Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rengini tam vermeyen parlak niveanın dudak koruyucuları şeklinde olan ruj almak istiyorum
tavsiyesi olan var mı
loreal caressa tam istediğim gibi fakat yüzde 40 indirimli hali bile 25 liraydı. pahalı geldi.

Son düzenleme:
Bunlarda benimkiler pek makyaj yapmam,onun için azlar kremler de azlar eb kısacası hepsinden çok çok çok memnunum ayrıca pembe olan krem değil vazelin sormak istediğiniz birşey varsa bekliyorum. Öptüm :)

canım hepsini tek tek çekmişsin
çok teşekkür ederimmm :)
rimelin markası ne mor olan
memnun musun ?

canım hepsini tek tek çekmişsin
çok teşekkür ederimmm :)
rimelin markası ne mor olan
memnun musun ?

Rica ederim ne demek faydam olsun dedim,ayrıca hayatımda bu kadar memnun kalmamıştım o kadar güzel ki... Çok memnunum dur markası neymiş bakayım;Rapsodi turbo boost 3D max flash mascara.Fiyatı ya 4 yada 5 tl idi evet evet 5 tl. :)

çok ucuzmuş merak ettim
nerde satılır ki

çok ucuzmuş merak ettim
nerde satılır ki

aynen genellike ucuzluk dükkanlarında sen sor kasiyere rapsodi makyaj ürünleri var mı diye yardımcı olurlar genellikle heryerde olur, ayrıca rapsodi 4 numara fondeteni de öneririm çok güzel çok memnunum ayrıca 40- 50 tl verip sadece içi siyah boya fırçalı bir şişeye yani rimel çakmalarını alacağına böyle ucuzları al en mantıklısı ben makyaj pek yapmadığım için en ucuz ve en güzel ürünleri kullanmayı tercih ediyorum canım bu ürünlerimin fiyatlarını toplasan 50 tl yi bulmaz o kadar ucuz yani ama çok memnunum nice avon kullandım ama para tuzağı :)

Harika bi yazi olmuş canım yq valla mükemmelsinnnn eline sağlık:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…