Makyaj Ürünleri Kullandığmız FLORMAR Ürünleri ( Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

eylemcetinkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
279
0
Selam kızlar
Bu başlıkta çoğumuzun kullandığı Flormar ürünlerinin iyi-kötü yönlerini tavsiye ettiklerimizi veya etmediklerimizi konuşalım istedim umarım yararlı olur:)

Bende resim ekleme butonları kaybolmuş durumda bu yuzden resim ekleyemedm
Flormarın 5 li far paletinden 1 numarayı, pretty compact pudrasından 193 numarayı, tekli farlarından mat siyah rengini, eyeliner kalemini ve göz kalemlerini kullanıyorum saydıklarımın hepsinden memnunum:)

Son düzenleme:
bütün ojeleriiiiiikaydirigubbakcemile3sositososito

079 numaralı olana bayılıorum belki dikkatinizi ceker hosunuza gider zemindeki renk

buda 381

doğru ya:)) ojeleri unutmuşum ben bndede 15 tane ojesi var ilk resimde zemindeki renk çok güzel gerçekten esmer ellerde de süper durur.bu arada resm çekip paylaştığın içn teşekkürler

doğru ya:)) ojeleri unutmuşum ben bndede 15 tane ojesi var ilk resimde zemindeki renk çok güzel gerçekten esmer ellerde de süper durur.bu arada resm çekip paylaştığın içn teşekkürler

yaptıgım bütün desenleri çekiyorum canım paylaşayım dedim fazla makyaj yapmam bi rimelim bi allıgım bide göz altı kapatıcım var hepside max factor ve mac tan ama flormarın ojelerine bayılıorum alısveriş merkezlerine standları kurulmus her gittigimde basına kosuyorum artık hepsinden var sanırım
o ilk resimdeki hos bak biraz koyu cıkmıs orada ama asıl böyle bunu herks cok begendi valla gördügüm erkek arkadaslrım bile aaa ne guzel renk diyo

ayy renge bak. süper süper ellerde güzel tırnaklarda. bayıldım..

bende bugün yeni aldığım flormarlarımı koyayım. bunu diğer topiğede koymuştum. burayada ekleyim. (Resimli En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri ne koymuştum bu resmi ).

flormar quartet eye shadow
404
flormar supershine lip gloss
116 ve108

Son düzenleyen: Moderatör:
you know son fotodaki flormar ojenin nosu nedir çok güzelmiş gerçekten.yada yazdında ben mi görmedim
bide kaç kat sürdün

you know son fotodaki flormar ojenin nosu nedir çok güzelmiş gerçekten.yada yazdında ben mi görmedim
bide kaç kat sürdün

fotonun üzerinde yazıyor canım 381 2 kat sürdüm hep 2 kat sürerim ben yeterli geliyor ilk aldıgımda pişman olmustum şişede hos durmuyor ama sürünce vazgecemedim

ya çok güzelmiş gerçekten

okypete cnm sanada bi sorum var:)) 4 lü farın kalıcılığı nasıl ve renkleri nasıl veriyo birebirmi?
ben 5 li far alırken standtaki bayan bana 4 lüden vermek istedi daha kalıcı renkleri daha canlı diye ama ben 5 lideki bi rengi çok beğedim o da 4 lüde yok diye almadım sen memnun kaldınmı? güle güle kullan bu arada

ben flormar delisiyim sanki... kapatıcıdan pudraya, rujdan kaleme, fardan allığa...
her bir şey var. memnunum tavsiye ederim... ekleyebilirsem foto da eklicem

teşekkürler canım..
canım arkadaşımda vardı bu seri. bu renkler. muhteşem duruyor. kalıcı. ondan görüp aldım... daha denemedim bu seriyi.ama arkadaşım çok memnun.

hmm güzelmiş smokey makyaj için çok iyi olur bence ya malum standlardaki görevliler iyide olsa kötüde olsa pohpohlamayı çok severler ürünlerini ya o yüzden güvenip alamadım .. saol cnm. alınacaklar listesine girdi:)) ve sölemeden geçmiyim purası gerçekten fiyatının üstünde çok çok iyi bi performansı var ben deneme amaçlı aldım ama max factor creme puff la aynı diyebilirim

Son düzenleme:
flormarınmı max ınmı canım? ben sadece max ın 2000 calorie rimelini kullanmıştım onu çok beğenmiştm flormarın rimelerinyse hiç denemedim ama makyaj bloglarnda falan sık sık bahsettiklerini gördüm istersen onlara bi gözat canım. bn uzun zamandır maybelinne turbo boost kullanıyorum tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…