Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar ufak bi önerim olucak resimleri ekledikten sonra "cevapla" butonuna basmadan önce "Önizle" diyip boyutlara bakıp gönderirsek sanırım hiç sorun olmazolumunekankayizsmile

Bide ürünleri nekadar kullandığınızı yazarsanız alacak kişiler için çok daha faydalı olur kanımcakaydirigubbakcemile5

3 Takas Gerçekleştirdim. Umarım arkadaşlarımda memnun kalmışlardır.
Kalan ürünler bunlar

Detaylı resim isteyen olursa özel msj göndersin lütfen.

Hiç kullanılmamış ve Avon haricindeki makyaj malz. takas yapıyorum

Smashbox Photo Finish Foundation Primer. 15ml seyahat boyu. Hiç kullanılmadı..
Fındık büyüklüğü kadarı tüm yüze yetiyor yaklaşık 2-3 ay kadar gidiyor..
Bu ürün Sevilde 30 ml 90 TL bu yüzden özellikle bu ürünü markası iyi olan bi ürünle takas etmek istiyorum

Yaklaşık 5-6 tane kaldı
Primer hakkında bikaç link ekliyorum inceliyebilmeniz için

primer

primer

sephora colorful palette pour des prunes 04. Birkaç defa kullandım.

RSL Roselen el ve yüz kremi. 150 ml
Hiç kullanılmadı Resimde görüldüğü gibi koruyucu folyosu açılmadı
Isparta' dan geldi

sweet. Sadece bedenini denedim onun haricinde giyilmedi.
Kapşonludur. 38 beden M bedene olur

ya kızlar bu yazdıklarımı neen değiştir deyip düzeltemiyorum hep yeni açmak zorunda kalıyorum anlamadım

canım benim şimdi cevapla yazmadan önce yanında önizle butonu varya önce ona bas topicte nası durcak resimler vs. bak eğer büyük durmuyosa istediğin şekildeyse ozaman gönder de.

guerlaın blush 4 eclats yüz şekillendirici allık.2 defa kullanıldı takastaaaa...Şu an strawberry de fiyatı 64 lira...

cafalette ürünlerin ulaştı cnm
herşey çok iyi tam dediği gibi umarım sende benim ürünlerimden memnun kalırsın
çok teşekkürlera.s.opuyorumnanaktan

guerlaın blush 4 eclats yüz şekillendirici allık.2 defa kullanıldı takastaaaa...Şu an strawberry de fiyatı 64 lira...

merhaba,

allik cok hos duruyo.allikta genelde pembemsi renkler dha cok hosuma gidiyo.begendim ama ben nasil foto yüklicegimi bilmiorum. bi arkadasimda kiyafetini begenmistim ama foto yükjleyemiorum nasil olcak?

merhaba,

allik cok hos duruyo.allikta genelde pembemsi renkler dha cok hosuma gidiyo.begendim ama ben nasil foto yüklicegimi bilmiorum. bi arkadasimda kiyafetini begenmistim ama foto yükjleyemiorum nasil olcak?

arkadaşlar kalan ürünlerim bunlar mümkünse tek kişiyle ve dürüst bir kişiyle takas yapmak istiyorum hepsini yollıcam illa denk olması gerekli değil
maybeline turbo bost ve golden rose maskaralar ikiside siyah renk ikiside kesinlikle kullanılmamıştır

lancome toz far kemik-kahverengi(hiç kullanılmadı)
avon yeşil toz far(hiç kullanılmadı)
avon 2 renkli far altın-pembe (denedi)
clasics glos kırmızı (denendi)
golden rose kıpkırmızı ruj (el üstünde denndi yepyeni)

emily siyah kalem hiç kullanılmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…