Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
zaten hediye diyorum ebişim bebişimzemuszemussen yaz bana özelden bilgileri yollarım müsait oluncayerimsenibenbu arada kargo senden he:kedi:kaydirigubbakcemile3

aaaa saol bebısım yaa bu arada heralde kargho bana aıt olur onuda sana ode dıcek halım yok bırsey sorucam yanlıs anlama farlar nasıl yanı kargo farların ucretını gecmesın :S

farlar komada durum vahim:a015::roflol:yok be bebişim,yanlış anlamam sorucaksın tabi,bi ara resim eklerim bakarsınyerimseniben

kızlar bende hiç açılmamış ürünler ve bikaç kez kullanılmış ürünler var resim eklememi istermisiniz,birde takas değilde hiç açılmamışları filan para karşılığında verebilirmiyiz...

Modern kadınlar için çiçeksi meyveli bir koku. Keskin, şehvetli, gizemli ve büyüleyici. Üst notalarda kızılcık, pembe biber ve Hint hurması bulunmaktadır. Kalp notalarda ise kara çöpleme gülü, siyah menekşe, kakao çiçeği kullanılmıştır. Temel notaları ise paçuli, massoia ağacı ve vanilya oluşturmaktadır.
image-FAD8_4A72C199.jpg
[/url][/IMG]
arkadaşlar bende bunu kullanmadım hiç ...

Paylaşan ve paylaşılan, hiç yalnız kalmayan çünkü aşkın kapılarını açmayı bilen kadının parfümü. İlk notalarında paçuli ve taze çiçekler ile şeftali aroması kullanılan parfüm taze ama duygusal bir his yaratıyor. Orta ve alt notalarında doğuya özgü baharat kokuları kullanılan parfüm duygusallık romantizm ve yakınlık hissini çağrıştırıyor.

kızlar bendede bu parfüm var,kutusunda sıfır,hatta kutusunun jelatini bile duruyor,o kadar sıfır yani:))))))))
takas yapmak istiyorum.....bu kokuyu çok seven birine gider inşallah,hadi bakalım

bu arada kokusu gerçekten çok güzel,bi hevesle almıştım ama eşim sadece burberry classic kokusu duymak istiyomuş bende:p
baska kokuları sevmiyomuş,bende mecburen öyle yapmak zorundayım,yoksa beğenmediğimden falan değil kıslar ona göre:))))))))

Modern kadınlar için çiçeksi meyveli bir koku. Keskin, şehvetli, gizemli ve büyüleyici. Üst notalarda kızılcık, pembe biber ve Hint hurması bulunmaktadır. Kalp notalarda ise kara çöpleme gülü, siyah menekşe, kakao çiçeği kullanılmıştır. Temel notaları ise paçuli, massoia ağacı ve vanilya oluşturmaktadır.
image-FAD8_4A72C199.jpg
[/URL][/IMG]
arkadaşlar bende bunu kullanmadım hiç ...

yavrular bu parfümler karşılıgında ne istiyonuz tökülün bakem kaydirigubbakcemile2

kızlar bende hiç açılmamış ürünler ve bikaç kez kullanılmış ürünler var resim eklememi istermisiniz,birde takas değilde hiç açılmamışları filan para karşılığında verebilirmiyiz...

olur canım, orjinalliğinden eminsen koy bakalım....

48360404.jpg

46384284.jpg

arkadaşlar orjinal MAC makyaj sabitleyici sadece 1 defa düğün gecesi kullanıldı benim pek kullanabileceğim bişey değil o yüzden satıyorum.doluluk oranı resimlerde görülüyor. ilgilenen arkadaşlar özelden yazsın buraya herzaman bakamayabilirim.

40806212.jpg

bunlarda flor mar ve rapsodi marka farlar hepsi 1 yada 2 kez kullanılmıştır. ben pek makyaj yapamıyorum zaten yeteneksizimde :KK43:

KIzlar bunlarda benden çeşşitli markalarıın ürünleri

ak271z9vwy3olr2y8o2w.jpg

renk renk ojeler içlerinde hiç kullanmadııklarıımda var..maybelline markasıı gibi

maybelline markasıınıın en açıık renk fondoten ve pudrasıı yanıında avon mineralli toz pudrasıı

7wsc3zipy1ytg25y0vup.jpg

maybelline rock N Black 242 serisinden 4 lü far

10kh0mus2ef2xjdayabw.jpg

avon marka mineralli far ybu resimlerdeki mor rengin aynıısıı toz far

pjf2a5v25mzbd2qgjhbn.jpg

Avonun yeni çııkan ürünü pembemsi çok güzel farıı

uyyrh33gkvu2m1whis2.jpg

lancome marka ikili göz farıı yeşşil rengi çok güzel

fpl9hjf7ky6rd13dhcew.jpg

Çeşşitli markalarıın ruj ve parlatııcıılarıı hepsi kıırmıızıı ve vişşne tonlarıındadaıır..(avon-nivea-rosense-Max Factor-pastel-flormar.

8y9n497nuzi8rqdwiz.jpg

rimel ve aylaynırlar:KK43:maybelline-avon-Estee Lauder)

mmng77b9hw5fawq91c5m.jpg

göz kalemleri ve dudak kalemleri
(avon-Shiseido -golder rose-flormar-maybelline)

çeşşitli göz farlarıı:KK43:avon-lancome-avon )

apexcim sen takas istio musun bunların karşılığında??? ben meybılin rimelle eyelineri bide fondotenlerini beğendimde :KK43:

lancome C VE E vitamınlı far seti görüldüğü gibi az kullandım.renkler sürüş harika.
çok çok kalıtelı makyaj temızleyııcı tek damla bütün makyjı siliyor kendım kullanıyorum.bu fazla ve SIFIR
ve plastık göze zarar vermeyen kırpık kıvırıcı

farın renklerın yakından görünüşü

lancome C VE E vitamınlı far seti görüldüğü gibi az kullandım.renkler sürüş harika.
çok çok kalıtelı makyaj temızleyııcı tek damla bütün makyjı siliyor kendım kullanıyorum.bu fazla ve SIFIR
ve plastık göze zarar vermeyen kırpık kıvırıcı

farın renklerın yakından görünüşü

artezcim canım lancome far setinin orjinal olmadıgını da not düşersen daha sağlıklı olur arkadaşlar için :)
lancome'un bu tarz bi seti yok cunku, hiç olmadı....

evet kızlar orjınal deıldır.zaten orjınal hiç bi ürünün bukadar cok renk secenegı olmaz.(bılen bılır)
sürüşü kremsidir toz farlar gibi deildir.

X