Kullandığınız idrar testleri kaç miu/ml lik ?

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Merhaba arkadaşlar,

Kullandığınız idrar testleri kaç miu/ml lik biliyormusunuz ?

10 miu/ml lik erken idrar testleri ile adetinize kaç gün kala çift çizgiyi gördünüz ve çift çizgi çıktığında kanda beta hcg baktırdıysanız kaçtı değerleriniz ?

• Konu Sahibi EU2
Lütfen kimse düşünmedi mi bu konuyu ? CADIARZU

• Konu Sahibi EU2
mrh badem özelin kapalı sanırım msj atmak istemiştim özelden gönderemedim bende düzcedeyim görüşmek istersen buluşup dertleşebiliriz dicektim sevgiler..

• Konu Sahibi EU2
bademcim ben transferimin 5. günü test yaptım 15 miu-ml testte pozitif çıktı.iki gün sonra yaptım kan testini ondada 31.küsür çıktı işte sen bugün yaptınmı canım test ne çıktı

• Konu Sahibi EU2
ıdrar testi negatif çıkıyor..Ama dün parmağımla kontrol ettiğimde kan vardı ancak iç çamaşırıma gelen birşey yoktu..Eşim progynex 100 lük iğne yaptı..Kan yok şu an parmakla kontrol ettiğimde..Dr adet günü yapın kan testini diyor...fisfisfis

• Konu Sahibi EU2
bademcim transfer edilen embriyonun yaşına da bağlıymış test günü bence adetine iki gün kalada çıkabilir ama senin ilkide geç yükselmiş tabi o nedenle bekleyebiliyosan bekle canım........

• Konu Sahibi EU2
ben dört gün kala yaptırmıştım 31 çıktı

• Konu Sahibi EU2
bademcim transfer edilen embriyonun yaşına da bağlıymış test günü bence adetine iki gün kalada çıkabilir ama senin ilkide geç yükselmiş tabi o nedenle bekleyebiliyosan bekle canım........

12. gün yumurta toplandı,14. gün transfer edildi..Yani 2 . gün embriyosu ??

Adetim temmuzun 2 sinde..Bu gün adetimin 25. günü...

bademcim bilmiyorum iğneyle alakası varmı ama bende progesteron diye bi iğne kullanıyorum opunun yapıldığı günden beri günlük 75 mg üç ampul yani çok şükür tutunma lekeside daha sonrasındada lekelenmeler yaşamadım allah şükürler olsun sizde yokmu böyle bi iğne kullandırmadılarmı

benim 14 gün toplandı çünkü iki gün geç başlandı adetimin beşinci günü başladık tedaviye e2 yüksekti düşürmek için 19. gün transfer yapıldı 25. gün test yaptırdım kan testini

canım senin adetine ne kadar var
3 gün var

Sadece jel verdiler ama eşim hem progynex iğne ( progesteron iğnesi yapıyor) hem de depo progesteron iğnesi yapıyor 5 günde bir......

Badem kaç gün oldu transferin olalı? Benim transferin 6. günü testte çıkmıştı, 10.günü kan testim 148 di, testin hassasiyeti 20 mıu bildiğim kadarıyla.

benim 14 gün toplandı çünkü iki gün geç başlandı adetimin beşinci günü başladık tedaviye e2 yüksekti düşürmek için 19. gün transfer yapıldı 25. gün test yaptırdım kan testini

Tedavim adetimin 2. günü başladı hemen...

canım bitane daha test yaptım tam adet günü hani tam kıpkırmızı çıksın çizgi hatıra olarak saklarım diye onun duyarlılığı daha düşüktü çizgi ilkinden bile daha silik çıktı

ıkizlerime hamileyken 8. gün idrar testinde çıkmıştı ama o zaman adetime 2 gün vardı..Ancak test kaç miu/ml likti bilmiyorum ...Şimdi kafam karışık...

2-3 gündür bir umutla wc ye koşuyorum sabah kalkar kalkmaz...Ama yok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…