Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nerden aldın bunları canımmmmmm

oo güle güle kullan. creme puff iyidir. hangi rengini aldın..ben tekrar gicecektim. ama üşendim. burada feci fıtına var. vazgeçtim

oo güle güle kullan. creme puff iyidir. hangi rengini aldın..ben tekrar gicecektim. ama üşendim. burada feci fıtına var. vazgeçtim
42 numara deep beige rengini aldım
koyu buğdayım ben. umarım dahada fazla karartmaz. gerçi önümüz yaz.

2.90 mı
Üzülüyodun alamadım diye sudan ucuz almışsın canım güle güle kullan memnun kalırsın inşallah

evet göz makyajı temizleyicisi

micellar diyince ilgili çekti. çok seviyorum misel suları. buda jel şeklinde.
Peki jel mi daha iyi yoksa su şeklinde olan mı daha iyi.bide benim gözlerim çok hassas sen daha önce kullandın mı

Peki jel mi daha iyi yoksa su şeklinde olan mı daha iyi.bide benim gözlerim çok hassas sen daha önce kullandın mı
ilk defa kullanıcam bende bundan. çift fazlı olanları sevmiyorum ben pek. gözlerimi yakıyor.ve yağlı bir tabaka kalıyor. garnier bioderma gibi sularda rimelleri iyi çıkaramıyor
hipoalerjeniktir hassas ve lens kullanıcılara uygundur diyor. kullandıktan sonra yorum yaparım.

Ayy çok iyi olur bi dahaki indirime alırım memnun kalırsan.ben eczaneden rose diye bi markanın temizleme sütünü kullanıyorum ama rimeli kalemi tam çıkarmıyo.sinir oluyorum.

maybeline in hangi rimelini bu acaba?

colossal go extreme leather black

normal olanını sverek kullanıyordum. daha yoğun siyahı çıkınca onuda denemek istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…