Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu rujlardan kullanan var mı arkadaşlar ?
bir kaç rengini denemeyi düşünüyorum. kullanan varsa önerilere açığım.
Eki Görüntüle 1622245

Bende 2,10,12 ve 27 numarası var

2 numara günlük kullanıma çok uygun bir renk, gül kurusu diyebiliriz. Ama soğuk alt tonlu kişilere daha çok yakışacağını düşünüyorum. Çünkü içinde hafif morluk da var.

10 numara çok tatlı bir pembe. Tam yaz ve ilkbahar aylarına uygun. Tek olumsuz yanı dişleri sarı gösterebilen bir renk.

12 numara, 2 numaranın koyusu biraz daha fuşyaya kaçan bi renk. Kış makyajlarında hoş duracağını düşünüyorum. Genelde akşamları kullandığım bir ruj. Dudak kalemi ile kullanıldığında çok hoş duruyor

27 numara nude ruj kategorisine girecek bir renk. Günlük kullanım için çok ideal. Yalnız kendi dudak rengine göre farklılık gösterebiliyor kiminde daha pembemsi dururken kiminde daha kahve alt tonlu duruyor. Ayrıca bu ruj mac kinda sexy'e muadil olarak gösteriliyor :)

Onun haricinde bu seride 16,18 ve 20 numara da baya beğeniliyor. 16 kahve/kiremit bir renk, 18-20 ise kırmızı ve bordo.

Hazır konuya uğramışken ben de bu yaz en çok kullandığım farı paylaşayım :KK49:

300.jpg

Wet'n wild nutty tekli far. Yaz için harika bir far olduğunu düşünüyorum. İçinde hafif ışıltılar var özellikle göz pınarına doğru yoğunlaştırıldığında çok hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. Benim kurtarıcı farım oldu diyebilirim. Tüm göz kapağıma bunu sürüp kirpiklerime de rimel sürdüm mü yaz için ideal göz makyajıma ulaşmış oluyorum :) tek kötü yanı birazcık tozutuyor ve çok kalıcı değil. Ürünün fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 6lira.

2 numara günlük kullanıma çok uygun bir renk, gül kurusu diyebiliriz. Ama soğuk alt tonlu kişilere daha çok yakışacağını düşünüyorum. Çünkü içinde hafif morluk da var.

10 numara çok tatlı bir pembe. Tam yaz ve ilkbahar aylarına uygun. Tek olumsuz yanı dişleri sarı gösterebilen bir renk.

12 numara, 2 numaranın koyusu biraz daha fuşyaya kaçan bi renk. Kış makyajlarında hoş duracağını düşünüyorum. Genelde akşamları kullandığım bir ruj. Dudak kalemi ile kullanıldığında çok hoş duruyor

27 numara nude ruj kategorisine girecek bir renk. Günlük kullanım için çok ideal. Yalnız kendi dudak rengine göre farklılık gösterebiliyor kiminde daha pembemsi dururken kiminde daha kahve alt tonlu duruyor. Ayrıca bu ruj mac kinda sexy'e muadil olarak gösteriliyor :)

Onun haricinde bu seride 16,18 ve 20 numara da baya beğeniliyor. 16 kahve/kiremit bir renk, 18-20 ise kırmızı ve bordo.
bu çok iyi oldu
kendi adıma teşekkür ederim :)

300.jpg

Wet'n wild nutty tekli far. Yaz için harika bir far olduğunu düşünüyorum. İçinde hafif ışıltılar var özellikle göz pınarına doğru yoğunlaştırıldığında çok hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. Benim kurtarıcı farım oldu diyebilirim. Tüm göz kapağıma bunu sürüp kirpiklerime de rimel sürdüm mü yaz için ideal göz makyajıma ulaşmış oluyorum :) tek kötü yanı birazcık tozutuyor ve çok kalıcı değil. Ürünün fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 6lira.
wet n wild creme brule farımın yanına bunu almayı istiyorum ama bir türlü bulamadım kendisini.

bu çok iyi oldu
kendi adıma teşekkür ederim :)

Rica ederim:)

wet n wild creme brule farımın yanına bunu almayı istiyorum ama bir türlü bulamadım kendisini.

İndirim zamanları bulmak çok zor ama onun haricinde hemen hemen her stantta gördüm. Umarım bulursunuz brule'den çok daha işlevsel buluyorum kendisini :)

Merhaba

Yves rocher'den fondoten veya makyaj malzemesi alip memnun olan var mi acaba?

Karma cilt icin hangi fondoten veya pudrayi onerirsiniz?

300.jpg

Ben dün aldım aynısından rengi ve pigmentasyonu gayet başarılı

cırtlak pembelerin cogu nedense dişleri sarı gösteriyor sebebini cözebilmiş değilim sadece bana oluyor sanıyordum.

İlla maybellinede cimrilik yapacaklar :KK12: color tattoo far alacaktım, neyse %30 da çok kötü değil. Yarın bi gratise gideyim :KK53:
watsons ve rossman indiriminide bekle bence.
belki onlarda maybelline indirim oranı daha yüksektir.
şehrinde odak varsa orada maybelline yüzde elli yapıyorlar.

watsons ve rossman indiriminide bekle bence.
belki onlarda maybelline indirim oranı daha yüksektir.
şehrinde odak varsa orada maybelline yüzde elli yapıyorlar.

Bulunduğum şehirde rossman ve watsons yok malesef :KK43: gratise kaldım anlayacağın. İzmirde bulunanlar için de yazayım hobi parfümeride maybelline %50 indirimde oluyor genelde

kızlar rossmann da başlatmış bayram indirimini.. pek birşey yok hemen hemen aynı.. bir pantene ürünlerinde %40 mı ne yapmış ekstradan bir de rival de loop u var%40 da diğerleri aynı..

şu gratisten hiç indirimle yararlanamadım hep böyle saçma sapan şeyleri aldım :KK70:

ay ben de bu thebalm ın meşhur give crease a chance çift taraflı far fırçası var ya onu aldım da 30 liraya.. %30 indirimli hali bu muymuş diye şaşırdım kaldım resmen.. almasa mıydım ki acep.. :KK17::KK51:

ay ben de bu thebalm ın meşhur give crease a chance çift taraflı far fırçası var ya onu aldım da 30 liraya.. %30 indirimli hali bu muymuş diye şaşırdım kaldım resmen.. almasa mıydım ki acep.. :KK17::KK51:
the balmdan betty lou alacaktım. indirimli hali 32 indirimsiz 54.
almadım almayacağım. Eskiden böyle değildi gratis.

X