Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hanımlar bugün sizden ürün tavsiyesi istiyorumm
bu rujlara takmış durumdayım
loreal caresse
kullanan tavsiye eden var mı ?

buyrun resimm

Çekilişten bir arkadaş bana hediye olarak almış bu ruju..
Renkleri harika ben çok beğendim..
Senin benim için önerdiğin renkten almış pembe tonları..

bendekide öyle, eyeliner sürmeyi beceremiyorum bununla kolay olur umuduyla aldim ama koskoca bi hayal kirikligi. cok sivi, bide cok parlak. ben daha cok mat seviyorum.
maybellinin yeni cikan kalem eyelinerini tavsiye ederim ama

bendekide öyle, eyeliner sürmeyi beceremiyorum bununla kolay olur umuduyla aldim ama koskoca bi hayal kirikligi. cok sivi, bide cok parlak. ben daha cok mat seviyorum.

aaaa bir dolu reklamı bu ürün için mi yapmışlar, hayret yahuu
bende düşünüyordum pahalı geldi almadım. nyc ninkini aldım, hem 6-7 tl. hem de güzel, ben memnunum

aaaa bir dolu reklamı bu ürün için mi yapmışlar, hayret yahuu
bende düşünüyordum pahalı geldi almadım. nyc ninkini aldım, hem 6-7 tl. hem de güzel, ben memnunum

paraya bakmiyor böyle seyler demek.
belki sevende vardir bilmiyorum ama ben bi kac kere denedim pek kolaylik saglamadi.
maybellinin cok güzel ürünleri var ama bu ona dahil degil bence.

lorealın kalem eyelinerı var bende çok memnunum ama bitmeye başladı sanırım. rengini zor veriyor.
maybelline bu ürünü piyasadan çekmeli en kısa sürede. bozuk mürekkep gibi birşey

kurutması fena olmuş hiç sevmem pul pul olan dudakları :26:

belkide benim dudağımla ilgilidir bilemiycem
ama ilk nemlendirmesi acayip yoğun...birde ilk sürdüğünde hafif bir ışıltı oluyor çok doğal
nemin vermiş olduğu bir ışıltı ama sonra hafif matlaşıyor ..koyu renkleri nasıldır bilmem ama..

aslında deneyip almak lazım ama işte hijyen konusu sıkıntılı

Kızlaar merhaba geçen gün Gratisten Essence Waterproof Eyeliner Pen aldım çook güzel çok memnun kaldım. Simsiyah ve dilediğiniz gibi çekebiliyorsunuz.. İster incecik ister kalın. Fırçası çok müsait. Ayrıca çok kalıcı. Tabi suya dayanıklı değil bence ama yinede bu sıcak günlerde akmadan durdu çektiğim kuyruk bile. Tavsiye ederim fiyatıda 10.25 TL idi çok uygun bence.

essencenin bende likit eyelineri var çok memnunum
fiyatına göre çok güzel ürünleri var bencee

telefonuma gelen mesajı sizinle paylaşıyorum
30 mayıs 01 haziran arasında renkli kozmetik ten grubu ürünlerinde gratis karta özel %40 indirim fırsatı sizleri bekliyorr

Gratis kartınız yoksa ücretsiz olarak gratislerden temin edebilirsiniz kızlarr

Essence ile bir marka daha dahil değilmiş indirime.

Bana da dün geldi bu msj iş çıkışı gidip bakmayı düşünüyorum farlar felan da indirime dahil mi acaba bir de essence nin farları kullanışlı mı canım

Bana da dün geldi bu msj iş çıkışı gidip bakmayı düşünüyorum farlar felan da indirime dahil mi acaba bir de essence nin farları kullanışlı mı canım

essencenin kaş farlarını hiç denemedim canım zaten essence indirime dahil değil demiş bir arkadaş
ama indirime normal farlarda dahil olması gerekiyor. sen bir bak bakalım. bizide bilgilendirirsin

essencenin kaş farlarını hiç denemedim canım zaten essence indirime dahil değil demiş bir arkadaş
ama indirime normal farlarda dahil olması gerekiyor. sen bir bak bakalım. bizide bilgilendirirsin

bugün bir bakayım da pazartesi ye bilgi verebilirim canım

ya koptum bu videoya

[video=youtube;QG-ORLkMiyY]http://www.youtube.com/watch?v=QG-ORLkMiyY[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…