Küllerden Doğmak Vol.2

Hıııı canım bize gelen öle hızlı gidiyorki hesap yapamıyorum kredi Kartı var bende eşim ondan bakıyor nakit akışı hiç yok hesapta

Hayırlı olsun güle güle kullan bende taksitle falan alırım biyerden buralarda çok yer var.

Anladımm canım benim, Allah herkese kolaylık versin, ev geçimi zor iş

160 tl civari eğer uygunsa philips azur 4410 /22 'yi öneririm, onun hakkında da çok olumlu yorumlar var

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 9 EKİM 2015)
Televizyon ve cep telefonu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali
3. niglibe
4. nnightsaill
5. eniyikadinoyuncu
6. sosyoloji12
7. La_vinya
8. _VUSLAT_
9. seyhan77
10.Nill41
11-naz__24
12.maral
13. Ruzgarinannesii
14.Littlebutterfly
15.__ATALANTE
16.cnntrm
17.mirjam
Bugunki gorevde tamam kizlar gelip sohbete katilamasamda islerimi yaptim en azindan :)

Son düzenleme:
Listeyi bulamadım kızlar, geriye gidemedim. Günlük ödevi yaptım. Hayırsever biri ekleyiversin adımı listeye lütfen

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 9 EKİM 2015)
Televizyon ve cep telefonu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali
3. niglibe
4. nnightsaill
5. eniyikadinoyuncu
6. sosyoloji12
7. La_vinya
8. _VUSLAT_
9. seyhan77
10.Nill41
11-naz__24
12.maral
13. Ruzgarinannesii
14.Littlebutterfly
15.__ATALANTE
16.cnntrm
17.mirjam
18. yesilkubbe

Listeyi mirjam bulmuş getirmiş sağolsun. Size de yük olmayayım kendim halledivereyim dedim.

Hepinize hayirli aksamlar canlar..
Haftalik gorevler guzel Ama Benim perdelerim zebra perse yani yikanmiyor
Ikinci olarak ben evime 1,5yil oldu tasinali ve henuz kitaplarimi dizebilecegim dolap anlamadik
Cogu Cati katinda kolide duruyor hala
Bunlarin yerine bana baska gorev verseniZ olurmu acaba?

Canm benmde zebra perdem var yikaniyor.. belki cesitleri vardir ama. Bende yikanmiyor sanmistim ama mutfak perdesi olunca tak geldi cikardm, ilk bas sarstim biraz ama yaptim. Hic denedin mi canm. Hani denemediysen veya bilmiyorsan diye soyluyorum.

Nill41 canım benim de stor ve zebra? Nasıl yıkıyorsun acaba?

mirjam cım sen onlardan puan almış ol, yani onları tamamlamış ol, yoksa ileride görev bulmada zorlanacağız

Kizlarr haftalik gorevlere bayildim kesinlikle. Ve hepside aklimdan gecen seylerdi. Hatta dun bi odamin perdesini atmistim yikatmaya. Ve kitaplikla takilarim siradaki listemdeydi. Cok sasirdimdenk gelmesine bu arada aralarda okuyorum hic takisi olmayanlar var. Tabi kisilik meselesi ama sasiriyorum bazen. Cunku ben disarda pek takmam ama evde kocaman kocaman kupeler kiyafetime uygun renkte. Takmayi takistrmayi cooook severimmmm. Bu esime karsi da degil icimden geliyor. Bekarken de evde hep kiz kardesimle suslenir puslenirdik. Evlendim halaa devam ediyorrrr bu istegimmm hatta bazen esime ben suslenince niye cok guzelsin demiyorsun hic giyinmivem paspal dolasicam derim. En fazla bir gun dayanirimmm allahimmm cenemi tutamadim yine, nerden nereye geldim. Kusura bakmayinnn lutfennn.

Koalina canım geçen hafta listede olup bu hafta bildirim yapmayan bir tek sen varsın? Ne yapıyorsun, her şey yolunda mı?

Evet nilcim takılıp çıkarılmasını hatırlıyorum, valla heveslendim, dur bakalım nasıl olacak

yesa cım görevleri eksik olanlar için ne yapılıyor
Bi de şu yeni görevlerin olduğu sayfa kaçtı bi kaydedeyim ben o listeyi..

yesa cım görevleri eksik olanlar için ne yapılıyor
Bi de şu yeni görevlerin olduğu sayfa kaçtı bi kaydedeyim ben o listeyi..

347. sayfa canım ama diğer konunun ilk sayfasında da var

Canım günlük ödevlerine bakacak chentiq, 5 gün ödev yaptıysak sıkıntı yok diye biliyorum ben chentiq spor friend'im düello arkadaşım gelsene bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…