Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj malzemleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yuhanna

♥ Shimmer Gold ♥
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
739
2
Ya kızlar bi sorum olacak,hani makyaj malzemelerini düşünmeden bi anlık hevesle ya da gaza geliriz alırız sora da kullanmayız işimize yaramaz ya da memnun kalmayız falan,öle aldığınız ve kullanmadığınız malzemeleri ne yapıosunuz öğrenebilir miyim??? öle makyaj çantanızda kalıo mu,çöpe falan mı atıosunuz?:uhm:

:sm_confused: hiç düşünmedim daha yeniler kullanmıyorum ama işe yaramayınca resim yapılır mı bunlarlaşakkıdı

evet her taraf köşe bucak kullanmadığım ıvır zıvırla doldu taşıyo.ben genelde hangisini hangi arkadaşım kullanır diye düşünüyorum sonra da onlara hediye ediyorum.hem benden çıkmış oluyo hem de karşımdakini sewindiriyorum.eğer kullanmıcaksa da artık bu sorun onun sorunu olmuş oluyo :sm_cool:

arkadaşlar eğer memnun kalmazsanız,bozuksa falan atın çöpe gitsin.zaten makyaj malzemelerini çok uzun süre elde tutmamak lazım.çok israf olur diye düşünmeyin çünkü cildimiz çok özemli.özellikle göz için olan ürünleri yenilemek gerekiyormuş.aynı ürünü uzun süre kullanamyın.ya da çok uzun süre geçmemişse ihtiyacı olan birine verinCADIARZU

Ben önceden gördüğüm herşeye atlardım ihtiyacım var mı yok mu düşünmezdim,sora çoğunu kullanmazdım ve dağıtırdım millete,ama dağıt dağıt nereye kadar baktım olmuyo böle,şimdi hiç bişi almıyorum :)

bende makyaj malzemesi tutkunlarındanım makyaj pek yapmam ama malzemelerim tam takım olmak zorunda.....
kullanmadıklarımı bende ihtiyacı olana vermeye çalışıyorum ama genelde ufak kızlar ister , bende kıyamam veririm
şimdinin küçükleri çok süslü:))

Benim pek makyajla aram yok. Ama görümcemin hediye ettiği rujlar var. Hele ki ruj hiç süremem. Ruj sanırım en son düğünümde sürülmüştü.naniknanik

Neyse; görümcemden gelen hediyeleri hiç kullanmadan hemen canım kızkardeşime veriririm.:1hug:

Kız evliymişsin bak ne güzel boyan boyan otur,ben evlensem 24 saat makyajla gezerim sanırım :) ama ewet ruj ben de hiç kullanmam,rujun modası geçti bence,parlatıcı çok kullanırım ama abartıp 20-30 parlatıcı almışım zamanında maymun iştahlıyım ben,elimden gelse daha alcam da tutuyorum kendimi

bende öyleydim eskiden alırdım sonra bikaç ay geçmişse hiç kullanmamışsam çöpe atardım şimdi ihtiyacıma göre alıyorum her şeyi hatta kendimi tutiyim diye mutlaka liste yapıp öyle çıkarım alışverişe

canım ya bende alırım alırım sonra beğenmem yada biraz kullanırım sonra arkadaşlarıma,görünceme filan veririmmm

yakın arkadaslarına verebilrsin tatlım:dilcikar:

saçma sapan renklerde aldığım göz kalemleri oluyor bazen. 6 ay kadar durup çöpe gidiyorlar :)

beğenmediğim ürünüm yok gibi.
zaten ürünlerimi araştıırarak alıyorum ve güvendiğimi sevdiğim markalardan alıyorum.
onlar da beni hayal kırıklığına uğratmıyorlar sağolsunlar. :lepi:
eskiden çok oluyordu alıp beğenmediğimi o zaman çöpe atıyordum.
kendi beğenmediğim şeyleri arkadaşlarıma pek vermem, sadece clinique kapatıcımı vermştim onu da kendi istemişti zaten :lepi:
ama mesala loreal rimelim var, hiçççç beğenmiyorum, ama mürdüm rengi, o tonlarda makyaj yaptığımda normal rimelimi sürdükten sonra mürdümü kirpiğin sadece uçlarına renk verecek şekilde sürüyorum. beğenmediğiniz renkli rimelleri atmayın. :lepi:

biz 3 kızkardeşiz. ten rengi,göz rengi hep farklı. birimize uymayan diğerine uyar.
o yüzden bana yakışmayanı kardeşlerimden birine veririm. onların kullanmadıklarını da alırım.

fondötenle pudra almıştım bi heves ama bi kaç kere kullandım sonrada çok gereksiz olduğunu düşündüğüm için pudrayı arkadaşıma verdim fondötenide arada bazııı izleri kapamak için kullanıyoruz duruyo kenarda-tatlicadiarzu-

makyaj konusunda kendi adıma bilinçlendiğimden beri gereksiz kullanmayacağım malzemeleri almıyorum. eğer ki eskaza aldıysam ya da hediye geldiyse hiç kullanmadan ablama veriyorum.
bu arada kendi malzemelerimi de çoğu zaman bitmelerini beklemden değiştiriyorum. hijyen takıntım var huylanıyorum:1ninca:

bazen alıyorum .beğenmiyorum. arkadaşlarıma veriyorum. denemeden alınca maalesef öyle oluyor. geçen gün bir eyeliner aldım. renk muhteşem. yeşil ama maviyeşil bir ton....evde denedim. ama bana gitmedi nedense. işte o da direkt arkadaşlarıma gidecek maalesef.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…