Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dscn7798m.jpg

kızlar 20 lik far seti mineralli....ister takas ister ücretli olabilir....

üst resimdekiler yepyeni ve taze
alt kısımdaki allıklar ise sadece 1 kes denenmiş rengi gitmediği için
para yada takas isteyenler işinize yarayan varsa ütfen bana ulaşın

canım merhaba maybelline allığının rengi neydi tatlımm
takas için vereceğim bişey yok ücretinide yazarmısınnn opuyorumnanaktan

kızlar elimde avonun little black dress rolonu glisirinli el kremi,avon kajalstick açılıp kapanabilen siyah göz kalemi,avon banyyo köpüğü lavantalı 1 litrelik ve 500 litrelik,avon genital bölge temizleme jeli,anew sıkılaştırıcı far moonligt rengi 2 kere deneme amaçlı kullanıldı.avon anna cüzdan,oriflame simli mor stik göz farı az kullanıldı.avon serinletici vucut losyonu 500 lt.avon color trend ikili mist rengi göz farı,kullanılmış olanları yazdım diğerleri hiç kullanılmamış.isteyen olursa özel msj atabilir.

Son düzenleme:
SALLY-HANSEN-DOLGUN-COVER-GIRL-PORSELEN-MAKE-UP__23389580_0.jpg

sally hansen dolgunlaştırıcı ,parşatıcı 1 kez kullanıldı ..
covergirl porselen makyajlarda kullanılan krem far parıltılı dolu...
7-li-firca-seti__23897049_0.jpg

7 li fırça seti ,1 kez kullanıdım far ve ruj aplikatörünü gerisi 0 ..20 lik set aldığım için kullanmıyorum ...

far-paleti-48-renkte__23901102_0.jpg

çakma ama çok iyi bir çakması ,renkler kalıcı ve belirgin ,daha büyük bir set aldığım için ,ihtiyaç fazlası ...

3-renk-pariltili-eyeliner-stila__23922671_0.jpg

pempe,yeşil mavi glitter eyeliner parıltılı hepsi sadece denendi... renkeri bana gitmediği için kullanmıyorum ...

Son düzenleme:
Arkadaslar herkesin kendi tercihi, yanlis anlasilmasin ama nette okuyunca paylasmak istedim.Makyaj urunlerinin tarihine dikkat etmekle ilgili bir yaziydi ama urunlerin kullanilmis olmasi da risk tasiyacagini dusunerek paylasmak istedim

Ingiliz Cilt Fon'unda çalışan Bevis Man, "Gözlerinize özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Gözde oluşan enfeksiyonlar acı verici ve uzun süreli olabilir," diyor ve ekliyor, "
Kullanım süresini doldurmuş makyaj malzemeleri, bakterilerin bulaşması yoluyla kaşıntı ve enfeksiyon oluşturma riski taşıyor.

X