Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
garnier_arindirici_temizleme_jeli.jpg
bunu kullanan var mı ?

garnıerın bu urunlerde basarı degıl ya kullanmadım ama bosa para vermezdım:KK51:
Hadi ya cok güzel yorumlar duydum ondan merak ettim, teşekkür ederim yorumun için canım.
biz kullanıyoz kuzum kardesımle cok harıka geldi ikimize de
Benimde cildim karma özellikle t bölgesindeki yağlanmayı düzenliyor mu tatlım

cok memnun kaldıgım ıkı urunu yazayım buraya;
1-diadermine peeling
tumblr_inline_mwn1d5GRLg1s8w6tx.jpg

daha once kullanıp memnun kalmıstım gecen ındırımde yakalayınca gene aldım gene memnunum yesıl cay ozlusunude alabılırsınız o da guzel:KK51:
2-neutrogena yuz temızleme kremı
6806095_320x385.jpg

kendısı 200 ml kocama bı urun 3 tup bıtırdım cok memnunum kac tane temızleme jelı denedıysem hep buna dondum cıldımı germeden cok ıyı temızlıyo banyodayken once bı peelıng yapıyorum ustunede jelle temızlıyorum banyodan cıkıncada ustune guzel bı nemlendırıcı oohhh mıss gıbı cılt:KK76:

Hadi ya cok güzel yorumlar duydum ondan merak ettim, teşekkür ederim yorumun için canım.

Benimde cildim karma özellikle t bölgesindeki yağlanmayı düzenliyor mu tatlım

evet sanırım benım de karmaya giriyor..burnum da var hafif yağ anlımda olmasa da..yanı benımkı normal olup ta burun bolgesı problemlı olanlardan
ben cok ıyı buldum
kardesım de karma t bölgesi yaglıdır ve gayet memnun
ferah zararını gormedım hatta kullanmayınca eksıklık bıle hıssettım
erkek arkadasım alıştırdı benı de o baya depolamış :KK70:

evet sanırım benım de karmaya giriyor..burnum da var hafif yağ anlımda olmasa da..yanı benımkı normal olup ta burun bolgesı problemlı olanlardan
ben cok ıyı buldum
kardesım de karma t bölgesi yaglıdır ve gayet memnun
ferah zararını gormedım hatta kullanmayınca eksıklık bıle hıssettım
erkek arkadasım alıştırdı benı de o baya depolamış :KK70:
İndirimde şans vermek lazım o zaman:)

victoria's secret mağazasından dün bu glossu aldım.
aslında koyusunu aldımdı. fakat renk dudakta durdukça dahada koyuldu. meğer öz. oymuş. koyulması..
tabi tekrar mağazaya geri döndüm en açığını aldım.
bu renk görüldüğü gibi değil. sürüyorsunuz ve bir süre sonra koyuluyor. ama çok güzel durdu. ilk aldığım renk, çok çiğ durduydu çünkü.
( ha denemeyi sürdüm. yoksa vs asla değiştirme yapmıy
or.
açılmadığı için değiştirdiler.)
bu arada en önemli özelliği çıkmıyor.
glosslar çıkar ama bunun öz. çıkmaması

11053916_1575327772709382_2094109747551492169_n (1).jpg

aslında koyusunu aldımdı. fakat renk dudakta durdukça dahada koyuldu. meğer öz. oymuş. koyulması..
bu renk görüldüğü gibi değil. sürüyorsunuz ve bir süre sonra koyuluyor. ama çok güzel durdu. ilk aldığım renk, çok çiğ durduydu çünkü.
or.

Eki Görüntüle 1463377

Oky dudağında nasıl duruyor merak ettim :)

cok memnun kaldıgım ıkı urunu yazayım buraya;
1-diadermine peelingEki Görüntüle 1461925
daha once kullanıp memnun kalmıstım gecen ındırımde yakalayınca gene aldım gene memnunum yesıl cay ozlusunude alabılırsınız o da guzel:KK51:
2-neutrogena yuz temızleme kremı
Eki Görüntüle 1461926
kendısı 200 ml kocama bı urun 3 tup bıtırdım cok memnunum kac tane temızleme jelı denedıysem hep buna dondum cıldımı germeden cok ıyı temızlıyo banyodayken once bı peelıng yapıyorum ustunede jelle temızlıyorum banyodan cıkıncada ustune guzel bı nemlendırıcı oohhh mıss gıbı cılt:KK76:

bana bunlar hiç iyi gelmiyor
dermokozmetik markalardan baska alamıyorum parayı bayıyorum yani bioderma la roche posay vs

tabi ciltten cilde değişiyor sanırım
cildin de sorun yok sanırım canım

bana bunlar hiç iyi gelmiyor
dermokozmetik markalardan baska alamıyorum parayı bayıyorum yani bioderma la roche posay vs

tabi ciltten cilde değişiyor sanırım
cildin de sorun yok sanırım canım
Ben de her ürünü kullanamıyorum maalesef. 2 Yıldır nuxe' ün ürünlerini kullanıyorum memnunum. Bir dcl kullanıyordum bak o da muhteşem bir marka:)

Ben de her ürünü kullanamıyorum maalesef. 2 Yıldır nuxe' ün ürünlerini kullanıyorum memnunum. Bir dcl kullanıyordum bak o da muhteşem bir marka:)
Yaaaao_Oben de cilt lekelerimden kurtulmak için dermalogianın toz ürününü kkullanıyorum 3 aydır.pek bir işe yaramıyor sanırım veya 6 ay mı lazım bilemiyorum.kendisi çok pahalı olduğu için baska bir ürun alamadım ama almak istiyorum. Bana önerebileceğin sivilce lekeleri, nemlendirici, güneş koruyucu vs için iyi bir dermokozmetik marka veya markalar önerebilir misin?

or.

Eki Görüntüle 1463377
Cıkmayan gloss mu hemen almalıyımm:)

4602574624.jpg

Mac Factor Creme puff pudra

bu ürüne bayıldım kızlarr.
malum bahar geldi.. fondoten bb cc krem tarzı şeyler kullanmak istemiyorum. zaten güneş kremleri cildi parıl parıl parlatıyor. güneş kremimin üstüne fırçamla bu üründen sürüyorum gayet güzel bir görüntü oluyor. 3 gündür kullanıyorum bayıldım kendiside.
çok sevdiğim shisedio pudramın bile pabucu daha atıldı. fondotendi bb kremdi hiçbirini kullanmıyorum artık.
teşekkürler O okypete
masci bende alıcam bundan sıvılce falan yaptımı sende bı de içeriği falan nasıl ben hep pudra kullanıyorum o yuzden kalıtelı bısey almak ıstıyorum:KK51:

masci bende alıcam bundan sıvılce falan yaptımı sende bı de içeriği falan nasıl ben hep pudra kullanıyorum o yuzden kalıtelı bısey almak ıstıyorum:KK51:
cildim sivilcelenmeye müsaittir ama bende öyle bir sorun olmadı çok sevdim. kapatıcılığı çok iyi. altına sadece güneş kremimi sürüyorum bb krem falan ihtiyac dymuyorum.
içeriği hakkında bir bilgim yok.

Kızlar bana güneş kremi önerebilir misiniz. Bioderma photoderm max 50 ultra fluide kullanıyorum geçen seneden kalma. Çok az kaldı. Esmerim güneş görünce iyice kararıyorum. Cildim yağlı ve sivilcelenmeye müsait.
norwegian norwegian sende sürekli kullanmak zorundasın sanırım. Senden de öneri istiyorum.

Kızlar Revlondan fondöten almayı düşünüyorum. Photoready ile Staycolor arasında kaldım.. Kullanan var mı?

X