Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim isteğim de sivilce olusturmadan, yağlı bir görüntü olmadan nemlenmesi yüzümün.eczanelere bakayım canım.hb de 39 tl idi.eczaneden fazla çıkarsa ordan alirım.ama sen yine de bana dediğin yeri gönder.ona da bakayım.kredi kartıyla alınabiliyor mu? Kaç gunde geliyor peki?

bende memnun kaldım. gerçekten müthiş bir fondoten.

benim cildimi yağlandırmadan nemlendirdi. umarım sende memnun kalırsın.
evet kredi kartıyla alınabiliyor. haftasonuna denk gelmezse 2 en fazla 3 günde elinde olur.

bunu söylediğin iyi oldu
cildim karma diye gider bu begenmediğini alırdım.
demekki karmada olsa kuruda olsa kuru ciltler için olanı almak gerekiyor.

bunu söylediğin iyi oldu
cildim karma diye gider bu begenmediğini alırdım.
demekki karmada olsa kuruda olsa kuru ciltler için olanı almak gerekiyor.
aynen öyle canım aşırı kuru fondöten resmen şişeden dökülmüyor dökene kadar canım cıktı..kuru ciltler olanı kesinlikle daha iyi.

Bende çok duyuyorum adını Revlonun. Eğer İstanbula gidersem mutlaka alacağım...

kızlar malum yaz geldi ağır makyajlar rafa kalkıyor
kirpikleri topaklamadan tek tek ayıran doğal gösteren rimel arıyorum
one by one aldım ama onuda yanlışlıkla satin black olanı almışım. normalini istiyordum.
başka önerilere açığım..
istediğim görüntü bu

ben baya eskiden şu long lasting olanlardan almıştım.
dudaklarımı kurutmuştu.
ama şimdi bazen magazasına uğruyorum çok çeşitlenmiş arkadaşım kullanıyor çok memnun.
En azından deneyim de inşallah memnun kalırım flormarın daha önce maskarasını kullandım memnun kalmadım umarım maskara olayına dönmez rujlarda

En azından deneyim de inşallah memnun kalırım flormarın daha önce maskarasını kullandım memnun kalmadım umarım maskara olayına dönmez rujlarda
bende maskarasından hiç memnun kalmamıştım.
nedense flormar bana çok uzak geliyor
şu an elimde makyaj malzemesi olarak bir tane terracota allığı var. onun dışında hiç alışveriş yapmam ordan.

bende maskarasından hiç memnun kalmamıştım.
nedense flormar bana çok uzak geliyor
şu an elimde makyaj malzemesi olarak bir tane terracota allığı var. onun dışında hiç alışveriş yapmam ordan.
Eğer simli aydınlatıcıya ihtiyacın varsa flormar mağazasına uğra derim 10liraya düşmüş normal fiyatı 37diydi artık kaldırılacakmış elinden çıkarmak için uyguna satıyorlar

canım şimdi hatırlamıyorum numarasını. bittide elimde yok şu anda. kalıcılığı örneğim maybelinne'e göre az. ama eskisine göre daha iyi şimdi rujları.
Tşk ederim canım en kısa zamanda uğrıycam kalıcılıktan ziyade duruş şekli önemli kalıcı olunca dudakları çok fena kurutuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…