Vücut Kremleri kullandığınız güzel kokulu vücut kremleri

Vücut kremleri, losyonlar

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
1.572
1
35
kızlar eminimki çoğunuz vücut bakımınızı benden daha iyi yapıyorsunuz ve şu krem işini aksatmadan halledebiliyorsunuz ben hiç bir şeyi düzenli yapamayan bir insan olarak krem kullanma konusundada çok başarılı değilim fakat artık pul pul olan derilerim için bende istiyorum ve şöyle güzel kalıcı kokusu olan ve iyi nemlendiren krem önerilerinizi merak ediyorum kullandığınız kremleri resimli paylaşırsanız çok sevinirim ben de bu arada arayışta buluniyim :)))

Piyasada bildiğim kremlerin ya kokusu çok güzel olur fakat iyi nemlendiremez yada tam tersi.Ama yaklaşık 4 ay önce kadar egzama olan ellerim için doktorun verdiği EXCıPıAL Lipo harika nemlendiriyor :)Fakat kokusu normal yani aslında bildiğin deterjan gibi.

:)))) sanırım hiç ikisi bir arada olmuyor :)))

The Body Shop'u bu konuda tek geçerim.:asigim:
Özellikle Body Butter ları harika nem ve muhteşem kokuya sahip...

antalyada mağazası yok malesefki :S peki hangi kokuları güzel ?

body shop vücut ürünleri gerçekten çok güzel özellikle çileklisi ve hindistan cevizlisi bir de papaye lisi var ama o bana biraz ağır geldi bu arada canım ürünleri kendi sitesinden telefon siparişiyle alabiliyorsun sanırım

hindistan cevizli urunlerin kokusu guzel oluyor fakat ben mecitefendinin bir kremini almistim hindistan cevizli fakat içinde parafin vardi belkide vazalin vardi tam hatirlayamiyorum simdi :s ondan kullanmayi biraktim :S

ucuz ve her yerde bulunabilen bir şey istersen
arko nem mangolu nefis kokuyor

bunu tavsiye ederim harika bir kokusu var hem dogal sıkılastırma ozelligide var

canim resmi goremiyorum ben :S evet mangolu yada meyveli seyler guzel kokuyor. arkonunkininde kokusuna bakicam canim çok sagol

Arkonunkiler iyi nemlendirmiyor bence,koku bakımından iyi emme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…