Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım güle güle kullan ürünlerini rimeli daha önce bende alıp denemiştim ama ben pek memnun kalmadım hafif dolgunluk veriyordu kirpiklerime onun dışında bi etkisi olmamıştı inşallah sen beğenirsin

Canım güle güle kullan ürünlerini rimeli daha önce bende alıp denemiştim ama ben pek memnun kalmadım hafif dolgunluk veriyordu kirpiklerime onun dışında bi etkisi olmamıştı inşallah sen beğenirsin
hadi ya
bende rimelde dolgunluk arayanlardanım
büyük ihtimal bende beğenmem o zaman.

canim ben de şöyle kirpikleri tek tek ayiran bir maskara ariyorum aradigim en onemli ozellik bu bi de kolay ciksiin yapistirmasin fiyat onemli degil.clinique high impact sence aradigim gibi mi ya daa sen baska bir sey onerir misin
clinique rimelleri kuzenlerim denemiş ve hiç memnun değiller

rimmelin bazlarına bakabilirsiniz ben kuru ciltler için olanı kullanıyorum şimdi nemlendiriyor ama fondoteni bb kremi ciltte tutması başarılı

Geçen gün aldığım bu rimeli denedim.
Kirpiklerde topak topak görünüme sebep olmuyor bu yüzden kat kat uygulamaya uygun. tek tek ayrılmış doğal görünümlü kirpikleri seviyorsanız memnun kalırsınız.
onun dışında uzatması ve kıvırması ortalama.
mega wild volume biraz abartılı bir isim olmuş bu rimele göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…