimdi çocuk psikoloğuna gidiyoruz.
Dışarı çıkmak eziyet bize. Aska gittiğimiz yeri beğenmez yemeği beğenmez.
Sürekli ağlar 24 saat ağlama kapasitesi var çocuğun.
Düşünsene psikolojimi durmadan ağlayan yerde yatan çocuk.
Kıyafet beğenmez o rahatsız ediyor,bunun rengini sevmedim, bunu giymem.
Dışarı çıkarız buraya gitmem ben, yemek yicez burda yemem ben. Ama tabi bunları söylerken ya yerde yatıyor ağlıyor,yada tepiniyor :KK43:
Psikolog iyi geldi şükür artık 5 saat ağlıyor :)
Pofff olmadı bu çocuklar olmadı malzemeden çaldık biz kesin,diğeri de uyumaz sabah a kadar. Ama uysaldır şükür. Tek sorun arada abladan görüp oda aynı anda ağlıyor balkona zor atıyorum kendimi :KK43:

Ayy anne olmak çocuk büyütmek gerçekten çok zor Allah sabır versin bizim uykuya dalmasi uzun sürüyor 1-1,5 saat ya yanına yatıyorum ya da ayakta sallanıyor ama uyur yani yemek vs sorunu yok çok şükür tek sorunumuz eşyalara zarar vermek atmak fırlatmak kırmak.. yazın da tv degistirmek zorunda kaldık balık fanusunun içinden taş alıp koleksiyon yapacakmis :) hem fanus kirildi balıklar yerden toplandı hem de tvnin içine su kaçmış tamir olmaz dediler yenisi alındı pc çalışıyor ama yarı hurda şeklinde üstünde tuş yok vs bir süre daha böyle devam ederse pedagogla görüşme ayarlariz artık ama çocuk 3 yaşında faydası olur mu bilmiyorum :KK43:

X