Kullandığınız idrar testleri kaç miu/ml lik ?

ben öğrendiğimde bebeğimin kalbi bile atıyordu tahlilden sonra inanamayıp ultrasonda baktırdık o zaman gödük kalp atışlarını

Canım Allah size bapışlasın bebeğini ama benim merak ettiğim kullandığınız testlerin duyarlılığının durumu...Bebeklerin kalbini ne zaman ultrasonda gördünüz değildi.....

duyarlılığını bilmiyorum canım özür dilerim yanlış anladım

Son düzenleme:
canim genelde 50miu luk hepsi...ama dedigim gibi ben 8. gun yaptigimda hafif silikti ve o gun degerim sanirim23 falanmis...

Bademcim ben 2 çeşit testte yaptım ama duyarlılıklarını bilmiyorum.Bu testlerden biri sadece poşetteydi , diğeri ise karton kutu içinde poşet poşetin içinde de test vardı.Sadece poşette olanla 7.gün çok silik gri çizgi çıkmıştı.8 ve 9. gündede daha pembe 2. çizgi çıkmıştı diğeri ile de 8. gün öğlen ve 10. gün sabah yapmıştım ve çoook silik çıkmıştı.Biliyorsun 10. günde kan testine gitmiştim.Eşine istersen bu dediğim poşet testlerden aldır , onların duyarlılığı iyi...

Bademcim bu kadar kendini üzme arkadaşım ya , daha ortada bir şey yok...Kendine işkence yapıyorsun daha ne belirtin olsun...Bende olanın aynısı var...

arkadaşım stres olma kaçıncı günündesin bugün çok istiyorsan kanda baktır idrardakine okadar güvenme bence ben de yaptırmıştım ilk günlerde çıkmamıştı stres yapma yada test gününü bekle bence derin bi nefes al ve biraz dinlen meyve ye uyu yada ne bileyim biraz dolaş ama kafanı dağıt bu sters çok berbat bişey tabi benimki de bi tavsiye cnm ..

12. gün yumurta toplandı,14. gün transfer edildi..Yani 2 . gün embriyosu ??

Adetim temmuzun 2 sinde..Bu gün adetimin 25. günü...

hayatım adet ile testin tam ne ilgisi var anlamadım? herkes tam 28. günde adet olmuyor ayrıca transferde tam 14. gün yapılmıyor ki? mesela benimki adetin 14. günü toplanmıi 16. günü tranfer edilmişti. test günü de transferden 13 gün sonraydı. aöa ben 25-26 günde bir adet oluyorum. senin transferin 2. günü olduysa o günü sayma ondan sonra 13. gün test günün ve kafayı yiyeceksin lütfen bekle

3 gün var

Sadece jel verdiler ama eşim hem progynex iğne ( progesteron iğnesi yapıyor) hem de depo progesteron iğnesi yapıyor 5 günde bir......

progynex ile progesteron aynı şey. sadece progynex burada üretiliyor diğeri ithal. ikisini de mi yapıyor eşin? bir de üstüne jel kullanıyorsun ? kafamçokkarıştı

progynex ile progesteron aynı şey. sadece progynex burada üretiliyor diğeri ithal. ikisini de mi yapıyor eşin? bir de üstüne jel kullanıyorsun ? kafamçokkarıştı

Deniz bulut canım,bir arkadaş progesteron iğnesi kullandım ben demiş,ikisinin aynı şey olduğunu belirtmek için parantez içinde yazdım...Bana yapılan iğnelerden biri depo iğne diğeri günlük doz..
Eşim farmakoloji uzmanı dr.
Her iki iğneyi birden aynı günde yapmaması gerektiğini bilecek kadar bilgisi vardır değil mi ?yerimseniben Telaş yapıcaksa o yapar zaten,kafan karışmasın..

Jele gelince her gün kullanıyorum daha önce de dr um bu şekilde tarif etti...

Son düzenleyen: Moderatör:
benim transferden sonra 8. gün yaptığım test duyarlılığı 25 idi. ikinci çizgi baya belirgindi.
10. gün kan testim 270 çıktı demekki idrar testi yaptığımda 135 falandı beta hcg.

10.gün ise duyarlılığı 20 olanla yaptım .markları farklı bu testlerin ve beta hcg yüksek olduğu halde ilk testime göre ikinci testim daha silik.

Son düzenleme:
BADEM güzelim ne bu stress?? Seni coook karisik gördüm, gün gectikce anliyorum heyecanda artiyor ama hersey sonucta olacagina varir. Herkesin bünyesinin ayni olmadigini sen hepimizden daha iyi biliyorsun ve hepimizin idrar testinde farkli günlerde ve farkli sekilde cikiyor.. 10, 20, 25 mlu olsun ne yazar cikacagi varsa cikar. Lütfen kendine bu kadar eziyet etme, insallah 14.gün kan testinde cikar o zaman hersey daha iyi olacak.

Kızıldenizin başına gelen benim başıma da gelsin diye ümitleniyorum...Adetine 2 gün kala beta hcg si 6,adet günü 10 çıkmış..Ve şu an oğluşu kucağında...:nazar:

benim transferden sonra 8. gün yaptığım test duyarlılığı 25 idi. ikinci çizgi baya belirgindi.
10. gün kan testim 270 çıktı demekki idrar testi yaptığımda 135 falandı beta hcg.

10.gün ise duyarlılığı 20 olanla yaptım .markları farklı bu testlerin ve beta hcg yüksek olduğu halde ilk testime göre ikinci testim daha silik.

testlerin resmini mi koymuştun? kaçırdım sanırım....:çok üzgünüm:

Allah herkesin evladini nazarlardan korusun. Idrar testleri hakkinda yorum yapmak istemiyorum, cünkü cok yaniltici sonuclar verdiginide gördüm, silik cikip adet oldugum cok aylar oldu. Ama yinede bir umut diye deniyoruz, galiba cift cizgi görmeden rahat yok :jeyyar: Bugün cikmadiysa yilmak yok, daha bunun yarini var ve ertesi günüde var yerimseniben

Son düzenleme:
canım eczanelerde satılan ucuz testlerin duyarlılığı kalın kitlerin 25 daha ince ve dar olanların 20 miu/ml dir.inşallah sende çift çizgiyi görürsün.

Kızıldenizin başına gelen benim başıma da gelsin diye ümitleniyorum...Adetine 2 gün kala beta hcg si 6,adet günü 10 çıkmış..Ve şu an oğluşu kucağında...:nazar:

öyle olmasın canı gönülden diliyorum canım.
inşallah

bademim regl falan olmadinki neden bu kadar uzgunsun,???her gecen dakika daha umitli olman lazim...ama aslinda heyecanini cok iyi anliyorum cok normal yasadiklarin..ve hepimizin basina gelen seyler...

X