kullanılmış kağıtların geri dönüşümü

KucukBocuk

mucizeler benimle olacak!
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
9.617
37
43
merhaba kızlar...

nereye açmam gerektiğini bilemedim başlığı ...

çalıştığım fabrikada işim gereği kağıt kullanımı çok fazla... kendi adıma geçerliliğini yitirmiş dosyaları arkalarını da kullanarak kağıt israfını mümkün olduğunca azaltmaya çalışıyorum...mümkün olduğunca maillerden çıktı almamaya çalışıyorum...

2 tarafı da kullanılmış kağıtları ise daha sonra çöpe atarken içim acıyor...

Firmam İzmir Çİğli Organize Sanayii de... daha önce patronlarıma söyledim ama onların da bu konuda fazla bilgisi yok...

İzmir de kullanılmış kağıtları toplu şekilde alan bir yerler var mıdır bilgisi olan var da yazarsa çok sevinirim...

ayrıca herkesi de dikkat etmeye davet ediyorum ; küçük bir hatırlatma olarak düşünün lütfen ... yerimseniben

canım bir ara bizim şirkette de bazı kağıtlar geri dönüşüm için veriliyordu ama tam olarak nereye verdiklerini bilmiyorum
ama ilgilenen kişi ile en kısa zamanda konuşur öğrenmeye çalışırım senin için

bu arada kullanılan pilleri biriktiriyoruz mesela, onlarıda gerekli yerlere teslim ediyor şirkette ilgili kişiler

böcüğüm bağlı olduğun belediyenin çözüm merkezini aramalısın onlar ilgileniyorlar

çok güzel konu ben izmiri bilmiyorum izmirli bayanlar bir yardımcı olsanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…