Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar elimde hiç kullanmadığım Neutrogena Radiance Boost Göz Çevresi Bakım Kremi var. %50 indirimden 2 tane almıştım ama anladım ki 1 kutu bile uzun süre gidecek oyüzden ihtiyacı olan biri vardır belki diye düşündüm. Fotoğrafı internetten buldum , bendekini kutusundan dahi çıkarmadım aldığım gibi duruyor.

elimde bırkaç şey benımde var
VİCTORİA SECRET ÇİLEKLI LİP GLOSS ( uçuk şeker pembesi çilek tadı var ve hıc kullanılmadı sıfır)
MYBELLİNE CONCEALER
YAKLAŞIK İÇİNDE 90 RENK FAR 3 ADET ALLIK BULUNAN MAKYAJ PALETİ ( birkaçtane farı aplıkatör ıle denenmıstır)
OLAY TONİK (yarısından bıraz azı kullanılmıştır)
TURUCCO marka SARI LİP GLOSS DUDAGA SÜRÜLDÜĞÜ ZAMAN ÇOK HOŞ KIRMIZI PEMBE ARASI BIR RENK OLUYO
daha da bakıcaklarım war ilerıkı sayfalarda ürünlerim de war

kızlar bende clear and clearn yüz temizleme jeli toniği ve nemlendiricisi var alışkın olmadıgım için 2 defa falan kullanmışımdır.
catherine arley ve flormarın pudraları var 1 kere sürülmüştür ten renkleri çok açık verildiği için kullanamıyorum .

arkadaşlar bende elimdeki ürünleri koyuyorum. umarım beğenirsiniz vede takas edersiniz benimle. tercihim siyah rimel, kırmızı ruj, siyah göz kalemi.

oriflame ın pudrası.1 kere sürdüm koyu gelince kulanamadım.

avon color trend ruj.

goldenrose parlak kırmızı oje ama tam kırmızı değil. hiç kullanmadım.
flormar simli yeşil kalem.

oriflame ın makyaj paleti. 2-3 kere anca kullandım. sadece rengini beğendiğim bir ruj vardı ondan arada sırada kullandım. far kullanmayı sevmediğimden kullanamıyorum.

Son düzenleme:
lilyum bende vr canım hemde 1 kez kullandım
maybelline siyah suya dayanıklı rimel var canım
resmini ekelrim bu akşam

başka şeyelrde ekliycem

kızlar elinde siyah rimel, kırmızı ruj, siyah göz kalemi olan yokmu. yardımcı olurmusunuz bana.

Flormar siyah göz kalemi var bende, sadece bir kere kullandım.
Bir de şu anda markasını hatırlayamadığım kımızı rujum var,o kullanılmış ama yarısından fazlası duruyor. Üstelik çok kalıcı. İstersen bir ara fotoğraflarını da eklerim...

selam kızlar
hediye gelen ve kendi saç şekillendirici setim olduğu için kullanmadığım saç düzleştiricilerimi koymak istiyorum. philips saç düzleştiriccyi sadece denemek amaçlı kullandım sıfır ayarındadır. kutusuyla gönderilecektir.
premier saç düzleştiriciyi hiç kullanmadım. sıfır garantisiyle kutusuyla gönderilecektir.
her türlü takas vs. teklife açığım. iyi günler herkese

philips saç düzleştirici özellikleri için buraya tıklayın

premier saç düzleştirici özellikleri için buraya tıklayın

Son düzenleme:
b&m canım senin rujların rengine bayılmıştım ama verilmiş sağlık olsunolumunekankayizsmile

chance21 canım ben istediklerimin hepsini 1 kişiden almak istiyorum kargo vs çok olmasın diye teşekkür ederim ilgin için.

sitede sorun çıktı , site 15 temmuza geri döndürüldü , msjlar , konular , yazılar gitti.yeniden koy resimlerini.

ay bu topik ne güzelmis
benimde kullanmadigim birsürü esyam var
hic kullanilmamis ve sadece deneme amacli kullanilmis birsürü kozmetik esyasi
ama trde degilim takas zor olur heraldebilmiyorumkismile napsam bilemedim

kızlar özel bir gün için aldığım İ.D. BARE MİNERALS makyaj altı baz var elimde bir yada iki kez kullandım, yüzüme makyaj yapmadığımdan kullanmıyorum, duracağına işe yarasın
bu arada markayı biliyorsunuzdur, minerallidir asla zararlı madde içermez, iyi bir marka ve kolay sürülür süper bir ten oluyor, şeffaf renktir, ince çizgileri vs. kapatıp kadife bir cilt yapıyor,
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
kızlar takasa bir çok ürün koyacağım ayrıntıları ve fotoları ile birlikte başlıyorum

nivea young serisinden matlaştırıcı nemlendirici (yağlı ciltlere uygun süper matlaştırıyor hemde yumuşacık yapıyor 2 tane almıştım birini kullanıyorum bu hiç kullanılmadı)

Uploaded with ImageShack.us

avon sof musk vücut pudrası(mis gibi kokuyor ve yumuşacık yapıyor bende diğer kokularının da var %75 i duruyor)

the body shpo tea tree serisinden tonik hiç kullanılmadı lekelere çok iyi geliyor

garnier siyah nokta temizleyici(siyah noktaları yok ediyor hiç kullanılmadı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…