Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kullandığımız kapatıcı-fondöten-pudraların resimlerini paylaşalım mı?

Ben de 197yi düşünüyordum. Flormarın sitesinden baktım en açığı buydu. Güneş kreminin parlaklığını alsın, bir de koyu durmasın yeter zaten. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Flormarın resimdeki pudrasını kullanan var mı ki acaba? Daha kullanılışlı sanırım bunun ambalajı. Diğer pudranınkine benzer pudraları kullandığımda çantamın içi mahvoluyordu. Yanında taşımaya gelmiyor yani. Bu daha iyi gibi. Pudrası nasıl acaba? :44:

Ben bugün Maybelline affinitone fondöten 03 en açık olanı aldım, eve gelince tek kat sürdüm sanki biraz koyu gibi geldi bilemiyorum. Ben bildiğiniz "beyaz"ım ruh gibi ve bu yüzden hiç kendime göre bulamıyorum açık fondöten :84:

Canm ben de aynen senin gibiyim bulamıyorum bulsam da kapatıcılığı çok kötü oluyor açık renklerin. Eğer lekelerin kırmızılıkların varsa zaten vazgeç açık renk fondötenden. Flormar'ınki çok koyu bi yeşile kaçıyo mesela ama kapatıcılığı ve matlığı çok iyi ve sürdüğünde yeşilimsi hiç gözükmüyosun fakat tabi cildime göre koyu olduğu için birazcık bronz duruyorum sürdüğümde. Onun için de pudra kullanıyorum böylece gerçek rengime dönüyorum ben canm

Kızçeler ben Flormarın resimdeki pudrasını almaya karar verdim. Benim almak istediğim yerde pretty compact yok, zaten onu alsam yanımda taşımam zor olacaktı. Şimdi sizden yardım isteyeceğim. Çok beyaz tenliyim ama ne sarı beyazım ne pembe beyaz, yüzüm kireç gibi. Bir çok pudra yüzümde koyu duruyor ama Flormarda baya açık renkler var. Sizce ton olarak hangisi yüzümde doğal durur.
87 sizce nasıl? En önemlisi rengi resimdeki gibi durur mu yüzümde?

Benimki resimdekinden daha açık bile duruyor ve ben de çok açığım ama pembe beyazım canm, tabi pretty compact'ı kullanıyorum ben ama farketmez tenine 87 uyacaktır :) Yalnız bu pudra da güzel evet ama Pretty Compact'ı taşımak zor olmuyor ya, hatta telefon kılıfımda taşıyorum ben aldığımdan beri, hiçbir sorun yaratmadı taşımakla ilgili. Neden öyle düşündünüz merak ettim

Anladım canım, ben yeni aldığım fondöteni kullanıyorum şuan. Flormarın fondötenini ve pudrasını şimdilik rafa kaldırdım çünkü onları kullandığımda yüzümde pembe / turuncu bir bronzluk meydana geliyordu.

Pembe sivilce izleri var tedavinin yaptığı onları kapatıyorum ben şuan, aktif sivilcem yok.

Benim de aktif sivilcem yok canm ama belirgin ve belirgin olmayan izlerim var kullandığım fondöten güzel kapatıyor sağolsun sadece dudağımın üstünde bi tane var, oraya fondöten pek değmediği için onu çoğu zaman kapatmıyorum

Umarım en kısa zamanda fondöten sürme mecburiyetinden kurtuluruz :26:

en de deneyecegim lorealinkini

Bu ürünün 95 numarasını kullanan var mı aramızda acaba?

flormarın perfect coverage fondotenini tavsiye etmiyorum güzel dağılıyor ve kapatıyor ama renk ve doğallık olarak çok geride ayrıca mimik çizgilerini çıkarıyor ve daha yaşlı gösteriyor cildi .....

merhabalar geçen gün flormarın mat touch fondotenini mezuniyet için aldım ama nasıl kullanılcağı hakkımda hiçbirfikrim yok aldığım yerdeki bayan anlattı ama pek hoş sürülmedi gibi geldi sizce nasıl uygulamalıyım lütfen cevaplarınızı bekliyorum ve makyajdan zerre anlamıyorum ne yazık ki ilk defa mezuniyette yapıcam :18:kuaförlerde de hiç hoş yapmıyorlr ne varsa sürüp bırakıyorlar biliyosunuzdur ben de arkadaşıma yaptırıcam bana öneride bulunur musunuz? nasıl bir şey olmalı esmerim gözlerim çekik ve düşük far kullanamıyorum yani bir de alt çenem biraz çıkık geri plana almak için nasıl ne kullanmalıyım yardımlarınızı bekliyorum hanımlar... lütfenn

canım öncelikle tebrikler..makyajda istediğin sonuca ulaşman için hem makyaj malzemelerinin hemde makyajı yapanın iyi olması gerekiyor..güzel bir sonuç ortaya çıksada hemen bozulacak bi makyaj da işine yaramaz..kuaförde de güzel bir makyaj yaptırabilirsin istediğin renkleri söyleyerek..kryolan marka kullanırsan fotograflarda da süper görünürsün..eğer mezuniyeti çok önemsiyorsan böyle yapmanı öneririm..
ama eğer arkadaşın yapıcaksa, büyük bir burnu,kocaman ve çıkık gözleri, dediğin gibi çıkık bir çeneyi,kocaman bir alnı oldugundan daha küçük daha dar daha ideal seviyede göstermek için her zmn cilt renginden daha koyu tonlar kullanılır..örnegin cilt tonuna 2 numaralı bir fondöten kullanıyorsan çıkık çenene 3-4 nolu fondöteni kullanmak gibi birşey..ama çeneyle yanak farklı tonlarda olacagı için arkadaşın o geçişi de iyi yapmalı yoksa tabiri caizse palyaço gibi görüntü ortaya çıkıyor malesef..
nasıl ki büyük olan yerleri küçük göstermek için koyu tonlar kullanıyorsak; küçük olan yerleri büyük göstermek için de aydınlık,açık tonlar kullanmalıyız..göz kapagın düşükse beyaz belki simli beyaz bir far kullanmalısın..çekik gözün o çekikliğini geri plana atmak için göz kapagının orta kısmına ağırlık vermak gerekir die biliyorum..kuyruklu eyeliner gibi bişey deneme sakın..ayrıca mezuniyette yapmayı düşündüğünüz makyajın provasını da yaparak karar verin daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkar..

şu tarz videoları da izleyerek karar verebilirsiniz..

Çenesi çıkık olanlar fondöteni nasıl kullanmalı? - UZMANTV

avon pata cream medium beige kullanıyorum ilk sürüldüğünde sorun yok ama bi süre geçtikten sonra beyazlıklar oluşuyor maske gibi duruyor değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz koyu buğday tenliyim?

Benim akneye meğilli ve karma bi cildim var, beyaz tenliyim. Dolayısıyla Clinique anti-blemish fondoteni glo minerals makyaj fırçasıyla uyguluyorum, sabitlemek için de pudra yerine bebek pudrası kullanıyorum sadece parlamaya müsait bölgelere. Pudrayı ince bi tabaka halinde uygularsak sivilceye olumsuz etki yapmayacaktır.

güzel günler =)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…