Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

birkaç ürününü kullanıyorum oriflamenin avona göre çok daha iyi geliyor :KK31:
duş jelini denedikten sonra yorumlarımı yazarım
bu arada saç bakımına takmış durumdayım
saçlarım iyice uzadı ve çok çabuk kırılıyor

Avon kullanmadım hiç ama araştırmalarım oriflame'nin daha kaliteli olduğu yönünde. Hatta sipariş vermeden önce istediğim ürünleri araştırıyorum, hiç olumsuz eleştiri okumadım desem yeridir.

Saç bakımı konusunda da doğal tarifler önerebilirim sana. Kullandığım bir ürün yok artık bakmıyorum saçlarıma ben. :)

canim bazi ürünlerinin orjinal olmadigini düsünüyorum, bunu bilerek aldiysan bence bunlara parani harcamak yerine tanindik bildindik markalari tercih et. cogu uygun markaninda cok cok güzel ürünleri var. sagligini riske atmaya degmez. bu tür ürünlerin nerde ne sekilde ürütüldügü belli olmuyor,
normal temiz bi fabrikada üretemez sahte üretim, yüksek ihtimal merdiven alti imalatidir.

eger bilmeden aldiysan bence kesinlikle aldigin yerden bir daha alis veris yapma...

Tabikide 1-2 şeyden hariç diğerleri
orjinal değil :KK1:dediğim gibi pek fazla makyaj yapmadığım için böyle şeyler aldım . tavsiyelerin için teşekkürler bir düşüncem yinede canımmm :KK16: yaşım oldukça büyük makyaj yapınca biraz komik olabiliyorum kendimce onun için aman be al dedim sür düğüne oraya buraya giderken dedim ve böle ucuzluk yerlerinden aldım ama 1 veya 2 şey çakma değil :)

Son düzenleme:
Tabikide 1-2 şeyden hariç diğerleri
orjinal değil :KK1:dediğim gibi pek fazla makyaj yapmadığım için böyle şeyler aldım . tavsiyelerin için teşekkürler bir düşüncem yinede canımmm :KK16: yaşım oldukça büyük makyaj yapınca biraz komik olabiliyorum kendimce onun için aman be al dedim sür düğüne oraya buraya giderken dedim ve böle ucuzluk yerlerinden aldım ama 1 veya 2 şey çakma değil :)

Makyaji dogru yaptigin zaman hicde komik olmaz,
bi bb cream, bi allik bile insanin yüz ifadesini degistirebilir.
Eger arada bi yapiyorum, pahali istemiyorum diyorsan essence markasini tavsiye edebilirim
alman markasi, türkiyede satiliyor. hem cok ucuz, hem güzel ürünleri var.
Pastel, Flormar bile bu kullandigin kimya zehir bombalarindan kat kat iyidir.

Sevgiler :KK16:

böyle bir konu görüpte yazmazsam kendimi ayıplarımmmm kızlar resimler alıntıdır işte bunlardan benim ciciklerrrrrrden
$Yves_Saint_Laurent-Beaute_du_Teint-Touche_Eclat.jpg $mac-cream-colour-base-pearl-en.jpg $indir.jpg $images.jpg $BAL114-2.jpg

süperrr ürünlerin varr
yorumla bakıyım şu they are real'ı:KK23:

vallaaa mükemmell ama fiyatı ucuk be yaa ben set içinde almıştım ama norml fiyatı 70di diye anımsıyorum böyle kirpikleri uzatan bi rimel daha görmedim benimkiler miniminnacık :21:

vallaaa mükemmell ama fiyatı ucuk be yaa ben set içinde almıştım ama norml fiyatı 70di diye anımsıyorum böyle kirpikleri uzatan bi rimel daha görmedim benimkiler miniminnacık :21:

aynen bende fiyatı uçuk diye almıyorum.birde zaten yaşadığım şehirde yok
pahalı rimel hakkımı lancomeda kullandım şimdiye kadar hep :)

aynen bende fiyatı uçuk diye almıyorum.birde zaten yaşadığım şehirde yok
pahalı rimel hakkımı lancomeda kullandım şimdiye kadar hep :)

bende baska they are real alamadm zaten ilk ve son aha :KK9: maybliine gayet idare ediyo işte ucuzda :KK1:

İkinci rimelimiz yine maybellineden one by one satin black
Klasik olanını kullanmadım. ikisi arasında çok fark var mı bilmiyorum.

bu rimel maybellinenin en sevdiğim rimeli diyebilirim. uzatma ve dolgunlaştırma çok iyi
kirpik kıvırıcısı ile birlikte kullanırsanız gerçekten kirpikleriniz mükemmel gözükebilir :KK31:
ayrıca rengide gerçekten simsiyah.
fiyatı 15 lira civarı

bu iştee :KK76::KK76:
:KK76::KK76::KK76:

Makyaji dogru yaptigin zaman hicde komik olmaz,
bi bb cream, bi allik bile insanin yüz ifadesini degistirebilir.
Eger arada bi yapiyorum, pahali istemiyorum diyorsan essence markasini tavsiye edebilirim
alman markasi, türkiyede satiliyor. hem cok ucuz, hem güzel ürünleri var.
Pastel, Flormar bile bu kullandigin kimya zehir bombalarindan kat kat iyidir.

Sevgiler :KK16:

çok teşekkürler canım :) insanlık ölmemiş valla hemen ilgilendin saol .
sevgiler :KK16:

Kızlar Estee Lauder Double Wear pudra kullanan var mı? Renk seçimi kafamı karıştırıyor.
Mac nc25-nc30 kullanıyorum. Sizce bana hangi rengi uyar? Sarı alt tonluyum.

Kızlar Estee Lauder Double Wear pudra kullanan var mı? Renk seçimi kafamı karıştırıyor.
Mac nc25-nc30 kullanıyorum. Sizce bana hangi rengi uyar? Sarı alt tonluyum.

ben fondotenini kullandım.double wear riskli bence renk konusunda.
ben deneyerek aldığım halde tam tutturamamıştım :KK50: internetten mi sipariş edeceksin
eğer öyleyse git tekin acara dene sonra o rengi sipariş ver.

birkaç ürününü kullanıyorum oriflamenin avona göre çok daha iyi geliyor :KK31:
duş jelini denedikten sonra yorumlarımı yazarım
bu arada saç bakımına takmış durumdayım
saçlarım iyice uzadı ve çok çabuk kırılıyor

Yves rocher jojobo yağlı onarıcı saç bakım yağını tavsiye ediyorum. Yumuşacık yaptı benimkileri ilk defa bir saç yağından memnun kaldım.:KK17:

ben fondotenini kullandım.double wear riskli bence renk konusunda.
ben deneyerek aldığım halde tam tutturamamıştım :KK50: internetten mi sipariş edeceksin
eğer öyleyse git tekin acara dene sonra o rengi sipariş ver.

Aynen internetten sipariş vericem canım. Üşendiğimden burdan bilen biri olur diye sorayım dedim:KK53:
Pale almond rengi nc25 olan birine uygun mudur acaba? Bilemedim ki şimdi sen hangi rengini kullanmıştın ve teninin rengi macte hangisi?

Aynen internetten sipariş vericem canım. Üşendiğimden burdan bilen biri olur diye sorayım dedim:KK53:
Pale almond rengi nc25 olan birine uygun mudur acaba? Bilemedim ki şimdi sen hangi rengini kullanmıştın ve teninin rengi macte hangisi?

macteki rengimi bilmiyorum. bizim burda mac yok :KK50: macten birkaç rujum ve allığım var ten grubu ürünüm yok zaten hiç.
ben esmerim baya koyu bir tonunu almıştım. şişesini attım hiç hatırlamıyorum numarasını ya. bana bile çok koyu gelmişti..

X