Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj malzemleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Smooth away
Arkadaşlar elimde fazladan10 adet Smooth Away ürünü war.
Orjinal ve ürünler sıfırdır.
Fiyatı:13TL (toptan almıştım ve karsız aldığım fiyattan weriyorum) - almak yada takas yapmak isteyen arkadaşlar warsa görüşebiliriz.

NOT: Ürünü bende kullanıyorum, ben özellikle bacaklarımdaki kılları almada kullanıyorum.
Hem yumuşacık hemde pürüzsüz yapıyor. Ölü deriyi temizliyor.

Küçük pedleride çene ve boynumdaki tüyleri almada kullanıyorum.
Ayrıca küçük pedleri eşimde sakalın üstündeki kıllarını almada kullanıyor.
1-2 kullanımla değil - uzun vadede kılları inceltip tüyleştiriyor. (zaten ürün 100 kullanımlık)
Ama tamamen epilasyon yapmıyor yani kılları yoketmiyor. sadece sayısı azalıyor we tüyleştiriyor.
Ağda yada makina kullanmaya fırsat olmadığı zamanlarda idealdir.
Bilgilerinize.

lancome sürme hiç kullanılmadı

innova set farlar neredeyse hiç kullanılmadı.

avondan aldım sivilceli görünümü düzleştirici 3 tane kullandım sadece gerisi olduğu gibi duruyor.

innova göz altı morlukları için yarısından fazlası duruyor

avon arabian glov bronz allık,golden rose pembe tonlarında allık hiç kullanılmamış....
avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış... :KK1:

Son düzenleme:
Merhaba,

Kadınlar Kulübü olarak her türlü kozmetik ürünü satış ya da takasına karşı olduğumuzdan bundan sonra bu tür konuların açılmasına izin vermeyeceğimizi belirtir, bu konudaki hassasiyetimizi anlayışla karşılamanızı rica ederiz.

Güzel paylaşımlar..

Son düzenleme:
X