Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam denenmiş ürünler br çoğu ,en azından blog iin denendiler..

giyim evde taşıor aslında ama ekle bakarım,çok beğendiğim bişleri olursa ,neden olmasın

minimle anlaşmayı yaptık,ben ona puma ayakabı yollıcam,oda bana allıklarısositososito
akitramlada anlaştık..farın rengi çok güzelhihoyyytmor farım yoktu zaten,üstelik sevdiğim arkadaşımdan hatıra olucak:1rolleyes:
bu topik boş kalmasınalın-verin topiğe can veringamyoncuiremsu

akradaşlaarrr..........miniiiii , tanriçaaaaaa hayırlı uğurlu olsun yeni cicileriniss.......güle güle kullanın en güsel günlerinisde bayanssulusmile :hulya: olumunekankayizsmile

akradaşlaarrr..........miniiiii , tanriçaaaaaa hayırlı uğurlu olsun yeni cicileriniss.......güle güle kullanın en güsel günlerinisde bayanssulusmile :hulya: olumunekankayizsmile

çok teşekkürler hayatımopuyorumnanaktan
ee hadi sizlerde boş durmayınhihoyyytrenk gelsin topiğe:sm_cool:

Deracine selilüt serumu.Hiç açılmamış kutusunda..Piyasa fiyatı 71 lira kızlar.Eğer işime yarayan bişey olursa takas edebilirim.Özelliklerini internetten araştırıp bakabilirsiniz.garanti olarak 1 beden incelme sağlıyormuş.

TAKAS EDıLDı

Son düzenleme:
kızlar selam benımde malzemelerım var baya hepsını sırasıyla yazıcam ama ısteyene hepsı 30 tl ısteyene takas olur elınızde tek bı urunde olabılır takas için..sonucta ben bunları kullanmıyorum..cok ojem var bu yuzden bana lazım deıl yoksa hepsının renklerı hoş,bazıları hıc kullanılmadı bazıları yarısında ojelerın bozuk deıl ama surulebılıyor.. rujun bırı acık renksedeflı bana yakışmadı bırkere surdum dıgerıde cok guzel bır renk bordo gbı gorunuo ama okdr koyu degıl kahveyle kırmızı karışımı mat guzel bı ruj ..rımel desen hıc kullanmadım rımelım cok hedıye gelmiştı ..allıkta alındıgı gıbı duruyor sungerlı cok şirin bişe baya yogun..gozkalmlerıde hıc kullanılmadı ha bıde mybelınenın çevirmelı ruju var glos gbı oda acık renk cok az kullanıldı...

golden rose 3d fantastic taraklı rimel -kullanılmamış 1 adet
mybeline watershine çevirmeli sedefli açık renk glos ruj-1 adet az kullanıldı
flormar true color açık sedefli ruj _1 adet 1 kere sürüldü
ruj markası belli degıl mat bordo kahve arası bir renk çok koyu degıl-1 adet çok az kullanıldı..
emily yeşil ve mavi kalem -1 er adet kullanılmadı
allık-fun marka süngerli şeker pembe yoğun- 1 adet kullanılmadı
ojeler.
3 adet golden rose yeni serisi uçuk pembe-pembe-krem(Az kullanıldı)
2 adet golden rose eski serisi-yansımalı kahve ve bordo(hıc kullanılmadı)
1 adet collezıon marka sedefli bakır altınsarısı (az kullanıldı)
5 adet flormar oje -nar çiçeği sedefli- yansımalı kırmızı(nar çiçeği yarıda digerı az kullanıldı)
bej altınsarısı yansımalı- kırık beyaz ve bordo(kullanıldı)

Son düzenleme:
kızlar
çok çok aldım çoğu hiç kullanılmadı buara biraz paraya ihtiyacım oldu fiyatlarının çok çok altında satabilirimde takas da olur yeterki benim kullanmadığım başkasının işine yarasın
toplu görünüş

gloslar
flormar hiç kullanılmadı
avon bir kez kullanıldı
elf rengine bakıldı dudağa sürülmedi
clasics glos birkere kullanılıldı

golden rose rimel hiç kullanılmadı
she mavi rimel hiç kullanılmadı
loreal değişik fırçası var rimel hiç kullanılmadı
golden rose eyeliner hiç kullanılmadı dışına bant yapışmış çıkartmasını aldı

avonun ojesi hiç kullanılmadı
flormar ojeler hiç kjullanılmadı

stila stik fondoten bir iki kere denedim rengi bana uymadı
bourjoıs bronz allık bikaç kere kullanıldı
c.arley şeftali allık hiç kullanılmadı
maybeline afınıtone pudra kullanıldı baya gider
c arley pudra kullanıldı baya gider

the body shop tea tree yüz temizleyici hiç kullanılmadı
nivea matlaştırıcı nemlendirici hiç kullanılmadı
garnier siyah noktalar için temizleyici hiç kullanılmadı,
diadermine göz kremleri hiç kullanılmadı

mac orjınaldir istediğiniz yere onaylatın pinked mavue a84 no set içinden çıktı 2tane biri fazka

beauty canım body shopun yuz temızleyıcısı ıle avonun rujuna karşılık benımkılerı verebılırım sana yukarda bakarsın

Bende oldukça fazla ve hiç kullanmadığım fonda.,allık,aydınlatıcılar ve göz farları var. ısteyen varsa kargo yapabilirim vede rujlarrr :)

livi ekle ekle
biz takas ettik tanrıçamla falan bişelerimzi,ulaşmıştır eline sanırım banada bugün yarın gelir:ecrin_bebek:

smashbox blush trio 2
Lıghts up
renk tonları tenime hiç uymuyor malesef,
açık renk olan yeri iki kere kullandım,diğerlerini sadece denemek için parmakladım,
açıkrenk olan yerinde içinde pembe ışıltılar var okadar açık durmuyor
kalıcılığıda süperto
takas edildii...

Son düzenleyen: Moderatör:
Fıııyy Minim çok güzelmiş ya bu...:asigim:
Livitoma çok yakışır...lililili
:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…