Küllerden Doğmak Vol.2

1,2 geldi benimde. Üstelik arka tarafında da vardı ve rahim alınacaktı ama çok çok iyi bir doktor um vardı ve şükür ki iyileştim.
Allah gönlüne versin inşallah ben çocuk defterini kapattım artık 2 kızım var hamdolsun.
Ben çok ameliyat geçirdim 10 kerecik ayrıca meme tüberküloz um var oda binde bir olurmuş ama beni buldu sağolsun. Ameliyat olup göğüs kanallarımın alınması gerek ama çocuklarıma bakacak kimse yok tek bakıyorum biraz büyüsünler öyle olucam.
Şimdilik iltihap topladığı zaman kenarını kesip iltihabı akıtıyorlar biraz rahatlıyorum.
Allah sevdiği kuluna hastalık verirmiş bende hep diyorum beni insanlarla evlatlarımla sınama hastalıkla sına diye
Yine de çok şükür

Yok canım göremeyince merak ettim... İyisin inşallah....

Bu hafta evimde kalmiyorum. Dolayisiyla misafir oldugum kisi nete takilinca cok sitem ediyor. Gecen tablo duzenlemesi icin bile zar zor izin aldim. Bir kac kere de soylendi tabi. Iyiyim teşekkürler.

Ayy Allah şifa versin canım epey sıkıntın varmış hastalık konusunda Allah dermansiz dert vermesin bu halimize şükür esim arada dalga geçer benle seni sağlam sanıp aldık çürük çıktın diye :)))

Aynen benim eşim de söyler. Çin malı çıktın der. Ben de kötü kullanım sonucu deforme oldum derim. Tamamen kullanıcı hatası...

Yine de şükür tabi. Elim ayağım tutuyor, çok çok şükür.
Eşim diyemiyor allah sana da versin dedim bşr kere de hastaneden çıkmayınca korktu

canım yaaa şaka şaka

Boyutu nedeniyle yuklenememektedir diyor nasil yapicam

canım özelden detaylı anlatacağım sana

ne diecem Allaaaah derim
buyrun, beni istemişsiniz bir sorunuz mu vardı?

Tamamdır o zaman canım sen diğer konunun ilk mesajında düzenle bende buradan sıklıkla duyururum.

KIZLAR ARTIK LİSTE BİLDİRİMİ 09:00'DA YAPILACAK.

O ZAMANA KADAR LİSTEYE İSMİNİZİ EKLEYEBİLİRSİNİZ.

OOOOOOOOOOO GELSİN REKORLAR

Yaaaaaaaaaaaaaaaa şoklardayım, bence değiştirmişsin sen musluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…