Makyaj Ürünleri Kullandıgınız en iyi makyaj markaları hangisi ??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

semiha91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
474
1
ben avon kullanıyordum artık bıraktım çünkü ne rimelleri ne farları işe yaradı sevmedim kızlar hangi markaları tavsiye edersiniz ?:KK16:

ben iki senedir loreal ürüleri kullanıyorum ve çok memnun kaldım.çok ayrıntılı makyaj yapan biri değilim ama kullandığım ürünler gayet iyi.öncesinde ben de avon kullanıyordum loreal e geçince aradaki farkı hissettim bariz bir şekilde.tavsiye ederim..

ben avon kullanıyordum artık bıraktım çünkü ne rimelleri ne farları işe yaradı sevmedim kızlar hangi markaları tavsiye edersiniz ?:KK16:

ben hoşuma giden bi çok ürünü kullanıyorum her ürünü deneme yanılma yöntemiyle bana uygun olup olmadığını anladım cünkü her cilt tipi farklı..acık tenli biriyim cilt lekelerim var. oriflame avon nivea loreal flormar vichy vs...
her markada değişik begendiğim ürünler va roriflamenin fondotenlerini orta halli buluyorum avonunki ise biraz daha iyi en beğendiğim ise kare cam şişe var içinde bayaz hafif topcuklar var ve hem güzel hem doğal duruyor.

flormar kapatıcıları bana uymadı ben daha sını seviyorum. ojeleri güzel.
lorealin fondeteni avonunkine göre biraz daha mat doğal durmadı bende.
nivea hoştu beğendim.
oriflame divine pudra ve parfümü çok güzel günes koruyucu pek hosuma gitmedi.kırmızı siyah bi rimeli var o nndanda vazgecemiyorum.
avon giordani rimel ve fondoteni çok güzel. rimeli akmiyor fırcası cok iyi favorilerimden. ama parfümleri ağır giordaninin.

lorealin roj ve parlatıcıları oriflame ruj ve parl. hoşuma gidiyor.
vichy nin güneş koruyuculu fondoteni vazgecilmezlerimden biri puruzsuz yapıyo.
aklıma bu kadar geldi...

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri İçin Öneriler" başlığına taşındı.

The Balm'ın farları, allığı, aydınlatıcısı, eyelineri. Mac'in pudrası. Clinique'nun rimeli. Garnier'in bb kremi.. Şu aralar favorilerim bunlar.

Ayirabilecegin butce onemli maskaram lancome 70 liraya almistim 2o12 eylul-ekim aylarinda.. golden rose maskara 3o lira gibi bi fiyatada 1 hafta once aldim..
```En iyisi butcene en uygun olanidir yani ozetle. Butce ayirabilirim diyorsan mac urunlerini bulabileceksen mac urunleri bulamam ist-ank gibi buyuk seirde yasamiyorum ulasamam diyorsanda
*estee lauder double wear --kalici kapaticiligi iyi yogun bi font. 12 saat kalicik
* lancome Hypnose Doll Eyes-- akiskan degil yogun gosteriyor

max factor ve lancome rimelde birinci benim için
flormar göz kalemleri
estee lauder fondoteni

her markadan ürünler kullandım
bir markayı seçip herşeyi ondan alma gibi bir huyum yoktur

Ara sıra makyaj yaparım,ama malzemelerin çoğu Guerlain,bu markayı doğal olması ve renk seçenekleri bakımından tavsiye ederim,acemi biri bile profesyonel makyaj yapmış gibi oluyor,tekniklere ilişkin kılavuzlar ürünlerin içerisinde yer alıyor.

X