Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende sadece nemlendirici özellikli bir göz kremi arıyorum
bu anti aging etkili sanırım.
senin yaşın kaçtı anti aging için erken değil mi ?
26 tatlım ama bu çok fazla anti aging olduğunu sanmıyorum genc yaslar için uygun diyorlar ee yasım çok da kücük değil artık zamanla kırışır insan diye düşündüm :)

kullanmadım ama merak etmiyor değilim
bu arada norveciğim suya dayanıklı bir rimel mi istiyorsun
yoksa gün içinde göz altlarıma birikme yapmasın mı ?
şöyle tatlım hani böyle zamanla göz altlarını mor gösteriyor ya akarak nefret ediyorum rimel sürmeme tek nedenim odur :KK70:

Eki Görüntüle 1245878
Canım peki bu rengi bulabileceğim bir ruj markası, numarası önerebilir misin?
Yıllar önce yurt dışından bir ruj almıştm şeftali alt tonlu bir mat nude. Türkiyede satılmıyor zaten o marka ama; Macte bile bu rengi bılamadım ben. :KK43:
şimdi görüyorum mesajını kusura bakma
ufak bir araştırma yaptımda
mac shy girl çıktı karşıma

@afterdarkmoon
AngieMacShyGirl_zps20a9c1f9.jpg

26 tatlım ama bu çok fazla anti aging olduğunu sanmıyorum genc yaslar için uygun diyorlar ee yasım çok da kücük değil artık zamanla kırışır insan diye düşündüm :)
haklısın. umarım iyi gelir o zaman :)
bende 21im daha
bildiğin nemlendirici özellikli hafif göz kremi var mı yağ bezesi yapmayan?

şöyle tatlım hani böyle zamanla göz altlarını mor gösteriyor ya akarak nefret ediyorum rimel sürmeme tek nedenim odur :KK70:
suya dayanıklı rimeller diğerlerine göre kalıcı oluyor ama onlarda bence kirpiklere normal bir maskaranın verdiği zarardan daha fazlasını veriyor diye düşünüyorum.
maybellineden rocket i deneyebilirsin
o gerçekten akma yapmamıştı bende. ama kirpiklerimde dökülme olmuştu malesef. o yüzden kullanamadım.
herkeste aynı şey olmamış bir dene istersen.

suya dayanıklı rimeller diğerlerine göre kalıcı oluyor ama onlarda bence kirpiklere normal bir maskaranın verdiği zarardan daha fazlasını veriyor diye düşünüyorum.
maybellineden rocket i deneyebilirsin
o gerçekten akma yapmamıştı bende. ama kirpiklerimde dökülme olmuştu malesef. o yüzden kullanamadım.
herkeste aynı şey olmamış bir dene istersen.

canım göz altıma akmasın yeter bana ben hiç rimel kullanmıyorum böyle çok kimyasalsa dökedebilir

haklısın. umarım iyi gelir o zaman :)
bende 21im daha
bildiğin nemlendirici özellikli hafif göz kremi var mı yağ bezesi yapmayan?

canım hepsinde ince kırışıklıklara iyi gelir diyor nuxe u kullanan tanıdıklarım senin yasında da ama bende kırışık hiç yok ama bunun anti aging özelliğinden çok göz altım kuruyor diye aldım
daha kırışmayı bırak ergen sivilcelerim geçmedi :KK70: hafif olarak bana neutrogena önermişti onuda kullanmıştım . toplamda kullandğım 2 göz kremi aslında umursamıyordum pek bir sorun olmadığından...
yağ bezelerinden bende de vardı kullanmadığım halde canım
sanırım uzmana sormak lazım her göz altı kreminde aşağı yukarı aynı vaadler var :)

1688167_1501347450107415_5494798750358250693_n.jpg

arkadaşımın hediyeleri kiko ruj ve eyeliner,
estee lauder concealer ve rimeli(yeni çıkarmış. deneme olarak fiyatı uygundu. aldım bende.29 lira.
wetn wilde taktım bu ara. 2 kalem aldım.
kahve ve lacivert
ve yeşil göz farı

estee lauder concealer ve rimeli(yeni çıkarmış. deneme olarak fiyatı uygundu. aldım bende.29 lira.
kahve ve lacivert
ve yeşil göz farı

iyi günlerde kullan :)
estee lauderın rimeli ucuzmuş hem concealer kısmıda var
nerden aldın aynı kampanya devam ediyor mu acaba?
wet n wild in concealer ından hiç memnun kalmadım o yüzden diğer ürünlerine önyargı ile yaklaşıyorum kalemleri akma yapıyor mu
?

iyi günlerde kullan :)
estee lauderın rimeli ucuzmuş hem concealer kısmıda var
nerden aldın aynı kampanya devam ediyor mu acaba?
wet n wild in concealer ından hiç memnun kalmadım o yüzden diğer ürünlerine önyargı ile yaklaşıyorum kalemleri akma yapıyor mu
?
teşekkürler..
kalemlerde akma var ama çok değil.sadece çabuk çıkıyor. sürülmesi kolay,yumuşak sadece. tazelemek gerekiyor devamlı
ben estee yi boynerden aldım. aslında 99 muş. ama deneme ve ilk çıktığı için bu fiyatta satıyorlar..
concealer orta şeker haklısın.
ben macden memnundum hatta azda olsa kaldı bende.
ama esteede iyidir.. kullanmıştım onu. eskiden tabii. yine deneyim dedim. güzelmiş.

kahve ve lacivert
ve yeşil göz farı
oky su estee lauder i nette gördüm altı kapatıcı mı ilginçmiş

X