Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
DSCF0533.jpg

LANCOME LIPSTICK 19-6-3-22 NO - SIFIR

DSCF0531.jpg

MAC HELLO KITTY FONDÖTEN - 50ML DEV BOY - AÇIK TENLİLERE PORSELEN GÖRÜNÜMLÜ FONDÖTEN - SIFIR

DSCF0527.jpg

DSCF0529.jpg

MAC GÖZ/KAŞ/DUDAK KALEMLERİ - KOYU KAHVE VE LİLA - SIFIR

DSCF0521.jpg

LOREAL'İN TESTER FARLARI 4 RENK, HEPSİ KREM VE BEYAZ TONLARINDA - SIFIR

DSCF0520.jpg

LANCOME BRONZ FAR (SİMLİ) SIFIR

DSCF0517.jpg

DSCF0516.jpg

ELF COLOR STICKS (ALLIK, RUJ, FAR) HER AMAÇLA KULLANILIYOR, 1 KERE KULLANILDI

DSCF0518.jpg

LANCOME KAHVERENGİ SİMLİ FAR - SIFIR

DSCF0515.jpg

MAC DAZZLEGLASS RUJLAR - SIFIR

DSCF0513.jpg

MAC KLASİK RUJ (PEMBE) - SIFIR

DSCF0508.jpg

DSCF0510.jpg

LOREAL - KİRPİKLERİ DOLGUN GÖSTEREN MASKARA - SIFIR

DSCF0507.jpg

DSCF0503.jpg

DSCF0502.jpg

LOREAL KİRPİKLERİ UZUN GÖSTEREN MASKARA - SIFIR

DSCF0499.jpg

DSCF0500.jpg

MAC STUDIO FINISH ORTA TONLARDA STICK FONDÖTEN - SIFIR

DSCF0495.jpg

CHANEL BLUSH - BRONZ TONUNDA - SIFIR

Takas yaparken kullanılmamış ürünleri tercih edeceğimi belirtmek isterim. Çünkü benim ürünleriminde çoğu kullanılmadı.

cnm ürünlern için ne istersn ??

hmm bn mesela avon satıorm sna sıfır ürün getireblrm ne istersn

Yok canım teşekkürler ben Avon, Oriflame gibi markalar kullanamıyorum, kullansaydım bile Avonla takas yapamam, bendeki ürünleri denk markalarla takas etmek isterim

Son düzenleme:
beebeee cnm zaten sen avonlarına kıyıp da arkadaşınkiyle takas etmeye kalkma zira arkadaşın çakma mac ürünleri karşısında senin güzelim avonlarına yazık olur

Son düzenleme:
beebeee cnm zaten sen avonlarına kıyıp da arkadaşınkiyle takas etmeye kalkma zira arkadaşın çakma mac ürünleri karşısında senin güzelim avonlarına yazık olur

İnsanları karalamak kolay değil, hele beni hiç. Kendi çapınızda konuşmaya devam edebilirsiniz. Avon gibi ucuz ürünlerle takas yapmak istememem sizi neden incitti? Maddi durumunuz sıkıntılıysa size bir kaç tanesini hediye olarak göndereyim :) ?

buraya bu ürünlerin orjinal olduğunu yaz daha da bişey demem asıl durumum gayet iyi maddi durumumu geçtim akıl sağlığımda yerinde o yüzden merdiven altı ürünleri tercih etmiyorum evime bile sokmam kaldı ki birde insanların hayatıyla oynamak için buraya koyacağım yok yok yapmam

buraya bu ürünlerin orjinal olduğunu yaz daha da bişey demem asıl durumum gayet iyi maddi durumumu geçtim akıl sağlığımda yerinde o yüzden merdiven altı ürünleri tercih etmiyorum evime bile sokmam kaldı ki birde insanların hayatıyla oynamak için buraya koyacağım yok yok yapmam

Pardon ama ürünlerin sahte olduğunu nerden uyduruyorsun pek merak ettim, bir açıklasan, kanıtlasanda anlasak ? Böyle saçma bir şey karşısında kendimi savunmama bile gerek yok Avon satıcısı arkadaşım.

Kızlar göz makyaj temzliyicisi arıyorum...

toredo canım özelden mesaj atamıyorum. adım sevim soyadım yaprak adım soyadımı birleştirerek arada bir şey yok beni msn den ekle hotmail hesabım var canım. takası ordan konuşalım.

ayrıca takas yapmak isteyen bütün arkadaşlar msn imi ekleyebilir.

amacım tartışmak yada ürünlerinizi karalamak değil ama aklımaş şu takıldı bi insanın neden bu kadar çok kullanmadığı makyaj malzemesi olur ki? tamam fazla olablir bu çok doğalda kullanılmamışta hani beğenmedinizde ondan kullanmadınız diycem.Benim aklıma direk neden olur geldi.
DSCF0533.jpg

LANCOME LIPSTICK 19-6-3-22 NO - SIFIR

DSCF0531.jpg

MAC HELLO KITTY FONDÖTEN - 50ML DEV BOY - AÇIK TENLİLERE PORSELEN GÖRÜNÜMLÜ FONDÖTEN - SIFIR

DSCF0527.jpg

DSCF0529.jpg

MAC GÖZ/KAŞ/DUDAK KALEMLERİ - KOYU KAHVE VE LİLA - SIFIR

DSCF0521.jpg

LOREAL'İN TESTER FARLARI 4 RENK, HEPSİ KREM VE BEYAZ TONLARINDA - SIFIR

DSCF0520.jpg

LANCOME BRONZ FAR (SİMLİ) SIFIR

DSCF0517.jpg

DSCF0516.jpg

ELF COLOR STICKS (ALLIK, RUJ, FAR) HER AMAÇLA KULLANILIYOR, 1 KERE KULLANILDI

DSCF0518.jpg

LANCOME KAHVERENGİ SİMLİ FAR - SIFIR

DSCF0515.jpg

MAC DAZZLEGLASS RUJLAR - SIFIR

DSCF0513.jpg

MAC KLASİK RUJ (PEMBE) - SIFIR

DSCF0508.jpg

DSCF0510.jpg

LOREAL - KİRPİKLERİ DOLGUN GÖSTEREN MASKARA - SIFIR

DSCF0507.jpg

DSCF0503.jpg

DSCF0502.jpg

LOREAL KİRPİKLERİ UZUN GÖSTEREN MASKARA - SIFIR

DSCF0499.jpg

DSCF0500.jpg

MAC STUDIO FINISH ORTA TONLARDA STICK FONDÖTEN - SIFIR

DSCF0495.jpg

CHANEL BLUSH - BRONZ TONUNDA - SIFIR

Takas yaparken kullanılmamış ürünleri tercih edeceğimi belirtmek isterim. Çünkü benim ürünleriminde çoğu kullanılmadı.

Mac in ürünlerini çok iyi tanırım mac inbu ambalajlarda ürünleri mevcut değildir.bu ürünler sahtedir.çoğu mac kullanıcı veya mac hakkında bilgisi olan kişiler bunu bilirler.:KK34:

katılıyorum ürünler orjinal değil.
netten alışveriş yaptıysa ürün sahibi de bilmiyor olabilir.

Netten aldığımda var, hediye gelende var, ama her netten aldığım kozmetiği gidip teyit ettiririm, o yüzden herhangi bir sorun yok. Hangi ürüne iddiasında bulunuyorsanız kodunu yazın ona göre inceleteyim.
Ayrıca benim bunun gibi daha bir çok kullanmadığım ürün var. Saçma bir soru gibi geldi bana:)

neden bu kadar çok şey alınıpta hiç kullanılmayıp iyiliiği kötülüğü anlaşılmaıp bi kenara konurkii.hadi fondoten açık geldi deseniz stik ondn daha koyu fondotn olmasa stiği kullanırsın hadi rujun birini kullanmadın geri kalanı neden kullanılmaz sahte olmasa bile bnce israf kullanmıycanı bildiğin dört ürünü birden neden alasınki :44:

Netten aldığımda var, hediye gelende var, ama her netten aldığım kozmetiği gidip teyit ettiririm, o yüzden herhangi bir sorun yok. Hangi ürüne iddiasında bulunuyorsanız kodunu yazın ona göre inceleteyim.
Ayrıca benim bunun gibi daha bir çok kullanmadığım ürün var. Saçma bir soru gibi geldi bana:)

melllll beni msn den eklesene parfüm için bir önceki sayfada adresim var en son mesaj ordan bakıp ekle konuşalım canım. önceden de dediğim gibi özelden mesaj atamıyorum.

neden bu kadar çok şey alınıpta hiç kullanılmayıp iyiliiği kötülüğü anlaşılmaıp bi kenara konurkii.hadi fondoten açık geldi deseniz stik ondn daha koyu fondotn olmasa stiği kullanırsın hadi rujun birini kullanmadın geri kalanı neden kullanılmaz sahte olmasa bile bnce israf kullanmıycanı bildiğin dört ürünü birden neden alasınki :44:

:) Dedektifliğe başladınız heralde. O halde size tek tek neden kullanmadığımı anlatayım siz de rahatlayın bende size bir daha cevap yazma durumunda kalmayayım. Bu arada bu hiç bir şey değil, bunların 10 katı kadar kullanmadığım parfümümde var.

Öncelikle bu ürünlerin çoğunu internetten, yurtdışındaki sitelerden aldım, o 4 ruj set halinde geldi ve alırken fotoğraflarında pırıltılı oldukları görünmüyordu, geldiğinde gördüm ve pırıltılı rujdan nefret ederim, her zaman mat kullanırım, o yüzden hiç kullanmadan direkt buraya koydum

O stik bana hediye geldi ve benim tenim açık renk bana hiç uygun değil, fondötenide düşünmeden aldım ve şu an kullandığım çok daha iyi bir Dior fondötenim var

Kalemler fazlalık, diğer ürünleride kullanmıyorum.

OLDU MU? RAHATLADINIZ MI ARTIK? KİMSE BANA AHKAM KESMESİN, SAHTE ÜRÜNÜ DE ORJİNAL ÜRÜNÜ DE ÇOK İYİ BİLİYORUM VE EMİN OLUN BURADA AHKAM KESENLERDEN DAHA ÇOK TECRÜBEM VAR KOZMETİKLE İLGİLİ. EVİME SAHTE ÜRÜN ASLA SOKMAM, NE KENDİM KULLANIRIM NE DE BAŞKASINA KAKALAMAYA ÇALIŞIRIM. BENİM ALNIM AÇIK, KARALAMAYA ÇALIŞANLAR KENDİLERİNİ DÜŞÜNSÜNLER, BANA DA BULAŞMASINLAR. OLDU MU?

Son düzenleme:
hiç bi şekilde karalamak gibi bi amacım yok açıklamayıda yapmışsınız zaten ,) ben sadece neden bu kadar çok ürün kullanılmadan bi insanın elinde olur diye merak ettim ürünleriniz orjinal olsa bile tavrınız gerçekten çok kötü.Yok siz alamıyosanız maddi durumunuz yetmiyosa alayım yada benim bundan çok iyisi var tarzında şeyler hiç yakışmıyo.herkes sizin gibi olamaz ve buda size kmseyi aşağılama hakkı tanımaz.

:) Dedektifliğe başladınız heralde. O halde size tek tek neden kullanmadığımı anlatayım siz de rahatlayın bende size bir daha cevap yazma durumunda kalmayayım. Bu arada bu hiç bir şey değil, bunların 10 katı kadar kullanmadığım parfümümde var.

Öncelikle bu ürünlerin çoğunu internetten, yurtdışındaki sitelerden aldım, o 4 ruj set halinde geldi ve alırken fotoğraflarında pırıltılı oldukları görünmüyordu, geldiğinde gördüm ve pırıltılı rujdan nefret ederim, her zaman mat kullanırım, o yüzden hiç kullanmadan direkt buraya koydum

O stik bana hediye geldi ve benim tenim açık renk bana hiç uygun değil, fondötenide düşünmeden aldım ve şu an kullandığım çok daha iyi bir Dior fondötenim var

Kalemler fazlalık, diğer ürünleride kullanmıyorum.

OLDU MU? RAHATLADINIZ MI ARTIK? KİMSE BANA AHKAM KESMESİN, SAHTE ÜRÜNÜ DE ORJİNAL ÜRÜNÜ DE ÇOK İYİ BİLİYORUM VE EMİN OLUN BURADA AHKAM KESENLERDEN DAHA ÇOK TECRÜBEM VAR KOZMETİKLE İLGİLİ. EVİME SAHTE ÜRÜN ASLA SOKMAM, NE KENDİM KULLANIRIM NE DE BAŞKASINA KAKALAMAYA ÇALIŞIRIM. BENİM ALNIM AÇIK, KARALAMAYA ÇALIŞANLAR KENDİLERİNİ DÜŞÜNSÜNLER, BANA DA BULAŞMASINLAR. OLDU MU?

Vespa girl make up blogunda mac in sahte ürünleriyle ilgili bir yazı hazırlanmış ve sizin buraya koyduğunuz ürünler orda sahte ürün olatak gösteriliyor.Dikkat edin mac in böle ürünleri yok sakın güwenip almayın diyor.link veremem yasak olduğunda ama googlede aratın ve görün:KK34:

X