Küllerden Doğmak Vol.2

benim oğlan dün portmantonun raflarını yerle bir etmişti ya sonra eşim topladı bu gece aynı işi bir kez daha yaptı ve bu defa olay baya ustalık oldu sinirlerim bozuldu artık iyice ne kreşmiş yahu ne zaman alışıp normal haline geri dönecek bu çocuk :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV (13 EKİM 2015)
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5.yesilkubbe
6-seyhan77
7-cnntrm
8.pinhan16
9.Nill41
10. anka_misali
11.Eshma
12.naz__24
13.anathema8
14.catuke
15. Melegimkorusun

benim oğlan dün portmantonun raflarını yerle bir etmişti ya sonra eşim topladı bu gece aynı işi bir kez daha yaptı ve bu defa olay baya ustalık oldu sinirlerim bozuldu artık iyice ne kreşmiş yahu ne zaman alışıp normal haline geri dönecek bu çocuk :KK43:
Canim ilgi çekmek için yapıyo bence kresten gelince bi saat falan oyun oynasaniz

Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5.yesilkubbe
6-seyhan77
7-cnntrm
8.pinhan16
9.Nill41
10. anka_misali
11.Eshma
12.naz__24
13.anathema8
14.catuke
15. Melegimkorusun
16. Areser

Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5. yesilkubbe
6. seyhan77
7. cnntrm
8. pinhan16
9. Nill41
10. anka_misali
11. Eshma
12. naz__24
13. anathema8
14. catuke
15. Melegimkorusun
16. Areser
17. yesa1

banyo, tuvalet, 2 ara, yatak odası olmak üzere 5 ayna sildim ama şimdi aklıma geldi yatak odasında 1 tane daha vardı o_O

MaRaL_ MaRaL_ canım nasıl oldu o, merhem falan sürsen geçer mi acaba :KK68:

MaRaL_ MaRaL_ canım nasıl oldu o, merhem falan sürsen geçer mi acaba :KK68:
tirnak baymasi bence aùa bilmiyorumda tahmin benimki
sabah sizliyordu sonra beyazlik çikdi
beyaz alan gittikçe çogaliyor sicakda dokununca enfeksiyon gibi desem derinin içi nasil enfeksiyon kapicak
be bilmiyorum ama bi an once çozum bulmam lazim her geeçen dakika acisi çogaliyor, geçmezse silin beni bu haftali listeden :KK43:(((

Canim ilgi çekmek için yapıyo bence kresten gelince bi saat falan oyun oynasaniz

bugün neredeyse sürekli beraberdik iş falan yapmadım ama dediğin gibi her dakika ilgi istiyor o sıra dışardan gelmiştik aldıklarımızı yerleştiriyorduk eşimle birlikte 1dk boş bırakmaya gelmiyor yani

yok yanmadi
tirnak batmasi diye tahmin ediyorum ama:KK61::KK61::KK61::KK61:

aynaalrida silemedim, makineye sigmayan tencere tava hep kaldi, yikayaamam bu parmakla çok aciyor:mad::mad::mad:

bilemiyorum ki canım doktora göster bence tırnak batması böyle sabahtan akşama bu hale getirir mi ki

arattim bulamadim askiyi :KK43:
Ben internet adresini yanlis soylemisim. Yurt disina sistem nasil isliyor bilmiyorum malesef.ben tr deyim. Gecmis olsun ve ya neden boyle olduki. Umarim iyilesirhemen
Bugün chentiq hepinize ceza vereceğim, yeter yaaa bir iki kişi kaldık o tarafa yazmayan dedi :oops: O yüzden merak etme canım beraber yaparız artık cezayı :KK70:
kuyruklu yalanin batmasjn. Yeter yaaaa demisim kizmisim. Oldu olacak bir kac kisiyi kenara cekip dovdu de bari. :eek::eek:

Bu
GÜNKÜ ÖDEV (13 EKİM 2015)

Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5. yesilkubbe
6. seyhan77
7. cnntrm
8. pinhan16
9. Nill41
10. anka_misali
11. Eshma
12. naz__24
13. anathema8
14. catuke
15. Melegimkorusun
16. Areser
17. yesa1
18. Sosyoloji12

GÜNKÜ ÖDEV (13 EKİM 2015)
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5. yesilkubbe
6. seyhan77
7. cnntrm
8. pinhan16
9. Nill41
10. anka_misali
11. Eshma
12. naz__24
13. anathema8
14. catuke
15. Melegimkorusun
16. Areser
17. yesa1
18. Sosyoloji12
19. La_vinya

3 tane ayna silinmiştir:KK56::KK9:

MaRaL_ MaRaL_ canım geçmiş olsun, çok ilginç ne olmuş öyle parmağına, şimdi nasıl oldu ne yaptın merak ettim seni...

Kızlar 2 gündür giremedim ya, bazı özel sorunlardan ötürü, simdi tekrar aranızdayım inşallah... bugünün ödevi çok manalı imiş teşekkürler chentiqcim chentiq chentiq hepinizi çok özledim ya, anma kimse beni sormamış :KK43:

bilemiyorum ki canım doktora göster bence tırnak batması böyle sabahtan akşama bu hale getirir mi ki

Ben internet adresini yanlis soylemisim. Yurt disina sistem nasil isliyor bilmiyorum malesef.ben tr deyim. Gecmis olsun ve ya neden boyle olduki. Umarim iyilesirhemen
kuyruklu yalanin batmasjn. Yeter yaaaa demisim kizmisim. Oldu olacak bir kac kisiyi kenara cekip dovdu de bari. :eek::eek:

MaRaL_ MaRaL_ canım geçmiş olsun, çok ilginç ne olmuş öyle parmağına, şimdi nasıl oldu ne yaptın merak ettim seni...

Kızlar 2 gündür giremedim ya, bazı özel sorunlardan ötürü, simdi tekrar aranızdayım inşallah... bugünün ödevi çok manalı imiş teşekkürler chentiqcim chentiq chentiq hepinizi çok özledim ya, anma kimse beni sormamış :KK43:
solun kizlar

internetde bi dr a resim gondermistim abse olmu$, açilip temizlenmesi lazim demis bi klinikde
gecer diye umut ediyordum ama beyazlik sabaha kadar dahada ilerlemis
hatsaneeye gidecem ama çocuklar var, buyukler neysede kuçugi napicam bilmiyorumki
sabah okul varken gitsem erken çikiyolar , esim ise gidiyor o ise gidene kadar gelebilrmiyim bilmiyorum, sira falan bekltirlerse kalamam
oglen gitsem uçunude komsuya birakmam lazim

yada gidiyim 1.5 saat beklerim mudahale etmezlerse geri gelirim napayim

Günaydın. Dün ödev yapamadım hatta hiç iş yapamadım. Kızları doktora götürdüm alerjiden mütevellit geldim yemekleri banyoları uykuları derken pilim bitti.
@maral çok geçmiş olsun canım benim :KK43:
Bugünün ödevi de süper. Yapayım sensizken ortalık

X