Göz Makyajı kullandığınız dıplıner ve memnun kaldığınız markalar???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fascination

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
2.653
6
arkadaşlar kullandığımız dıpliner markalaarını yazalım fikir paylaşımı olur bence...
ben başlıorum Loreal...:teytey:

Ben maybelline kullanıyorum. Line definer yazıyor üzerinde siyah renkte. Ama asla eyeliner kadar beğenmedim. Bildiğiniz keçeli kalem bu. Ucu biraz daha ince sadece keçeli kalemden o kadar. Düz bir çizgi çekemiyorsunuz cilt üzerinde düzgün kaymadığından kesik kesik olyor çizgiler. Hemen hemen hiç kullanmıyorum. Her sabah eyeliner çekiyorum. Kullanabilen var mı bu diplinerları? Dipliner ile yapılmış harika makyajlar görüyorum çok şaşırıyorum benimkinde mi bir sorun var acaba. Kızlar memnun kaldığınız bir dipliner markası var mı?

ben memnunum diplinerımdan loreaL benimki mesela ve çok kolay gelio bana onun kullanımı eyeliner gibi değil yani çok basit göz kalemi kadar rahat sürüorum hem bide seninkinin markası ii değildir belki ben alırken zaten satıcı bana iki
seçenek sundu ve hatta ikisini elinin üzerine çizdi böyle bak dedi diğeri ne kadar soluk bide loreale bak die söyledi o bunu tavsiye etti ama gerçektende diğer marka soluk bi siyahken loreal o kadar parlak ve canlı bi siyah duruyodu ki tabi bunu tercih ettim ve gayette memnunum ben eyeliner e tercih ederim dipliner

ya ben mi zevksizim yoksa moda diye insanlar hoş olmayan görüntülere mi alışıyor anlamadım. deepliner gözleri balık gözü gibi mayıştırıyor ve gözler fenaa görünüyor.
işin tuhafı ne akdar güzel çekilse gözler o kadar kötü görünüyor. hele bi de kuyruk
yapılınca göz hem aşağı bastırılmış hem de minicik gibi duruyor. ben sevmedim bu modayııı sempatiksalakcinni

eyeliner sürüncede aynı oluyo öyle düşünürsek ve ben çok yakıştırıorum göze yani dipliner ide eyelineride

X