Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
NİL, coastal scient 88 li far paletini neden takasa koydun canım,memnun kalmadın mı??
bir de satsan ne kadara satarsın acaba??

NİL, coastal scient 88 li far paletini neden takasa koydun canım,memnun kalmadın mı??
bir de satsan ne kadara satarsın acaba??

canım aksine çok memnunum 120 lik paleti almak istiyorum aslına bakarsan ,şuan için ertelemek durumunda kaldım 88 li paletin takasını..mali durumumu düzenlediğim an 120 lik alacağım muhtemelen 88 li paleti satarım , ama bir fiat belirlemedim şuan için ...

ben onları baya uygun bir fiyata ebay da buldum canım ama coastal gibi çıkmazlar diye korktum o yüzden almadım,ikisi de aynı kalitedeler mi??

ben onları baya uygun bir fiyata ebay da buldum canım ama coastal gibi çıkmazlar diye korktum o yüzden almadım,ikisi de aynı kalitedeler mi??
tabii ebaydakilerin her biri için aynı şeyi söyleyemem ama bendeki 88 li paletin pigment yoğunluğu va kalıcılığı, kalitesi oldukça iyi... bu palet ile yaptığım makyajlarda far bazı kullanmama gerek bile kalmadı... ama dediğim gibi diğerlerini bilemem .. 120 lik paleti alırken ,bunun kalitesini bulabilecek miyim bende bilemiyorum ...

canım o daha ucuz coastal 88 li paletten,benm de kafam karıştı açıkçasıCADIARZU
ama ikisi de çinde üretilior belki de o kadar kalite farkı yoktura.s

bilemiyorum ama araştırmalarıma göre geneli memnun ve bir bilgiye göre hepsinin coastal ın üretildiği fabrika çıkışlı olduğu sadece logo basılmadığı yönünde... bilgim bu...

canım o daha ucuz coastal 88 li paletten,benm de kafam karıştı açıkçasıCADIARZU
120 lik in geneli mat renklerde aralarda ara ara parıltılılar varve tonlar birbirine çok yakın ama 88 linin sadece mat ve sadece parıltılı serisi var özellikle ultra parıltılı olanlar daha yüksek fiatlarda,sanırım bu yüzden ..bendeki yoğun parıltılı (ultra shimmer)

aslında 88 li olan paleti almak daha mantıklı gibi,renkleri ve ışıltılarını daha güzel buluorum ben çünkü.kullanan herkes de memnun:1rolleyes:

Kızlar bazı ürünler takasa gitti, yanlarına yazdım gidenleri.

kızlar diğerleri takasa gitti,elimde kalanlar bunlar.....

takastalar....

yukarıda alıntıyı birtürlü yapamadım kusura bakmayın,yukarıdan makyaj çantası,temizleme sütü,mavi rimel,max factor rimel,iki pembe ruj takasa gitmiştir,diğerleri hala takasta.

Resimdekiler; hediye gelmiş olup kullanmadığım manikür seti,maybellıne göz makyaj temizleme losyonu,max factor lastıng performance fondoten,golden rose allık,avon fondoten,body shop whıte musk parfüm,flormar stik fondoten,she likit ruj,loreal çift taraflı rimel,max factor 2li kahve far,max factor 2li pembe far,kajal beyaz toz far,pembe toz far,altınrengi toz far,kahverengi toz far,avon rimel,gabrini simli mavi kalem far,maybellıne 05 numara likit ruj,maybellıne 08 likit ruj,clearskin fondoten,color trend aydınlatıcı,teatree kapatıcı,emily göz kalemi,max factor 2000 calorıe rimel,kahve simli eyeliner,carmina siyah dipliner,flormar yeşil far,sürülünce kırmızıya dönen yeşil ruj.

avon clean cream ,avon bronze after sun 500 ml,artıstry bitkisel tonik,artıstry essentials,d'olive el ve vücut kremi,pantene kahverengi saçlar için saç kremi 200 ml hiç kullanılmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…